• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Zůstanu věrný Kurdům, mravní princip je u mě na prvním místě
Počet návštěv: 2850

Zůstanu věrný Kurdům, mravní princip je u mě na prvním místě

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Mám velký strach jako vlastenec, který obdivuje Kurdy právě pro jejich silné národní cítění, že naše vlastenecká scéna, nebo její značná část, se od Kurdů odkloní.

Proč? Protože si demonstrace za tento skvělý národ účelově přivlastňují sluníčkoví odpůrci Trumpa, jimž se "kurdská otázka" momentálně "hodí do krámu". Nikdo není bez chyb, ani Trump, kterého stále podporuji, neb i přes svou zradu Kurdů napravil hodně zla, napáchaného osmiletou vládou Baracka Obamy. Kdyby se za Obamy USA nemíchala do Sýrie, k turecké agresy do kurdských oblastí Sýrie by na 99,99% vůbec nedošlo, stejně jako by nedošlo k masové imigraci, protože Asad by situaci zvládl, kdyby západ nepodporoval opoziční sunitské bojůvky proti němu.

Vážím si kurdských vlastenců, a VLASTENEK!!!, považujících se v první řadě za Kurdy a až potom za něco dalšího, stejně národně uvědomělí bychom měli být my jako Češi.

Proto budu dál veřejně fandit Kurdům, jsa si vědom, že jsou to také jen lidé, a tedy omylní a nedokonalí, stejně jako já či kdokoli jiný. V této otázce nikdy neustoupím žádnému tlaku, kdybych tak učinil, zradil bych vlastní svědomí, stejně jako nikdy nebudu schvalovat protižidovské štvaní na základě židovského původu Sorose, Rothschildů a spol., považuji to za stejně odporné, jako kdyby někdo štval proti Čechům, protože Radovan Krejčíř a Viktor Kožený jsou Češi.

Mravní princip je pro mě v tomhle mnohem víc, než nějaké emocionálně podbarvené "hony na čarodějnice", ať už ve stylu, že za vše může Putin, či ve stylu, že za vše mohou třeba židozednáři.

Obojí je stejně ulítlé a přitažené za vlasy, musel bych se sám před sebou stydět, kdybych k tomuto mlčel ze strachu, že si tím někoho proti sobě poštvu. Vlastenec musí mít rovnou páteř, jakmile se začne duševně či morálně hrbit, dostává se na nebezpečně šikmou plochu.

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.11.2019 19:19

Dovolím si polemizovat.Kurdové si vybrali za spojence USA.Věděli,že USA je využívají a mělo jim být známo,že se na ně v pravý čas vykašlou.Pokud by někdo štval proti Krejčířovi či Koženému,nebude štvát proti Čechům.Tito dva totiž jsou jen podvodníci a zloději.Tak je mezi náš národ nepočítám.A co se týká štvaní proti židům Sorosovo a Rotschildovi,tak oba jsou nepřátelé českého státu a národa.Mám je snad za to milovat?Souhlasím s Vámi,pane Mikulášku,že vlastenec musí mít rovnou páteř.A právě obranou Krejčíře,Koženého,Sorose a Rotschilda jste tu páteř ohnul.Sice málo,ale doopravdy.Když někdo chce zlikvidovat mne,nebudu ho ani chválit,ani ho nebudu bránit proti štvaní.Oni totiž dělají to samé a mají k tomu podporu presstitutů a evropských politiků.O páté koloně v tomto státě ani nemluvím.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy