• Úterý, 25. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Stal se Babiš s Koudelkou součástí deep state v Česku?
Počet návštěv: 810

Stal se Babiš s Koudelkou součástí deep state v Česku?

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Žijeme ve světě, kdy nejvýznamnější státníci EU usilují v rostoucí míře o spolupráci s Vladimírem Putinem. Prezident Francie Emanuel Macron, který zdá se nejaktivnější z evropských hlav států už prakticky rok razí tézi Evropy od Lisabonu po Vladivostok, tvrdí, že Evropa bez Ruska není Evropou a bez něho zanikne, tvrdí, že NATO by mělo skončit s nepřátelstvím vůči Rusku a Číně a že NATO prožívá svou mozkovou smrt.

Usiluje a bude usilovat i o bezpečnostní spolupráci s Putinem. Konečně vidí, že Putin na Blízkém východě od severu až po státy Perského zálivu zařídí prakticky vše i tam, kde Francie na to nemá a USA už o to nestojí. O spolupráci rovněž stojí, možná méně hlasitě Angela Merkelová a její dohoda o Nord  Streamu II přes odpor Trumpa, byrokracie v EK, Ukrajiny, Polska či Pobaltí je – klobouk dolů -   mistrovským kouskem vytrvalosti a politické síly. S italskými premiéry i prezidenty, ale i opozičním Salvinnim je Putin jedna ruka, stejně jako s rakouským kancléřem Kurzem i rakouským prezidentem van der Bellenem, s Viktorem Orbánem si tykají…

A mimochodem, i když Trump bojuje proti Nordstreamu II, zároveň stále opakuje, že bez Ruska nelze řešit světové problémy. Čili tak nějak podobně jako Macron.

A do toho premiér Babiš hovoří o agresi Ruska na Ukrajině ani slovem se nezmíní o Banderovcích, zatímco svolavatel Normandského formátu prezident Macron chválí Rusko za obrovský posun v jednáních na Ukrajině. Ví vůbec Babiš, co mluví. Neví…

A teď už Babiš vyhrožuje Rusku co nejtvrdší odvetou za  Tomanovy problémy se spojením. A co Putinovi udělá… Připomíná mi pohádku: S čerty nejsou žerty…. A tatínek vám vyhlásí válku. No prostě stáhneme našich 250 vojáků z Mali a hrrr na Putina…

Toto je země se znovuobrozenou studenoválečnickou rétorikou. Země chytré a moudré většiny národa, ale tupých politiků.

Víte, začal jsem stále přemýšlet, proč se Andrej Babiš objevil v Americe s tím Koudelkou. Kde se vzal, tu se vzal, byl po jeho boku a oba se nechali nabrífovat od šéfové CIA, která kdysi propagovala waterbording.

Když sem tam čtu připomínky, že jednání našich politiků jsou příkazem Trumpa, kategoricky to popírám. Deep state, souhrn různě propletených spikleneckých tajných služeb, zejména CIA, ale i FBI tvoří páteř na odstranění prezidenta Trumpa. A Koudelka každým svým výrokem znovu a znovu nastoluje nepřátelství Ruska a Číny… Mimochodem. To ale Macron neříká a ohledně Ruska to rozhodně neříká ani Trump.

Žalostně opět jako v případě údajné ruské otravy plukovníka Skripala  selhal Andrej Babiš, když se nepostavil proti pokusům na odstranění památníku maršála Koněva. To by se nestalo ani za premiéra Klause, Paroubka, ale ani kupodivu Nečase, který byl posledním z premiérů, který do Moskvy a později i Číny jel. Jo Topolánek, jak správně říkal starý Klaus, byl  naprosto falešný a naprosto prázdný a navíc dnes už jako trvalý alkoholik se z něho stal sprostý hulvát podobně jako Kalousek. Taky byl dříve jako jediný na Ukrajině a v té ostudě jej Babiš následoval.

Když starosta Řeporyjí - hulvát z ODS - chce postavit pomník generálu Vlasovu, oblečenému do nacistické uniformy, jehož armáda spadala pod Norimberský proces, očekával bych, že Babiš alespoň něco řekne…

Neřekne. Kdykoliv se ho prezident zastane, už mlčí. Možná má  společně s Koudelkou úkol Zemana tlačit do kouta.

Mimochodem až v lednu zase chvilkaři budou útočit na Babiše, bude mi to naprosto jedno.

Už fakt někde praskla tětiva…

Fakt bych ocenil, aby s námi Rusko přerušilo veškeré diplomatické styky.   Ať jsme klidně jediní z EU.

Tato země si spojenectví Ruska na rozdíl od Francie, Německa, Rakouska, Maďarska či Itálie  a dalších desítek  zemí světa nezaslouží. 

Seďme si tady v tom zatuchlém rusofóbním dvorečku a opakujme si po vzoru Ukrajiny či Polska, že se ukazuje, jak jsou ti Rusové zlí a nepřátelští.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.11.2019 19:31

Babiš je podvodník a lhář.Nezapře v sobě,že je Slovák a že mu na českém státu a národu nezáleží.Tak si ho zvolte i podruhé.Jen si pamatujte,že svině vždy zůstane sviní a nemůže to zahladit žádnou domácí rétorikou.Něco tady a jiné v zahraničí.SPD už nevěřím a Trikolora se ještě nevybarvila.Tím pro mne volby skončily.Nejsem zvědavý na to,jak po volbách poražení si sjednají rozdělení koryt a vítěze voleb odstraní.Mění tím totiž výsledky voleb a vykřikují,že mají mandát,který si ovšem sami přisvojili!Takže je volič naprosto zbytečný!Ať se to někomu líbí,nebo ne,zastupitelská demokracie se v tomto státě neosvědčila.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

30.11.2019 18:32

Cesko byla posledni zeme, ktera se zbavila komunismu a bude posledni zeme, ktera se zbavi neoconu.

Kdo dnes v Cesku vladne? Patolizalove, oportuniste, karieriste, komunisticti alibiste. Za nimi stoji neoconi, Sorosovy penize, americka vojenska sila, zapadni tisk. Jenomze casy se meni. Ale my budeme posledni ostrov rusofobie jako jsme byli posledni skala bolsevismu.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

P.S.
Zda se, ze jedine volitelne strany jsou SPD a Trikolora.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

30.11.2019 10:50

Člověk nemusí být zrovna Lelíček, aby ho nenapadlo, že jsme tlačeni k nepřátelské politie vůči RF a Číně úmyslně. Náš tvrdý postoj k těmto velmocem může být motivován zájmy zahraničních koncernů a korporací. Pokud bychom obchodovali volně s těmito zeměmi, utíkal by zisk těm, kdo tam vedou své obchodní aktivity. Čím více bychom nabízeli svých výrobků, tím méně by měli ti, kteří si na obchodu s těmito zeměmi založili živnost. Obchodní praktiky jsou mnohdy tvrdší, než policejní zákroky. Uznávám, že pro většinu obyvatel jsou daleko méně čitelné. Varování BIS a Babišovo stanovisko ke Krymu bohatě stačí k tomu, aby zboží, na jehož výrobě se podílíme, prodávali ti, kteří nás na tyto trhy nepustí. (Proto ty pletichy BIS a vyjádření Babiše ke Krymu). O co víc zisku přijdeme, a to víc zisku budou mít ti, co s námi v zájmu jejich obchodů takto manipulují. ......Mějte se hezky.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy