• Sobota, 18. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Odmítej násilí legislativou
Počet návštěv: 607

Odmítej násilí legislativou

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Otevřená společnost natočila video, kde se nechutným útočením na city snaží získat podporu pro přijetí Istanbulské úmluvy…

Násilí na ženách je odporné a nikdo soudný ho nebude schvalovat. Dávat ale do souvislostí jakoukoliv legislativu s prevencí proti takovému násilí je nezodpovědné! Mylně se snaží vyvolat dojem, že bez přijetí úmluvy se nepodaří násilí na ženách zastavit.
 
Jedinou prevencí násilí na ženách je osvěta, která bude učit ženy se bránit a hlavně se vyhýbat nebezpečným situacím. Opravdu není normální, když se žena sama opije v baru a pak jde s cizincem na pokoj. Když ji tam onen muž znásilní, neochrání ji žádná úmluva. Naopak rétorika genderových bojovnic učí ženy, že si mohou dělat co chtějí a za jakékoliv násilí na ženách je odpovědný jen muž, který ho páchá. Ale přiznejme si – vyhledávat nebezpečné situace, vytvářet je a pak útočit na muže jako jediné pachatele je poněkud nešťastné. Ženy samy jsou odpovědné za své chování a je pro ně jednodušší se do nebezpečných situací nedostávat – bez ohledu na to, co tvrdí trhlé feministky. Vždy to tak bylo a vždy to tak bude. Když taková situace nastane, je pozdě na to přehodnocovat své postoje.
 .
Je odporné, když různé genderové a feministické spolky vtloukají ženám do hlav, jak si mohou dělat co chtějí a pak společné pláčou nad tím, že nezodpovědné chování žen produkuje situace, které muži zneužívají.
 .
A úplně nejodpornější je, že odporné příklady násilí na ženách používají aktivisté k tomu, aby protlačili nechutnou úmluvu, která na násilí na ženách nebude mít žádný vliv. Naopak – jen dá do rukou aktivistů další klacky, kterými budou bořit přirozené uspořádání řádu věcí a dále budou ženy oslabovat. Protože úmluva ženy extrémně pozitivně diskriminuje, což zase bude odhánět muže a bude nadále komplikovat normální vztahy mezi muži a ženami.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.11.2019 19:52

Jenom připomínám,že tyto akce mají mezi ženami docela velkou podporu jsou poměrně brutálně protlačovány "aktivisty"(teroristy).Můžeme o násilí na ženách mluvit dlouho,ale psychické násilí žen vůči mužům se nedá nijak dokázat,ale fyzické na ženách se ani dokazovat nemusí.A jen tak mimochodem lze některému násilí zabránit a mohou to udělat ženy samy.A pokud nevíte jak,tak v mnoha případech stačí jen včas zavřít hubu!


 
Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Smutné výročí: Rozsudek, který poslal Marion Jonesovou na půl roku do vězení, byť jen na dva roky dlouhou podmínku, padl 11. ledna 2008 u soudu ve White Plains. Byl to vůbec poprvé trest pro atletku za doping; z USA ne z Ruska

Varovné výročí: Rozsudek, který poslal Marion Jonesovou na půl roku do vězení, byť jen na dva roky dlouhou podmínku, padl 11. ledna 2008 u soudu ve White Plains. Byl to vůbec poprvé trest pro atletku za doping; z USA ne z Ruska

Sportovní kariéra Marion Jonesové (nar. 12. října 1975 v Los Angeles) byla impozantní až do té chvíle, kdy byla obviněna a usvědčena z dopingu. Vracet musela nejen medaile, ale i vyhrané peníze. Jedna z první sportovkyň – milionářek se ocitla prakticky na mizině.

Jan Padych - Lámání křížů (10.)

Jan Padych - Lámání křížů (10.)

 Manuel měl až nevídaně rozvité příbuzenstvo. Jejich vozy obklíčily kostel a skoro celý hřbitov. Aut a černých postav přibývalo, trochu to připomínalo výsadek před útokem. Brzdovi se zdálo, jako by z postav vycházelo něco divně mrazivého, vyvěrajícího odněkud z podzemí.

Poslední domácí zprávy