• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

„Sametová revoluce“ 17.11. 1989 – největší podvod v českých a slovenských dějinách.
Počet návštěv: 2903

„Sametová revoluce“ 17.11. 1989 – největší podvod v českých a slovenských dějinách.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Motto: Vše, co nám komunisté tvrdili o kapitalismu, je pravda!  

Tak jsme se přece jen dočkali. Uplynulo třicet let od událostí 17. listopadu 1989 a galerka šílí. Tak dlouho nevydržel od r. 1918 žádný československý ani český režim – i komunisté vládli nadvakrát, před 68. a po 68. Třicet let je pro člověka relativně dlouhá doba – pro někoho třetina, pro někoho polovina života. V každém případě po třiceti letech je z dítěte dospělý člověk a z dospělého starý člověk. Pojďme si tedy zrekapitulovat, co všechno se za oněch třicet let událo. Aby naše srovnání bylo názornější, postavíme vedle sebe dvě třicetiletá období – 1945-1975 a 1989-2019. Co všechno se během nich událo, co všechno se změnilo, co jsme vybudovali, co zničili, co jsme získali a co ztratili?

 

http://analyza.wz.cz/

http://www.rukojmi.cz/clanky/6461-bylo-lepe-za-komunistu-pred-rokem-1989-nebo-je-lepe-za-soucasne-demokracie

http://casopisargument.cz/2017/11/17/osm-sametovych-mytu-a-omylu-videnych-s-odstupem-casu/

http://forum.csla.cz/viewtopic.php?f=21&t=1845

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/11/28/o-co-nam-vlastne-jde/

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Brambory-drazsi-nez-banany-Soudruzi-planovali-dnes-se-pestuje-podle-dotaci-z-EU-rika-sef-svazu-farmaru-Takhle-je-to-s-ceskym-jidlem-576926

 

Za tohle cinkaly statisíce lidí na náměstích?

 

 

Od listopadu 1989 uplynulo 30 let. Nahlédněme, jak bude vypadat svět za dalších 30 let...

 

Večer 17. listopadu 2049:

 

Tút, tút, tút. Časové znamení ohlásilo 19 hodin.

 

Dobrý večer, vážení posluchači, na stanici Československý rozhlas Peking začínají zprávy.

 

Na úvod přehled zpráv:

 

V hlavním městě Evropského islámského chalifátu Paříži se dnes odpoledne konala další hromadná poprava příslušníků křesťanského hnutí odporu. Na náměstí de Gréve bylo veřejně sťato 15 osob.

 

Na hranicích Evropského islámského chalifátu s Polskem v oblasti města Frankfurt nad Odrou došlo k přestřelce mezi uprchlíky z chalifátu a islámskou pohraniční stráží. Na obou stranách jsou ranění, odpůrcům islámu se se však podařilo překonat hranici do Polska, kde požádali o politický azyl. V reakci na opakování podobných incidentů předseda polské vlády slíbil urychlit jednání s Ruskou federací o dodávkách nových pěchotních robotů a monitorovací hraniční techniky pro zvýšení bezpečnosti na polsko-islámské hranici.

 

V Torontu byla zahájena světová konference o právech bílých menšin. Delegace z Evropského islámského chalífátu a z řady zemí Afriky a Jižní Ameriky ale nepřijely, neboť jim jejich vlády účast zakázaly. Akci provázejí demonstrace barevných obyvatel Ameriky, Afriky a Evropy.

 

Čínský HDP se neúprosně blíží k magické hranici 50% světového HDP a podle vlády i ekonomů ji překročí na počátku příštího roku.

 

V českých Brdech byl zahájen provoz nového radaru pro monitorování leteckého a kosmického provozu nad Evropským islámským chalifátem. Radar má dosah 1000 km.

 

Před Krajským soudem v Praze pokračuje proces s bývalými členy Občanského fóra a bývalými studentskými vůdci korporátně – fašistického převratu v bývalém Československu v listopadu 1989. Český prezident Josef Novák v této souvislosti našemu zpravodaji potvrdil, že již dříve odsouzeným účastníkům převratu a následných privatizací, ani odsouzeným bývalým vysokým politikům polistopadové éry milost neudělí.

 

Konsorcium íránských, venezuelských a ruských těžebních ropných společností EKOIRUV dokončilo sanaci vytěžených ropných polí v bývalém americkém státě Texas a zahájilo rekultivaci krajiny.

 

Na žádost mexické vlády provedly speciální útvary ruské armády ve spolupráci s japonskými geology a seismology další uvolňovací výbuch v oblasti Yellowstone. Jedná se o pokračování operace na snížení nebezpečí sopečného výbuchu supervulkánu pod přírodním parkem.

 

Na první trvale obydlené stanici na Marsu se čínským manželům narodilo první dítě.

 

A nyní zprávy podrobněji...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.11.2019 19:26

Byl by to pěkný sci-fi film.Jenže je to budoucnost lidstva.Ale mohou si za to sami občané,že nechtěli nic dělat proti islámské migraci a ještě je sem dováželi.Tak ať si je nechají,když je tolik potřebují pro zvýšení ekonomiky.


 
Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Mezi lidem obecným je hojně rozšířená pověra, že nejdůležitější osobou ve výchově dítěte je matka, jejíž lásku nic nenahradí. Je to ale pouze pověra, kterou vyvracejí úvahy a postupy některých inženýrek dětských osudů z oddělení sociálně právní ochrany dětí (dále jen OSPOD). Vyvedly mě z mylné víry v platnost pověry, když jsem se zapletl do jejich sporu s matkou samoživitelkou tří kouzelných dětí ve věku 5-9-14 let.

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by nás otočil zpátky ke svobodě. Je lepší si to přiznat a zařídit se podle toho.

Spontánní demonstrace za osvobození Navalného v režii ambasády USA v Moskvě

Spontánní demonstrace za osvobození Navalného v režii ambasády USA v Moskvě

Lze si představit, co by se mohlo stát, kdyby ruské velvyslanectví ve Washingtonu zveřejnilo mapu protestních tras vyznačující, že hlavním bodem bude Kapitol. „Taková směrnice by vedla ke globální hysterii americké politiky, včetně protiruských sloganů, hrozby sankcí a vyhoštění ruských diplomatů,“ uvedla dnes ve svém prohlášení mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová. Protože přesně to udělalo velvyslanectví USA v Moskvě, které oznámilo dobu a místa demonstrací za propuštění Alexeje Navalného ještě předtím, než je oznámil jeho štáb

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...