• Úterý, 26. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Zora

Kam směřuje Česká republika?
Počet návštěv: 2268

Kam směřuje Česká republika?

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Tak máme, chválabohu ty listopadové „vánoce“ za sebou. Demonstrace odezněly, lidé se vrátili do práce, studenti do škol a nastaly opět všední dny plné shonu, stresu, nákupů, práce, učení a relativního politického klidu. Opravdu?

A. Babiš na Ukrajině a jeho výroky o anexi Krymu a ruské agresi, předčasný návrat české delegace z Ruska, výroční zpráva BIS, opsaná z předchozích let, fackování novinářů na veřejnosti, vystoupení starosty Řeporyjí v ruské televizi a ostuda pro český stát i národ, zvolení nové (potetované) předsedkyně TOP 0,9 a spousta dalších událostí.

Z nich nejvýrazněji vyčnívají právě zmíněná předvýroční schůzka „demobloku“ + Pirátů s Jedním (1) Milionem čeho?, P. Novotný na multikáře před ruskou ambasádou a v ruské televizi, facka reportérovi agentury Sputnik od radikální stoupenkyně multi-kulti a televizní debata o historické povinnosti k pomníku vlasovcům v Praze. Na první pohled nesouvisející události a témata mají však jeden společný základ.

 

Zmatek, chaos, každý si dělá, co chce, žádná koncepce, žádný směr, žádná budoucnost, žádná odpovědnost, jen já, já, já, moje pravda a partikulární zájmy. Zkrátka anarchie.

 

Nenechme se však klamat zdáním. I chaos může být uměle vyvolaný a řízený. Zmate se tím vnímání a myšlení obyvatelstva a velká část nakonec rezignuje na jakékoliv dění a změny a přestane je sledovat, protože jim přestane rozumět. A v tom je právě skrytý hlavní záměr těch, kdo „chaos“ vyvolávají a řídí. Odvést pozornost lidí jinam, pryč od skutečně důležitého dění ve společnosti.

A kdo že je ten, kdo to všechno organizuje, řídí a koordinuje?

 

Uveďme si praktické příklady:

 

1.

Andrej Babiš letěl na Ukrajinu podepisovat jakési smlouvy s banderovským režimem a při té příležitosti pronesl nepravdivé výroky o okupaci Krymu a ruské agresi. Ani ukrajinská televize za více než 5 let „okupace Krymu“ a války na Donbase neukázala žádného zajatého nebo zabitého ruského vojáka!

Že A. Babiš absolutně nerozumí (zahraniční) politice, dostatečně prokázal už v „kauze Skripal“.

Že nechal schválit výroční zprávy ČT, místo aby tam konečně sjednal pořádek, také nezvládl (nebo odmítl?).

Kdo mu „radí“, aby takhle mluvil a postupoval?

 

2.

Kdo pozval lídry stran „demobloku“ a Pirátů na schůzku s M. Minářem ještě před demonstrací 16.11. na Letné ke „koordinační“ schůzce?

Ve skutečnosti to bylo takto:

Politické strany demo bloku na koberečku u neziskovky

 

 

To není koordinační centrum OF, tedy Občanského Fóra jako v roce 1989.

Jen použili stejnou metodu jako během tzv. Sametové revoluce.

Toto je „koordinační schůzka“ spolku Milionu Chvilek a demo bloku.

Účel schůzky byl koordinovat další kroky spolku Milion Chvilek, který pořádá demonstraci na Letné, s politickými stranami.

Demonstrace není občanská, ale jednoznačně politická.

Je namířená proti vládě, premiérovi a presidentovi.

Viz text Chvlikařů:

Dnes jsme se setkali s představiteli opozičních demokratických stran.

Vzájemně jsme se informovali o tom, jak vnímáme současnou situaci a co pokládáme za důležité.

My jsme jim v předstihu nastínili, k čemu vyzveme opoziční demokratické strany na Letné.

Schůzky se zúčastnili:

za Piráty předseda strany Ivan Bartoš a poslanec Mikuláš Ferjenčík

za ODS předseda Petr Fiala a místopředseda ODS Martin Kupka

za TOP 09 Markéta Pekarová Adamová

za STAN předseda Vít Rakušan (kolínský brouk Pytlík)

za KDU-ČSL předseda Marek Výborný

za organizátory demonstrace Milion chvilek Mikuláš Minář a Benjamin Roll.

A jaký je závěr?

V podstatě si spolek Chvilkařů podporovaný Geroge Sorosem pozval na kobereček politické strany demo bloku a oznámil jim, co mají dělat!

Slovo nastínili bych změnil na oznámili jim, co mají politické strany dělat!

Plní se, co si stýček George Soros přeje!

Politické strany demobloku poslouchají, co si neziskovky přejí!

To je skandální, to není parlamentní demokracie, to aktivistická revoluce!

Pzn. desátého účastníka schůzky a fotografa se nepodařilo identifikovat. Víte kdo to je?

 

3.

Na Letné před časem vystoupil „jáhn ze Sudet“. Kdopak ho tam asi nastrčil a proč?

 

4.

V Událostech – komentářích 28.11. dospěli pozvaní „historici“ (jeden poslanec za ODS (!) a druhý učitel na Univerzitě obrany (!) a člen ČSSD) k závěru, že vlasovci si pomník zaslouží, protože „pomohli osvobodit“ Prahu! Že to byli vlastizrádci, příslušníci SS, váleční zločinci a masoví vrazi, kteří se účastnili protipartyzánských tažení v Bělorusku, na Ukrajině, ale i na Moravě a v Čechách, kteří zabili cca 10.000 civilistů při potlačování varšavského povstání – o tom ani zmínka! (Takto byla RONA/ROA definována i norimberským tribunálem.)

Takže Praha-Řeporyje postaví pomník válečným zločincům a ODS to přijme jako dobrý počin.

Kdy centrálně postavíme pomník R. Heydrichovi a K.H. Frankovi? Vždyť bez jejich „řádu“ a „pevné ruky“ by se Češi s Němci v protektorátu nejspíš navzájem pozabíjeli...a to nebylo v plánu, nejdřív museli pro své nové pány dlouho pracovat.

 

5.

Královéhradecký krajský soud nedávno potvrdil restituční nároky šlechtického rodu Walderode. Není to první případ prolomení Benešových dekterů, vzpomeňme restituce V. Havla a K. Schwarzenberga.

Kdo má zájem na tom, aby byly Benešovy dekrety definitivně zrušeny a proběhly masivní restituce majetku potomkům odsunutých československých Němců - zrádců, vyznamenaných Hitlerem za rozbití Českoslovenka v r. 1938?

 

 

Nepřichází náhodou čas, kdy budou zrušeny politické strany a politiku budou řídit a vykonávat neziskovky?

Nenaplňuje se tímto „vize“ vlastizrádce a válečného zločince V. Havla o „nepolitické politice“?

Neblížíme se, pod záminkou „zabránění anarchii“, ke korporátně-neziskově-mediokratické diktatuře?

 

 

LIDÉ, probuďte se!

 

 

 

https://www.vojsko.net/armady/11-armady-sveta/1310-rona-ruska-osvobozenecka-lidova-armada

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.12.2019 19:24

On se stále připomíná pakt Ribbentrop-Molotov,aby se zakryl pak Ribbentrop-Pilsudski.A o paktu Hitler-Daladier a Hitler-Chamberlain se také nikdo nezmiňuje.A tyto dva pakty měly na naše národy daleko horší vliv než ten Ribbentrop-Molotov.To byl pakt o neútočení,což ovšem blbá a vlastizrádná Jourová vůbec neví!Zatímco pakty Německo-Francie a Německo-Británie zlikvidovaly naši samostatnost a vydaly nás Hitlerovi napospas.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

02.12.2019 08:26

V Cesku se v posledni dobe siri neuveritelna a nepochopitelna pitomost. Sovetsky Svaz pry zavinil 2. svetovou valku tim, ze podepsal Molotov-Ribbentrop pakt. Ale nebyt te valky, tak jsme dodnes v protektoratu. Tady je chronologie:

* Mnichov, 30. zari 1938
* Protektorat, 16. brezna 1939
* Molotov-Ribbentrop, 23. srpna 1939

TA VALKA BYLA NASI NARODNI ZACHRANOU!


 
Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Klausovo covidové protivenství

Klausovo covidové protivenství

Profesor Ing. Václav Klaus, svého času prezident ČR, se v souvislosti s koronavirovou pandemií jeví jako úchyl, který díky svému introvertismu a narcismu přes špičku svého nosu nevidí dál, jak do své bohémistické pracovny. V souvislosti s opatřeními stran Covidu-19 se pan profesor nechává svými výroky v médiích slyšet o Covidu-19 o jeho problematické existenci a léčbě, říká zcela provokativní absurdity které nemůže žádným věrohodným způsobem doložit. Dokonce se domnívám, že toto jeho vystupování na veřejnosti je svým způsobem trestné, nicméně protože žijeme v demokratickém (bohužel ne právním) státě, není takové jednání posuzováno jako trestné, nýbrž jako svobodný projev názoru, myšlenek, případně svobodomyslných úvah.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...