• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

„Sametová revoluce“ 17.11. 1989 – největší podvod v českých a slovenských dějinách.
Počet návštěv: 2418

„Sametová revoluce“ 17.11. 1989 – největší podvod v českých a slovenských dějinách.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Motto: Vše, co nám komunisté tvrdili o kapitalismu, je pravda!  

Tak jsme se přece jen dočkali. Uplynulo třicet let od událostí 17. listopadu 1989 a galerka šílí. Tak dlouho nevydržel od r. 1918 žádný československý ani český režim – i komunisté vládli nadvakrát, před 68. a po 68. Třicet let je pro člověka relativně dlouhá doba – pro někoho třetina, pro někoho polovina života. V každém případě po třiceti letech je z dítěte dospělý člověk a z dospělého starý člověk. Pojďme si tedy zrekapitulovat, co všechno se za oněch třicet let událo. Aby naše srovnání bylo názornější, postavíme vedle sebe dvě třicetiletá období – 1945-1975 a 1989-2019. Co všechno se během nich událo, co všechno se změnilo, co jsme vybudovali, co zničili, co jsme získali a co ztratili?

 

http://analyza.wz.cz/

http://www.rukojmi.cz/clanky/6461-bylo-lepe-za-komunistu-pred-rokem-1989-nebo-je-lepe-za-soucasne-demokracie

http://casopisargument.cz/2017/11/17/osm-sametovych-mytu-a-omylu-videnych-s-odstupem-casu/

http://forum.csla.cz/viewtopic.php?f=21&t=1845

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/11/28/o-co-nam-vlastne-jde/

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Brambory-drazsi-nez-banany-Soudruzi-planovali-dnes-se-pestuje-podle-dotaci-z-EU-rika-sef-svazu-farmaru-Takhle-je-to-s-ceskym-jidlem-576926

 

Za tohle cinkaly statisíce lidí na náměstích?

 

 

Od listopadu 1989 uplynulo 30 let. Nahlédněme, jak bude vypadat svět za dalších 30 let...

 

Večer 17. listopadu 2049:

 

Tút, tút, tút. Časové znamení ohlásilo 19 hodin.

 

Dobrý večer, vážení posluchači, na stanici Československý rozhlas Peking začínají zprávy.

 

Na úvod přehled zpráv:

 

V hlavním městě Evropského islámského chalifátu Paříži se dnes odpoledne konala další hromadná poprava příslušníků křesťanského hnutí odporu. Na náměstí de Gréve bylo veřejně sťato 15 osob.

 

Na hranicích Evropského islámského chalifátu s Polskem v oblasti města Frankfurt nad Odrou došlo k přestřelce mezi uprchlíky z chalifátu a islámskou pohraniční stráží. Na obou stranách jsou ranění, odpůrcům islámu se se však podařilo překonat hranici do Polska, kde požádali o politický azyl. V reakci na opakování podobných incidentů předseda polské vlády slíbil urychlit jednání s Ruskou federací o dodávkách nových pěchotních robotů a monitorovací hraniční techniky pro zvýšení bezpečnosti na polsko-islámské hranici.

 

V Torontu byla zahájena světová konference o právech bílých menšin. Delegace z Evropského islámského chalífátu a z řady zemí Afriky a Jižní Ameriky ale nepřijely, neboť jim jejich vlády účast zakázaly. Akci provázejí demonstrace barevných obyvatel Ameriky, Afriky a Evropy.

 

Čínský HDP se neúprosně blíží k magické hranici 50% světového HDP a podle vlády i ekonomů ji překročí na počátku příštího roku.

 

V českých Brdech byl zahájen provoz nového radaru pro monitorování leteckého a kosmického provozu nad Evropským islámským chalifátem. Radar má dosah 1000 km.

 

Před Krajským soudem v Praze pokračuje proces s bývalými členy Občanského fóra a bývalými studentskými vůdci korporátně – fašistického převratu v bývalém Československu v listopadu 1989. Český prezident Josef Novák v této souvislosti našemu zpravodaji potvrdil, že již dříve odsouzeným účastníkům převratu a následných privatizací, ani odsouzeným bývalým vysokým politikům polistopadové éry milost neudělí.

 

Konsorcium íránských, venezuelských a ruských těžebních ropných společností EKOIRUV dokončilo sanaci vytěžených ropných polí v bývalém americkém státě Texas a zahájilo rekultivaci krajiny.

 

Na žádost mexické vlády provedly speciální útvary ruské armády ve spolupráci s japonskými geology a seismology další uvolňovací výbuch v oblasti Yellowstone. Jedná se o pokračování operace na snížení nebezpečí sopečného výbuchu supervulkánu pod přírodním parkem.

 

Na první trvale obydlené stanici na Marsu se čínským manželům narodilo první dítě.

 

A nyní zprávy podrobněji...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.11.2019 19:26

Byl by to pěkný sci-fi film.Jenže je to budoucnost lidstva.Ale mohou si za to sami občané,že nechtěli nic dělat proti islámské migraci a ještě je sem dováželi.Tak ať si je nechají,když je tolik potřebují pro zvýšení ekonomiky.


 
Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Jako profesor epidemiologie na lékařské fakultě Univerzity v Yale jsem autorsky vydal 300 odborných publikací a v současnosti zastávám vedoucí pozice v radách několika odborně vědeckých časopisů. Probojovávám takovou léčbu, kterou všechny údaje sice plně podporují, avšak z důvodů, jež se správným pochopením vědy nemají nic společného, byly odsunuty na slepou kolej. Výsledkem takovéto praxe pak je, že např. desetitisíce pacientů s Covidem-19 umírají zbytečně. Naštěstí existuje možnost obrátit dosavadní postupy snadno i pohotově v jejich pravý opak.

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Václav Moravec, který přeje Babišově vládě jen to nejhorší, opět ve svých nedělních OVM jásal, že máme propad HDP o 10 %. No máme - no a co? Pokud z dostupných čísel Eurostatu jsme úspěšnější než Německo (-11,7 %), Rakousko (-13,3 procent) či Belgie (-14,5), Itálie (-17, 3 %), Francie (-19 %) či dokonce Španělsko (-22, 14 % ), pak jsme v podstatě z hlediska západní části EU premianty.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...