• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

Halík pohrdá lidmi a demokracií
Počet návštěv: 1056

Halík pohrdá lidmi a demokracií

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Religionista Tomáš Halík předvádí neuvěřitelné arogantní pohrdání voliči, obyčejnými lidmi a demokracií. Chyba dle něho není v politicích, ale ve voličích!  

„V tomto roce jsme několikrát na tomto náměstí protestovali proti konkrétním politikům. Ale problém není v politicích, ale ve voličích, kteří jsou ochotní nechat se zmanipulovat populisty,“ řekl Halík při svém projevu 17. listopadu na Václavské náměstí. Hnutí SPD stojí na straně českých občanů a českého národa a brání normální lidi, proti takovým náfukům.


Lidé jako Halík by snad nejradši lidem zakázali volit, když nevolí tak, jak si on sám, pyšný „intelektuál“, přeje. Obyčejní lidé mají ale mnohem víc selského rozumu než pan profesor. Jeho spíš mrzí, že někteří voliči se nenechají manipulovat jím, rádoby-elitou a prolhanými médii…

Hnutí SPD respektuje právo volit každého občana naší krásné vlasti. Odmítáme, že pyšní sluníčkáři takto pohrdají běžnými občany. Hnutí SPD stojí na straně českých občanů a českého národa a brání normální lidi, proti takovým náfukům.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.11.2019 19:22

Halík pohrdá voliči,ale co dělají členové Vaší partaje za podrazy v EP?Je třeba si nejdřív zamést před vlastním prahem.Jinak má pan Kavan naprostou pravdu a na té nic nezmění ani politické změny historie,které europoslanci SPD podpořili!


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

26.11.2019 13:46

Dobry den, pane Okamura.

Nejvetsim problemem Ceska neni EU ale silena rusofobie. Reseni neni prima demokracie ale objektivni informace. Tedy vymena redakcni rady Ceske Televize.

Dovoluji si prilozit odkaz na navrh politickych reforem k Vasemu uvazeni. Co se tyce napr. neziskovek, tak SPD uz nektere kroky ucinila.

PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy