• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

Odmítej násilí legislativou
Počet návštěv: 839

Odmítej násilí legislativou

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Otevřená společnost natočila video, kde se nechutným útočením na city snaží získat podporu pro přijetí Istanbulské úmluvy…

Násilí na ženách je odporné a nikdo soudný ho nebude schvalovat. Dávat ale do souvislostí jakoukoliv legislativu s prevencí proti takovému násilí je nezodpovědné! Mylně se snaží vyvolat dojem, že bez přijetí úmluvy se nepodaří násilí na ženách zastavit.
 
Jedinou prevencí násilí na ženách je osvěta, která bude učit ženy se bránit a hlavně se vyhýbat nebezpečným situacím. Opravdu není normální, když se žena sama opije v baru a pak jde s cizincem na pokoj. Když ji tam onen muž znásilní, neochrání ji žádná úmluva. Naopak rétorika genderových bojovnic učí ženy, že si mohou dělat co chtějí a za jakékoliv násilí na ženách je odpovědný jen muž, který ho páchá. Ale přiznejme si – vyhledávat nebezpečné situace, vytvářet je a pak útočit na muže jako jediné pachatele je poněkud nešťastné. Ženy samy jsou odpovědné za své chování a je pro ně jednodušší se do nebezpečných situací nedostávat – bez ohledu na to, co tvrdí trhlé feministky. Vždy to tak bylo a vždy to tak bude. Když taková situace nastane, je pozdě na to přehodnocovat své postoje.
 .
Je odporné, když různé genderové a feministické spolky vtloukají ženám do hlav, jak si mohou dělat co chtějí a pak společné pláčou nad tím, že nezodpovědné chování žen produkuje situace, které muži zneužívají.
 .
A úplně nejodpornější je, že odporné příklady násilí na ženách používají aktivisté k tomu, aby protlačili nechutnou úmluvu, která na násilí na ženách nebude mít žádný vliv. Naopak – jen dá do rukou aktivistů další klacky, kterými budou bořit přirozené uspořádání řádu věcí a dále budou ženy oslabovat. Protože úmluva ženy extrémně pozitivně diskriminuje, což zase bude odhánět muže a bude nadále komplikovat normální vztahy mezi muži a ženami.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.11.2019 19:52

Jenom připomínám,že tyto akce mají mezi ženami docela velkou podporu jsou poměrně brutálně protlačovány "aktivisty"(teroristy).Můžeme o násilí na ženách mluvit dlouho,ale psychické násilí žen vůči mužům se nedá nijak dokázat,ale fyzické na ženách se ani dokazovat nemusí.A jen tak mimochodem lze některému násilí zabránit a mohou to udělat ženy samy.A pokud nevíte jak,tak v mnoha případech stačí jen včas zavřít hubu!


 
Proč  když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...