• Středa, 15. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jindřich

Za bolševika traktory oraly a kombajny sklízely zrno, dnes si jezdí na Letnou pro dotace a poroučí větru, dešti...
Počet návštěv: 849

Za bolševika traktory oraly a kombajny sklízely zrno, dnes si jezdí na Letnou pro dotace a poroučí větru, dešti...

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

My chceme počasí, volala Letná. Ještě jaksi nebylo, aby jaksi nebylo. Ach Bože, ty to vidíš, zvolal by věřící křesťan. Dnes už na Letnou nejezdí cirkus Humberto. Je nahrazen "Milionem chvilek". A traktory jedou. A Troll či Benjamin Roll, který se narodil v roce 1995 nám hlásá, co si máme myslet, jak strašně jsou utiskovaní lidé v Rusku, v Hongkongu, zatímco političtí vězni v Katalánsku jsou sprostí vrahové či co.

A nejúžasnější je zpráva, že Zrzounek Minář už dosáhl komunismus

(Důkaz je, že první soudní stání dáma, co se soudí s Babišem, že všechny svozy na Milion chvilek byly jako v komunismu zdarma, vyhrála, protože Babiš říkal, že to platí Milion chvilek.)

Nikdo neplatí autobusy, nikdo neplatí svoz, vše je zdarma, tribuna je zdarma, ozvučení je zdarma a tento zemský ráj napohled na zemi, kdy už nikdo neplatí nic, zařídil Timur a jeho parta, vlastně Milion chvilek. Teda, alespoň to tvrdí pošuci z Letné. My normální samozřejmě ne.

Já bych rád položil otázku Huťkovi a dalším angažovaným hudebníkům Evropské unie: my jsme se smáli Sokolovu a soutěžím za Rudým praporem, kde zpívali angažovaní hudebníci. Dnes trapně poskakuje Huťka na Letné jako správný bolševik v jednom šiku a opět volá: urá, urá, urá...

Všimli jste si, že v České televizi defilují zástupci jedné extremistické skupiny - zástupci 5% občanů, zatímco tam nesmí nikdo promluvit z těch, co mají jiný názor?

A fraška největší: všimli jste si, že všichni bourají, každý je nespokojený s počasím, další Babišem, strejdou Vonáskem, ale ani jedna pozitivní myšlenka? Všichni odstupte, vše zbouráme a co bude dál?

 

Žádáme dotace na jaro, léto, podzim a zimu!

 

A proboha, paní Dano Němcová, ten pochod 17. listopadu byl povolený průvod komunistické zálohy SSM z ÚV KSČ! Tak co to plácáte?

To jste zapomněla?

A proboha Báro Hrzánová, porovnejte "masakr" 17.listopadu 1989

a skutečné masakry

na protestující v Katalánsku a ve Francii

či zákroky na nás, když jsme protestovali proti okupaci vojsk Varšavské smlouvy!

 

A už vůbec nikomu nepříjde, že soukromá partička T- Mobile nás fízluje, šmíruje a klidně oznámí: Mobilní operátor T-Mobile uvedl 257 000 lidí na Letné. A STBáci v roce 2019 mají pré. O tom se těm STBákům za bolševika ani nesnilo. Museli si vše odšlapat a osobně

Tak co je dnes lepší v údajné demokracii a svobodě?

http://www.skrytapravda.cz/domaci/2868-za-bolsevika-traktory-oraly-a-kombajny-sklizely-zrno-dnes-si-jedzdi-na-letnou-pro-dotace-a-porouci-vetru-desti

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
dědek Josef

dědek Josef

18.11.2019 07:58

Jojo,opravdu je vidět jak si zemědělci krásně žijí,za dotace samé nové Johndeery,kdyby alespoň přijeli na starých Zetorech když už chtěli plakat,takhle vypadají akorát jako šašci,ostatně jako všichni ti ostatní na letné......


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.11.2019 19:11

Zrzoun si plete demokracii s anarchií,ale jeho neodsuzuji.Využívá těch hloupých davů ve svůj prospěch a ty ani nevědí,proč po ulicích řvou.Měli by si uvědomit,že tady nejsme ani na Ukrajině a ani na Slovensku,kde davy pouličních řvounů změnily výsledky voleb.Pro zajímavost by bylo dobré vědět,kolik těch řvounů se zrzavcem v čele vlastně bylo volit.Jsem přesvědčen,že volit nebyla minimálně polovina z nich.Změna na nátlak řvoucí ulice je právě rozhodující prvek anarchie.Někdo by mu to měl už konečně vysvětlit.


 
Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Drazí členové a kandidáti, milí přátelé, vážené dámy a pánové, vítám Vás na letošním celostátním grémiu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). To první, co Vám musím dnes říct, jsou velké obrovské díky za Vaši práci.

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

 

Zní to jak v pohádce. Chudý hostinský ze Stupna, z vesnice ležící nedaleko Zbiroha, se vydal roku 1888 do Ameriky hledat štěstí. Měl pár dolarů v kapse a velké plány… Ten chuďas se jmenoval František Kroc. A zde začíná příběh o velkém úspěchu českého podnikatele. Jeho vnuk již narozený v USA Raymond Kroc (1902 – 1984), se stal jedním z největších podnikatelů v pohostinství. Bez pověstného hamburgeru od firmy McDonald´s, by Američané nejspíše „pomřeli hlady“.

Poslední domácí zprávy

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že...