• Středa, 15. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jindřich

Kam jsme (ne)došli po třiceti letech
Počet návštěv: 12128

Kam jsme (ne)došli po třiceti letech

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Chtěli jsme na Západ. To se povedlo. Tehdejší západní svobodu a demokracii socialistický tábor infikoval a dnes se potácíme v něčem, co má něco málo ze Západu, něco víc ze socialismu a stále více z diktatury orwellovského typu.  

Po roce 89 ́ jsme byli nadšení, jak úžasně nás Západ vítá, objímá s ochotou všemožně pomoci. Dnes, po letech, je jasné, že šlo převážně o kšeft a strategické politicko-vojenské pozice. Navezli do východního bloku miliardy tun západní nadvýroby – převraty v soc. dem. bloku pomohly Západu oddálit agónii nekryté měny a zadluženosti. Následující kolaps se už bude týkat i nás.

V roce 1989 jsme udělali stejně hloupou chybu jako komunisté v roce 1948, když jsme prohlásili, že vše, co vymyslel předchozí režim, je špatné a musíme to zničit. Náš nový americký přítel s otevřenou náručí přijímal komunisty z vysokých postů i estébáky podobně jako po 2. světové válce nacisty, zločinec, nezločinec, protože právě tito lidé měli informace a styky, nejvzácnější platidlo kapitalismu. A v České republice se už 30 let straší pořád dokola komunisty, aby si dav nevšiml, že zde vyrostla mnohem horší mafie.

V kroužku dobrých známých občané polohlasně nadávali před rokem 1989, jak komunisté kradou, zedníci jezdí v pracovní době stavit jejich vily, chaty, nakupovali v Tuzexu v Esu... Po roce 1989 jsme teprve zjistili, co to znamená krást. Mezi kecy o svobodě, demokracii a spravedlnosti mizely fabriky, miliardy z bank beztrestně, nebo takřka beztrestně. To samozřejmě trvá dodnes, byť možná v omezenějším rozsahu. Načerno se vesele staví továrny, vily milionářů a politiků a vše se dodatečně povoluje. Manželé senioři však musí bez pardonů zlikvidovat načerno postavený zahradní domek. Tak jsme se konečně dočkali vytoužené spravedlnosti.

Justice žádá vysoké platy, aby byla neovlivnitelná, ale jak vidíme, taktéž téměř neodvolatelná. A tak existuje právo, které se rozsudek od rozsudku mění o 180°, soudní znalci vytvářejí zcela protichůdné posudky a nikomu to nepřipadá nenormální. Ať už justice vysvětluje, jak chce kauzu podnikatele Janečka, který jiný vězeň si v klídku běhá (nebo jezdí na kole) po svobodě? Který jiný vězeň by přes takovou masivní mediální kampaň zůstal, byť jen týden, na svobodě? A co exekuce ČSSD? Strana, která se tak stará o dlužníky. Který dlužník s desítkami milionů dluhů má taková privilegia jako ČSSD? Není to u obyčejných dlužníků tak, že jej napřed sedřou z kůže a teprve, když nemá nic, tak se může bránit? Takto nám funguje právo a spravedlnost 30 let po převratu.

Určitě jsme si nemysleli, že 30 let po pádu socialistického systému zde vyroste za peníze pracujících elitní minorita, která je hýčkána právě proto, že v drtivé většině nepracuje. To by komunisty ani ve snu nenapadlo! Vše je perfektně pojištěné, aby nikdo nezískal důkazy. Ačkoliv statistiky existují na všechno, na úřadech práce je zakázáno uvádět etnikum. Takže sice můžete tvrdit, že většina nepracuje, ale pohybujete se na tenkém ledě, protože, i když je důkazní břemeno na státu, není jak dokázat, sic evidentní, pravdu. Stát se svými pohůnky z médií prohlásil útržky poštovních poukázek sociální pomoci ve výši přes 30.000 Kč za hoax kolující po internetu, takže kdo to i nadále tvrdí, lže. Na zaměstnance pošty se odvolat nemůžete, protože jsou vázáni mlčenlivostí. A kdo na věci upozorňuje, nosí cejch nácka, xenofoba, rasisty a dalších nesmyslů žvanilů z politiky, médií a neziskovek, kterých se na etnickém uměle vyvolaném problému velmi dobře živí hned několik desítek.

Že má západní „demokracie“ pro nás jiná pravidla, jsme zjistili záhy po vstupu do EU a Schengenského prostoru. Například celých 30 let trvající několikanásobné rozdíly v dotačním systému zemědělství. Nazývali nás kolegy, plácali po ramenou stejně jako naivku s krátkými nohavicemi, který jim daroval východní zbrojní trhy (kdo by mu pak neuplácal bustu v Kongresu USA), ale nesměli jsme na Západě pracovat.

Třicet let demokracie a svobody nám zdevastovalo soběstačnost v potravinové výrobě. Výrobní prostředky u nás vlastnil dříve stát, dnes téměř vše vlastní cizinci a veškeré zisky a dividendy odcházejí do zahraničí. S tím, co posíláme do EU, mnohem více ztrácíme, než dostáváme na něčem tak typicky socialistickém – dotacích. Po třiceti letech se pokrytecky chlubíme německou firmou Škoda. Pyšníme se světoznámým japonským pivem z Plzně nebo japonsky hořkým z Moravy. Hynek Čermák se dme patriotismem nad kanadsko-americkým pivem. Možná více než 70% bývalého českého průmyslu patří dnes Němcům a dalším „spojencům“, včetně strategické výroby. Hlupáci prodali i to nejcennější – pitnou vodu a zničený řad si nechali. Dnes ji horko těžko za nemalé miliony města kupují zpět. Dokonce jsme prodali i státní zlatý poklad, který přežil od císaře pána, za pár bezcenných papírů nekrytých zlatem. Zbavili jsme se všeho, co přežilo i komunisty. To znamená, že jsme horší a hloupější než oni.

I těm nejhorším fanatikům neziskovek, které živí jednotlivé státy, říkají mainstreamová média aktivisté. O lidech, kteří žádají, aby se používal rozum a základní evropské hodnoty, se mluví jako o extremistech, rasistech, xenofobech, kteří mají nesmyslné požadavky. Spousta médií a politických neziskovek na obou stranách barikády je financována penězi ze zahraničí. Než vznikla lež nazývaná politická korektnost, říkalo se takovým lidem kolaboranti a to plným právem. Dnes jsou politickými předáky oslavováni. Tedy pokud nestraní Rusku, není-liž pravda?

Psychicky nemocná dospívající dívka se stala loutkou fanatiků zelené lobby. V OSN do očí říká politikům, že jsou hloupí, oni kývou hlavami a nadšeně tleskají (někdy může mít i Greta pravdu). Ve Švédsku nikdo neřeší její záškoláctví a ve vedlejším Norsku kradou děti rodičům za pohlavek. Ulicemi prochází zmanipulované davy řvoucí proti fosilním palivům, proti jádru. Ale drtivá většina používá auta, používá elektřinu a na talíři má jídlo, které by neměli, kdyby byla půda zastavěna solárními panely a elektrická energie na příděl, protože by nebylo dost pro všechny. Tyto zelené manipulace opět vytvářejí nové penězovody a další miliardy mizí z rozpočtů zemí i EU.

Kdo by si pomyslel, že třicet let po snaze o svobodu a demokracii budou mainstreamová média psát a vysílat úplně stejně jako Rudé právo a Československá televize v 70. a 80. letech. Tehdy se dennodenně objevovaly nenávistné zprávy proti Spojeným státům a jejich evropským nohsledům. Dnes, takřka stejnými slovy, média dennodenně vedou nenávistnou kampaň proti Rusku. Stačí porovnat veřejně přístupné dokumenty. Odpustili jsme Německu porobu, vraždění, odsun z pohraničí, plán na likvidaci Slovanů. Dnes jsme takřka jejich spolkovou zemí (vyjma životní úrovně a rovnosti postavení) a za minulostí jsme udělali tak tlustou čáru, že naši politici jezdí na setkání těch, jejichž předci vyhnali Čechy ze Sudet a tak strašlivě se stydí, že jsme jim to v roce 1945 vrátili i s úroky. Ale za mnohem menší utrpení od Sovětského svazu vedeme nenávistnou kampaň proti Rusku a o 21. srpnu 1968 se v médiích píše už celoročně. Nenávidíme pro okupaci Rusko, ale jsme jako členové NATO přinejmenším spoluviníky napadání svrchovaných států ostatními členy NATO, jako jsou Spojené státy, Velká Británie, Francie, dnes třeba Turecko. Takže co na jedněch kritizujeme, u druhých nanejvýš s výtkou (a to až po schválení EU) mlčky přecházíme. Historie se přepisuje urputněji než v 50. letech minulého století. Samozřejmě vše velmi podporováno našimi novými přáteli, na které socialistický tisk ještě před třiceti lety plival. Podlézali jsme Moskvě, teď to samé děláme ve Washingtonu a Bruselu.

Jako celek jsme jedním z nejtolerantnějších národů na světě, co se týká sexuálních odchylek (i když toto označení asi způsobí řadě těch, co to mají v hlavě jinak nastavené, ukrutné utrpení). Dnes životy většiny, za vydatné pomoci pomýlených politiků, diriguje stále více se rozšiřující společenství písmen (LGBT) a někdy se dá říci, že taky osoby, které by spíše patřily do psychiatrické léčebny. Přes tři tisíce milionů let (3 000 000 000) zde existuje svět o dvou pohlavích. Pak se sejde v Bundestagu parta politiků, většina zvedne ruce a vznikne třetí pohlaví a tím i třetí záchodky. Vznikla zvrácená gender politika, která je nebezpečnější než celý socialistický tábor dohromady. Vznikla opět jen z křiku neziskovek a pomatených nápadů. Tyto perfektně státem živené neziskovky s úžasnými zisky přikazují (a stát jako osel kývá), aby si ve školkách chlapci hráli s panenkami, holky s auty, aby panenky byly černé, aby rodiče byli bezpohlavní stvůry číslo 1 a 2. Vymýšlejí se zvrácenosti typu, že Oscary vyhrávají pouze bílí herci (nikoliv ti dobří, bez ohledu na barvu kůže), tupé návrhy na jeho přejmenování, ze státních znaků se lvům odstraňují pohlavní orgány, takže jsou zde zástupy eunuchů. V muzeích je málo vycpaných samic. V USA soutěži s ženami chlap cyklista, který si prostě myslí, že je žena a vesele vyhrává. Ale Caster Semenyovou svět pronásleduje, protože se narodila s vyšší hladinou testosteronu! Co se stane, až se někdo bude cítit jako lev a vrhne se na kolemjdoucí? Bude souzen za napadení nebo litován? Vůči těmto hnusům by měla být plná náměstí protestujících...

Stát nás den ode dne více nutí k tomu, co nemáme a máme číst. Už to chce dokonce vnucovat dětem prostřednictvím Člověka v tísni ve školách. Už ani korunu na Člověka v tísni, který mezinárodně již dávno není apolitickou neziskovkou! Stát rozhoduje, co jsou lži, dnes nazývané fake news, ale přitom stále častěji jsou při lživých zprávách přistižena právě mainstreamová média. Za 30 let jsme se nenaučili uznávat právo na odlišný názor až tak, že by někteří byli schopni lynčovat v zájmu svého jedině správného demokratického názoru, jak nám předvádí náměstí. A to už vůbec nemluvě o presumpci neviny. Svoboda je i o tom, že si budeme číst, co chceme, ať je to lež, ideologická kampaň, cokoliv. A tato svoboda v České republice i v Evropě a západním světě končí. Zde jsme úspěšně na cestě k orwellovské diktatuře.

Stát, kde se politici před třiceti lety dušovali, že zastupování lidu bude čiré jako křišťál, vymyslel již 10 let po převratu tzv. náhubkový zákon. Poskytování informací je stále více omezováno. Úředník se stal přinejmenším stejným pánem nad našimi osudy jako za socialismu, nikoliv služebníkem a rádcem. A takto by se dalo pokračovat dlouho a dlouho...

Nežijeme v demokracii, pokud si lžeme do očí a říkáme tomu politická korektnost. Nežijeme v demokracii se svobodou slova, pokud jsou nám cenzurovány názory, které se nelíbí druhým a pokud je nám vnucováno, co máme číst. Cenzurováno opět úředníky jako za komunistů, ale taky vynucenou autocenzurou a kolaborantskými neziskovkami. Nežijeme v demokracii, je-li právo jedince nebo skupiny povyšováno nad právo většiny. Nežijeme v demokracii, je-li možné odsoudit člověka bez soudu, ať už tak činí vyvolaná nenávist na náměstích a v politice nebo zapšklost a závist, kdy stačí pro zničení osoby ukázat mnohdy anonymně prstem, jak se děje především v anglosaských zemích. Nežijeme v demokracii, pokud je právo ilegálního narušitele hranic povyšováno nad práva původních obyvatel. Nežijeme v demokracii, jsou-li vraždy, násilí a teror na domácím obyvatelstvu páchané přistěhovalci neustále omlouvány jako něco zcela výjimečného. Nežijeme v demokracii, když omezujeme vlastní křesťanské zvyky kvůli těm, kteří ve svých zemích křesťany pronásledují. Nežijeme v demokracii, když se o Vánocích musíme procházet mezi betonovými kvádry. V takovém případě nás na konci cesty čeká zase jenom válka a zmar.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Pastor Osas Ben

Pastor Osas Ben

19.11.2019 02:49

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!
Jste v současné situaci v nesnázích nebo vám hrozí v nesnázích?
Tímto způsobem vám dáváme možnost podniknout nový vývoj.
Jako bohatý člověk cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží dát jim šanci. Každý si zasloužil druhou šanci a protože vláda selhala, bude muset pocházet od ostatních.
Žádná částka není příliš šílená pro nás a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
Žádná překvapení, žádné dodatečné náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného.
Nečekejte déle a komentujte tento příspěvek. Určete částku, kterou si chcete půjčit, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás ještě dnes na pastorosasben@outlook.com

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!


 

13.11.2019 11:22

Proč si necháváme věšet bulíky na nos...? Po Sametu jsme si řekli, že když už je zde ta kýžená svoboda, všichni co tu jsme, zbohatneme. A pustili jsme se do díla. Nenašel se snad nikdo, kdo by nepodlehl svodům a mámení podvodníků, kteří na důvěřivce měli nachystány pasti. Račte investovat do našich finančních institucí, zaručeně dostanete patnáctinásobek vložené částky. Jen jsme se tetelili blahem, jak snadné to je. Stačí odeslat těžce vydobyté peníze na správnou adresu, do správných rukou. "To je pravá šance, milion mít v bance". Vzpomínáte? Tímto trikem kmotrů lidé postupně přišli o všechno, co investovali, mnozí se poprvé zadlužili, protože si mysleli, že pokud si půjčí v bance na 4% úrok a dají ty peníze tam, odkud dostanou 15% navíc, neváhali. Tak byli mazaní. A pak museli zaplatit trest za svou důvěřivost. Hledal se viník...a našel se. Byl to přece pan Klaus! Ten za to všechno může! Především mohl za naši důvěru k mafiánům. A takový oslí můstek stačil k tomu, abychom se vyvinili ze svého osobního selhání. Ti, co naletěli, měli viníka. Kdepak, oni za nic nemohli! "To já ne, to on"! A tím byla prvá etapa ukončena. Proč bychom stíhali skutečné pachatele, když můžeme stíhat ministra financí. A tak jsme neřešili problém formujících se mafií, zločince jsme nechali napokoji, zato ten, kdo nenesl žádný podíl na našem rozhodování, neviděl nám do hlavy, to odskákal. Mafie tak upevnila své postavení ve společnosti. První (pozapomenutou) obětí této chobotnice se stal podnikatel v cestovním ruchu pan Fischer. Jeho cestovka "Fischer Reisen" byla druhou největší, prosperující na tamním trhu. Přijel do České a Slovenské republiky a kmotrům nepadl do oka. Nepatřil mezi ně. Nebyl to bývalý estébák, komunista, ani donašeč. Postupně ho likvidovali a sráželi až na dno. Byl první obětí, kterou se mafiím podařilo zdolat, aby jim neotravovala vzduch. Kmotři potřebovali vyčistit politickou i podnikatelskou scénu kolem sebe, aby se mohli soustředit na úder v podobě obřích rozkrádaček veškerého státního majetku. Šlo jim především o podniky a jejich privatizaci. Vše co se dalo, rozprodali zahraničním zájemcům i spekulativnímu kapitálu, který z důvodu zamezení konkurence zakoupené fabriky zničil. (Zastavil výrobu). Na dlaždu se začaly valit proudy nezaměstnaných. To bylo zločincům zcela lhostejné. Penízky od zahraničních vykuků hřály v kapse. Došlo k obrovskému zdražení všeho, na co člověk pohlédl. Nekoupili jsme si za ty peníze zvýšenou kvalitu, šlo o to, vytahat z lidí co nejvíc peněz a namastit si kapsy. Bylo to kruté. Lidé, co měli byty v panelácích, si je museli kupovat do svého vlastnictví. Z "králíkáren" byly získány miliardy korun. Kam asi přišly...? Do takto skvěle organizované loupeže za bílého dne vstoupili první odvážlivci, kteří s tím stavem chtěli něco dělat a zasadit se za pozitivní změny. Odvážlivci dopadli žalostně. Dali jsme kmotrům zapravdu, že to jsou právě ti co se jim postavili, kterých se potřebujeme zbavit. A tím jsme si vystavili ortel smrti. Ve své podstatě je to opět naše vina. Ono se říká: "Za blbost se platí". Ta spočívala v tom, že jsme předjímali společně s kmotry, že se do politiky dostali zločinci. Odvážlivci byli obžalovaní z řady trestných činů. Problém nastal ve chvíli, kdy většina volala po potrestání domělých pachatelů, aniž by proběhlo soudní řízení. A to byla kardinální chyba, která nás stála ve svých důsledcích stovky miliard. (O této tématice příště). Odsoudili jsme člověka dříve, než došlo k důkazovému řízení, kde bylo zlištěno, že všechny kauzy do jedné byly na něho nalíčeny. Byly s mediální podpodou nalíčenou pastí, do níž spadl. Naprosto vše bylo u soudu vyvráceno desítkami svědků. Pokud většinově budeme věřit podvrženým zprávám a budeme vycházet z interpretace megazlodějů, nikdy se mafií a jejich celoplošného rozkrádání všeho co se dá, nezbavíme. ....Po řadě let se mnohým lidem "rozsvítilo". Přestali věřit kmotry podsouvaným dějům a začali vzdorovat předčasným odsudkům. Veřejně někoho pranýřovat neznamená nic jiného, než jeho lynč. Víc jak 30% národa fígle kmotrů přečetla. Bez právoplatného rozsudku nikoho neodsoudila, právě naopak, vyjádřila mu své sympatie a odhodlání postavit se falešnému obvinění tím, že napadenému člověku dala při volbách své hlasy. Díky tomu zvítězil on a jeho hnutí o mnoho koňských délek před ostatními. To je dobrý trend. Není možno někoho obvinit a dnem i nocí ho pronásledovat, aniž by proběhlo řádné soudní líčení. Teprve potom máme právo rozhodnout se, co s takovým člověkem udělat. Je naší národní ostudou, že jsme se většinově přidali k lynči vykonstruovaném zločinným podsvětím. Tato naše důvěřivost k těm, kteří nás v první vlně privatizace obrali o miliardy, se nám krutě vymstila. Kmotři nám vygenerovali obrovské finanční ztráty, které musíme, jako důvěřivci, zaplatit ze svých kapes a svou sníženou životní úrovní. .....Mějte se hezky. .....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.11.2019 18:54

Autor to sice popsal perfektně,ale...!V podstatě je to k ničemu,protože si občané nechali ukrást svou zemi a věnovali ji těm,co nás po tísíc let napadali a těm,kteřží nás bez skrupulí zradili v Mnichově.Český národ je národ hlupáků,kteří se snaží sami sebe zničit.Takže se to ukončit jedním heslem.A to zní-na všechno pozděje,vše už je prosr--o.Tak sbohem,národe.


 
Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Drazí členové a kandidáti, milí přátelé, vážené dámy a pánové, vítám Vás na letošním celostátním grémiu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). To první, co Vám musím dnes říct, jsou velké obrovské díky za Vaši práci.

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

 

Zní to jak v pohádce. Chudý hostinský ze Stupna, z vesnice ležící nedaleko Zbiroha, se vydal roku 1888 do Ameriky hledat štěstí. Měl pár dolarů v kapse a velké plány… Ten chuďas se jmenoval František Kroc. A zde začíná příběh o velkém úspěchu českého podnikatele. Jeho vnuk již narozený v USA Raymond Kroc (1902 – 1984), se stal jedním z největších podnikatelů v pohostinství. Bez pověstného hamburgeru od firmy McDonald´s, by Američané nejspíše „pomřeli hlady“.

Poslední domácí zprávy

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že...