• Středa, 15. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Jindřich

Jiří Jaroš Nickelli: Knížecí pláč nad koncem Česka – skoro jako putimský strážmistr
Počet návštěv: 714

Jiří Jaroš Nickelli: Knížecí pláč nad koncem Česka – skoro jako putimský strážmistr

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Občan Schwarzenberg slaví s elitou 80tiny a my obyčejní občané,aspoň někteří, mu přejeme zdraví a pohodu do první stovky. Pak čas ukáže… Leč jeho jubilejní promluva nás vede k poznání, že je něco polámaného v jeho současném hodnocení situace republiky. (PL 10.12.2017) Pan zahraniční kníže, u nás občan, je zděšen z vývoje po volbách. Pročpak?

Prý se tu rozmáhá skepse z EU a šíří se snaha vystoupit z blahodárné Eurounie. Pan kníže pláče nad tímto záměrem jako starozákonní prorok nad zkázou bliblického Uru. Klade strašlivou rovnici – výstup České republiky z Eurounie se rovná ekonomickému zničení státu! Jsme exportní stát. Nemůžeme mít celní hranice jako za I. republiky! Pan kníže svůj pláč rozmnožuje o strašlivá varování. Prý se lidé dnešního světa dali opět na sebezáhubné experimentování s „-ismy“.

Příklady velmocí jsou prý nasnadě. Tak podle knížete Rusko se dalo na imperialismus a chce dobýt celou Evropu. Amerika se zas obrátila k Evropě zády a drží se starého vyzkoušeného isolacionismu. Svůj pláč pan kníže končí varováním před klaněním se našich lidí novým papalášům – milionářům. Od něho to ovšem vypadá jako olbřímí ironie, ráčíme-li dovolit při jeho majetcích, pardon rodinných statcích po půli Evropy, není-liž pravda?

A nyní přichází ta nejlepší část. Kníže předestírá hrůzný obraz ruské velmocenské expanze do nebohé Evropy pomocí tisíců agentů. Citujme: „Nevěřili byste tomu, kolik ruských agentů působí jen v této malé České republice“. Prý jde o stovky agentů, možná až o celý tisíc! Tož toto je sousto pro naši zpravodajskou službu, zejména pro BIS! Onehdy jsme četli, že BIS to žádné ruské šváby nezjistila. Ani nezjistila žádný vliv na volby. To musí být tedy ti ruští agenti zatraceně dobří, když je prohlédne jen pan kníže jasnozřivým okem. Nevidí i papachy na jejich hlavách a svatojiřské metály na hrudích? My to nezvládáme… On a starý putimský strážmistr dokážou identifikovat celou tisícovku agentů. Jak úžasné. Copak to ty naše kontrarozvědky dělají?

Dovedu si představit tabule, kde je napsáno „Tady je knížecí“ a „Tady je agentů“…když už tu máme ty tabule jako „Landesgrenze“ nebo „Sudetenheimat“. Ty jsou totiž od těch fiktivních bohužel skutečné, a to je hrozba a to je nebezpečí pro republiku! Tyto skutečné tabule ovšem zas  jaksi nevidí pan kníže…

Naštěstí jsou tu i jiní představitelé Česka, kteří tyto obavy nemají. Nemají obavy ani z vystoupení z Unie, ani z ruských špionů a agentů. Mají obavy jiného typu – třeba z plíživé migrační kolonisace, která se nemusí zastavit jen u pár vesnic nebo modliteben…

Ono to neustále ukazování na jednoho nepřítele a pomíjení jiného, je taky projevem sebestřednosti svého druhu. Ve vojenském smyslu se tomu říká neschopnost identifikovat pravého nepřítele. O tom vědí odbojáři a legionáři své.

Nakonec jen toto. Tento stát, který příští rok oslaví sto let novodobé  republikánské státnosti, vznikl po starém mocnářství. Český národ byl před mocnářstvím, byl po mocnářství. Český národ a stát byl před Hitlerem a zůstal i po něm. Český národ a stát byl za Stalina i po něm. A tak to bude i s Unií. Český národ a stát byl před Unií, je za Unie, a zůstane i po ní.

Český národ je tu dva tisíce let, a pokud zůstane národem a ne skupinou kolaborantů, přežije a všechny strázně slavně překoná. A tak bude i se všemi slovanskými národy, pokud budou pěstovat vzájemnost, a ne  spory, či dokonce bratrovraždy, z nichž prospěch má jen skutečný nepřítel.

Jiří Jaroš Nickelli, ČSOL Brno I

http://svobodnenoviny.eu/jiri-jaros-nickelli-knizeci-plac-nad-koncem-ceska-skoro-jako-putimsky-strazmistr/

Převzato z http://www.ceskenarodnilisty.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

20.11.2019 02:19

Ja, toz Rusko. Co se tam vlastne stalo?

* Jednim z duvodu, proc vypukla 1. svet. valka, bylo Marxovo stvani proti Rusku.
* Kdyz Rusko bylo valkou vysilene, tak nemecky generalni stab, vyslal do Ruska Lenina v zapecetenem vagonu.
* Bolsevicka revoluce byla provedena NE-ruskymi mensinami.
* Netrvalo dlouho a Nemecko zahajilo valku proti SSSR. Naciste to vnimali jako valku proti Rusku a zaroven proti rivalske sekte.
* Gruzinec Stalin byl v koncich. Zacal apelovat na ruske narodni citeni a obnovil nektere ruske tradice.
* Diky tomu se Rusove nakonec ve vedeni KSSS prosadili. Chruscov zacal process liberalizace.
* Rusove nakonec komunismus zlikvidovali. Duvody byly mj., ze zadny komunisticky blahobyt nenastal a roztrzka s Cinou.
* Nejakou dobu se snizovaly naklady na zbrojeni a zdalo se, ze na svete zavladne harmonie.
* V USA se k moci dostali neoconi. Zahajili zbesile protiruske stvani a nove zavody ve zbrojeni.

Ale jak si to nekteri predstavuji:

* Komunisticky blok byl ruskym imperiem.
* USA vyhraly studenou valku a SSSR se rozpadl.
* Ale nebezpeci nepominulo. Rusko je nadale expanzivni diktatura. Chce znovu obnovit sferu sveho vlivu a mozna znovu zavest komunisticky rezim. Brzy napadne Balticke zeme a bude se opakovat i rok 68.

Jsou to naproste nesmysly. Ale z mnohych se stali nepricetni, rusofobni fanatici a neni jiz mozne s nimi vest vecnou diskusi. Argumenty nevnimaji. Tento fanatismus byl vybicovan Ceskou Televizi a neziskovkami placenymi Sorosem a z USA. Takovy zurivy fanatismus muze vzniknout jenom tehdy, kdyz protivnik (Rusko) je povazovan za slabeho. Pres vykrikovani o expanzivnim Rusku, ktere se chysta napadnoy Balticke zeme, fanatici podvedome vnimaji Rusko jako snadno znicitelne. Az jim dojde, ze tomu tak neni, tak bude nasledovat docasna vlna jeste vetsiho vzteku a besneni.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.11.2019 19:05

Nač komentovat člověka se stařeckou demencí.On už ani neví,co říká,natož aby poznal,co je pravda a co je nenormální.Nechte ho v klidu umřít a nedělejte z jeho smrti nějakou zvláštní událost.Zemřou jiní a mnohem potřebnější pro společnost,než je nedoučený hajný.Zla způsobil dost.


 
Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Projev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD

Drazí členové a kandidáti, milí přátelé, vážené dámy a pánové, vítám Vás na letošním celostátním grémiu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). To první, co Vám musím dnes říct, jsou velké obrovské díky za Vaši práci.

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

Jak český karbanátek zachránil Ameriku

 

Zní to jak v pohádce. Chudý hostinský ze Stupna, z vesnice ležící nedaleko Zbiroha, se vydal roku 1888 do Ameriky hledat štěstí. Měl pár dolarů v kapse a velké plány… Ten chuďas se jmenoval František Kroc. A zde začíná příběh o velkém úspěchu českého podnikatele. Jeho vnuk již narozený v USA Raymond Kroc (1902 – 1984), se stal jedním z největších podnikatelů v pohostinství. Bez pověstného hamburgeru od firmy McDonald´s, by Američané nejspíše „pomřeli hlady“.

Poslední domácí zprávy

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že...