• Úterý, 25. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Chystáte se na Letnou?
Počet návštěv: 4212

Chystáte se na Letnou?

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Motto: „U nás není žádná demokracie, ale teror většiny. Strany, které vyhrály volby, vládnou, a dokonce do nevyšších míst dosazují svoje lidi! Přitom by tato místa měli obsazovat lidé z opozice, a hlavně z občanské společnosti (rozuměj politických neziskovek), aby byla demokratická rovnováha… Politické strany by měly být jen sociální, občanské nebo křesťanské, jiné by neměly být dovoleny, protože se pak neví, co by se od nich v politice dalo čekat. Když jsou do vedení země lidé jmenováni stranami, které vyhrály volby, tak se tím porušuje občanská svoboda a Ústava!“

(ČRO PLUS v odpoledním pořadu Evropa bez železné opony 11. 11. 2019!)

Několik otázek pro ty, kdo chtějí demonstrovat 16.11. v Praze na Letné (i jinde):

Víte, kdo demonstraci organizuje?

Víte, kdo řídí organizátory?

Víte, kdo celou akci platí?

Víte, kdo bude řečnit a vystupovat?

Víte, za co budete demonstrovat a proč??

Víte, za koho budete demonstrovat a proč?

Víte, proti komu budete demonstrovat a proč?

Víte nebo si to jen myslíte?

Demonstraci organizuje spolek „Milion chvilek pro demokracii“, ve skutečnosti politická neziskovka, placená ze zahraničí a lidmi, kteří naletěli na jejich hesla.

Organizátory řídí zahraniční vlivové skupiny s přispěním dalších neziskovek.

Demonstraci a vše, co s ní souvisí, platí zahraniční vlivové skupiny s přispěním dalších neziskovek.

Řečnit a vystupovat budou lidé, kteří neuspěli ve volbách, neuznávají výsledky voleb a nectí demokracii, které mají jinak plné huby.

Demonstrovat budete za nepolitickou politiku, multikulturalismus, europeismus, ekologický terorismus, LGBT úchylky, imigrantský terorismus a další úchylky a zvrácenosti importované z „božského“ Západu.

Demonstrovat budete pro EUrounijní elity a jejich domácí pomahače, nadnárodní korporace, šlechtu a její restituční nároky, odsunuté čs. Němce a jejich majetkové požadavky, církve a jejich majetkovu nenasytnost a další protistátní a protinárodní organizace a uskupení.

Demonstrovat budete proti výsledkům demokratických voleb, proti demokraticky a většinou účastníků voleb zvolených politiků, proti politickému a ekonomickému systému vlastního státu a proti většině vlastních spoluobčanů.

Než vyrazíte, zkuste se ještě jednou zamyslet, komu svou účastí posloužíte.

Pokud přesto půjdete (a uspějete), pamatujte:

Až prosadíte definitivní prolomení Benešových dekretů a bývalá šlechta dostane svůj majetek včetně poddaných zpět,

až se vrátí „sudetští Němci“ a dostanou svůj bývalý majetek zpět,

až se zde usadí a rozmnoží statisíce muslimských imigrantů, které budete vy, demonstranti z Letné a vaše děti živit,

tak všichni společně a jejich právo (šaría) vám všechno to, za co jdete na Letnou demonstrovat, rychle vyženou z hlav...

Právo je vůle vládnoucí třídy povýšená na zákon.“ (Karel Marx)

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.11.2019 19:07

Hloupý zrzavec opět předvedl,že si plete demokracii s anarchií.Nakonec od zběhlého študentíka nemůže nikdo nic normálního očekávat.On ještě nepochopil,že v demokracii vládne partaj,která vyhrála volby.Kdyby byl skutečně demokrat,tak si počká na volby,protože demonstracemi se nic nezmění.Zapomněl,že nejsme ani Ukrajina a ani Slovensko.Tam se mění politika ne podle voleb,ale podle násilí zpitomnělých demonstrantů!Ale je skvěle placen ze zahraničí a kecy o veřejných sbírkách mu mohou spolknout pouze jeho nohsledi.Ozvučení Letné a další nutnosti se nedají pořídit za údajné čtyři miliony.Na to nemusím mít vysokoškolské vzdělání.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

13.11.2019 18:24

Pane Bradávko, doba se změnila. Dnes se shání finance na protestní akce jinak. Vypadá to asi takhle : Za firmou která je schopná ozvučit Václavák, nebo Letnou, zajisti podia, rampy, toalety, hasiče, úklid ... (že ozvučení stojí pakatel Vám vysvětlí Šášík Vondrů),tak za takovou firmou přijde dojednat smlouvu nedostudovaný a nezaměstnaný chlapec. Přesvědčí generálního ředitele takové firmy, že finance zajistí veřejná sbírka. Ten je ohromen zkušeností chlapce se sbíráním víček a dovedností s mnohaletým úspěšným žebráním u rodičů na stravu. Jistě pane Bradávko uznáte, že jako garance na úvěr mnoha stovek milionů korun by to přesvědčilo i takového finančního mága jako je třeba Soros. Tak se nedivte, že při tak skvělém finančním zajištění, po takovém kšeftu skočí i nějaká česká firmička. Všem chytrým pražákům jsou tyhle finanční banality jasné. To jenom Vy si neodpustíte nějaké ponoukání k přemýšlení. Na vzdělaných mladých lidech přece nemůžete chtít, aby přemýšleli jako důchodci a vesničtí nevzdělanci. To by to taky mohlo dopadnout tak, že by toho zrzka i se Svěrákem vykopali až za Prahu.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy