• Pátek, 28. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Lumír

„Sametová revoluce“ 17.11. 1989 – největší podvod v českých a slovenských dějinách.
Počet návštěv: 1516

„Sametová revoluce“ 17.11. 1989 – největší podvod v českých a slovenských dějinách.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Motto: Vše, co nám komunisté tvrdili o kapitalismu, je pravda!  

Tak jsme se přece jen dočkali. Uplynulo třicet let od událostí 17. listopadu 1989 a galerka šílí. Tak dlouho nevydržel od r. 1918 žádný československý ani český režim – i komunisté vládli nadvakrát, před 68. a po 68. Třicet let je pro člověka relativně dlouhá doba – pro někoho třetina, pro někoho polovina života. V každém případě po třiceti letech je z dítěte dospělý člověk a z dospělého starý člověk. Pojďme si tedy zrekapitulovat, co všechno se za oněch třicet let událo. Aby naše srovnání bylo názornější, postavíme vedle sebe dvě třicetiletá období – 1945-1975 a 1989-2019. Co všechno se během nich událo, co všechno se změnilo, co jsme vybudovali, co zničili, co jsme získali a co ztratili?

 

http://analyza.wz.cz/

http://www.rukojmi.cz/clanky/6461-bylo-lepe-za-komunistu-pred-rokem-1989-nebo-je-lepe-za-soucasne-demokracie

http://casopisargument.cz/2017/11/17/osm-sametovych-mytu-a-omylu-videnych-s-odstupem-casu/

http://forum.csla.cz/viewtopic.php?f=21&t=1845

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/11/28/o-co-nam-vlastne-jde/

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Brambory-drazsi-nez-banany-Soudruzi-planovali-dnes-se-pestuje-podle-dotaci-z-EU-rika-sef-svazu-farmaru-Takhle-je-to-s-ceskym-jidlem-576926

 

Za tohle cinkaly statisíce lidí na náměstích?

 

 

Od listopadu 1989 uplynulo 30 let. Nahlédněme, jak bude vypadat svět za dalších 30 let...

 

Večer 17. listopadu 2049:

 

Tút, tút, tút. Časové znamení ohlásilo 19 hodin.

 

Dobrý večer, vážení posluchači, na stanici Československý rozhlas Peking začínají zprávy.

 

Na úvod přehled zpráv:

 

V hlavním městě Evropského islámského chalifátu Paříži se dnes odpoledne konala další hromadná poprava příslušníků křesťanského hnutí odporu. Na náměstí de Gréve bylo veřejně sťato 15 osob.

 

Na hranicích Evropského islámského chalifátu s Polskem v oblasti města Frankfurt nad Odrou došlo k přestřelce mezi uprchlíky z chalifátu a islámskou pohraniční stráží. Na obou stranách jsou ranění, odpůrcům islámu se se však podařilo překonat hranici do Polska, kde požádali o politický azyl. V reakci na opakování podobných incidentů předseda polské vlády slíbil urychlit jednání s Ruskou federací o dodávkách nových pěchotních robotů a monitorovací hraniční techniky pro zvýšení bezpečnosti na polsko-islámské hranici.

 

V Torontu byla zahájena světová konference o právech bílých menšin. Delegace z Evropského islámského chalífátu a z řady zemí Afriky a Jižní Ameriky ale nepřijely, neboť jim jejich vlády účast zakázaly. Akci provázejí demonstrace barevných obyvatel Ameriky, Afriky a Evropy.

 

Čínský HDP se neúprosně blíží k magické hranici 50% světového HDP a podle vlády i ekonomů ji překročí na počátku příštího roku.

 

V českých Brdech byl zahájen provoz nového radaru pro monitorování leteckého a kosmického provozu nad Evropským islámským chalifátem. Radar má dosah 1000 km.

 

Před Krajským soudem v Praze pokračuje proces s bývalými členy Občanského fóra a bývalými studentskými vůdci korporátně – fašistického převratu v bývalém Československu v listopadu 1989. Český prezident Josef Novák v této souvislosti našemu zpravodaji potvrdil, že již dříve odsouzeným účastníkům převratu a následných privatizací, ani odsouzeným bývalým vysokým politikům polistopadové éry milost neudělí.

 

Konsorcium íránských, venezuelských a ruských těžebních ropných společností EKOIRUV dokončilo sanaci vytěžených ropných polí v bývalém americkém státě Texas a zahájilo rekultivaci krajiny.

 

Na žádost mexické vlády provedly speciální útvary ruské armády ve spolupráci s japonskými geology a seismology další uvolňovací výbuch v oblasti Yellowstone. Jedná se o pokračování operace na snížení nebezpečí sopečného výbuchu supervulkánu pod přírodním parkem.

 

Na první trvale obydlené stanici na Marsu se čínským manželům narodilo první dítě.

 

A nyní zprávy podrobněji...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.11.2019 19:26

Byl by to pěkný sci-fi film.Jenže je to budoucnost lidstva.Ale mohou si za to sami občané,že nechtěli nic dělat proti islámské migraci a ještě je sem dováželi.Tak ať si je nechají,když je tolik potřebují pro zvýšení ekonomiky.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy

Neziskoví škůdci

Neziskoví škůdci

V pondělí proběhlo u Krajského soudu v Pardubicích jedno docela zajímavé a poučné stání. Pětice už dříve odchycených migrantů z...