• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Jak se nadopovaná muslimka Procházková dostala do sporu s Českou policií, když fyzicky napadla redaktora Sputniku Vladimíra Frantu; sice nespáchala atentát dle svého idolu Basajeva; zatím...?
Počet návštěv: 4503

Jak se nadopovaná muslimka Procházková dostala do sporu s Českou policií, když fyzicky napadla redaktora Sputniku Vladimíra Frantu; sice nespáchala atentát dle svého idolu Basajeva; zatím...?

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Tak se nám muslimka Petra Procházkova, co ji propustili z Lidových novin pro neschopnost, nechala naverbovat do dezinformačního Deníku N. A ihned se projevila její závislost na podpůrných medikamentech. Není proto divu, že policie již začala jednat v ostře sledovaném případu napadení novináře Vladimíra Franty konkurenční novinářkou Petrou Procházkovou z Deníku N.

Výpověď novináře Franty včera uveřejnila Česká televize. Podle advokáta a bývalého soudce Jiřího Vyvadila, který podal trestní oznámení, se paní Procházková dopustila výtržnictví.

Paragraf 358 Trestního zákoníku o výtržnictví říká: Odnětím svobody až na dvě léta bude potrestán ten, kdo napadne jiného na shromáždění lidí. Pokud by dotyčná podobný skutek spáchala už v minulosti, hrozí jí tři roky vězení.

"Novinářka" Petra Procházková z krajně liberálního Deníku N napadla s výkřiky “Hajzle!” “Novinářský prase!” “Ubožáku!” redaktora zpravodaje konzervativní agentury Sputnik Vladimíra Frantu. Vše je zaznamenáno na videu.

K incidentu došlo v předsálí konference v pražském hotelu Grand Majestic Plaza v Truhlářské ulici. Dne 22. 11. vyrazila úderem otevřenou dlaní novinářka Procházková novináři Frantovi z ruky telefon. Poté ho udeřila do obličeje, až málem upadl.


Novinářka Procházková těsně před útokem

Jak motiv útoku novinářka uvedla, že se jí nelíbil text, který o jejím předchozím vystoupení na mediální konferenci Média 2019 uveřejnila agentura Sputnik, pro kterou Franta pracuje.


Procházková se rozmachuje, její fotograf se vesele šklebí

Napadený novinář PhDr. Vladimír Franta, Ph.D., je filolog-rusista, zaměřený na kulturu, umění, politiku a příznivec noblesy 30. let.

Nyní je na čase znovu připomenout její dobrodružnou karierní dráhu za islámem v mém loňském článku. Je Petra Procházková evidentně méně inteligentní, debilní, tupá nevzdělankyně, ignorantka s fašistickými sklony a manipulovatelná mozková troska, co je něco víc, když poslouchá perskou televizi…?

Tím však tu nebohou ženu Petru Procházkovou neurážím, chraň mě její Alláh, vše bude objasněno záhy, než přejdu k níže uvedenému zásadnímu a notně psychicky narušenému projevu právě Petry Procházkové, pak vět o její psychice... Právě u ní je nyní zcela jasné, že její chování už přesáhlo všechny meze lidské soudnosti, je nezbytná otázka pro doktora Chocholouška, jestli se její duševní nepřizpůsobivost dá ještě vůbec ze svých psychických poruch léčit… Výsledek obrázku pro olser foto procházková

A tahle tato duševně zaostalá osoba Petra Procházková s prapodivnou minulostí si dovolila v těchto dnech následujícím způsobem vyjádřit: „Takže, končím s korektní tolerancí hlupáků a blbců. Že se nesmí o lidech méně inteligentních až debilních říkat, že tací jsou? Tak to ne. Nechci, aby o mně rozhodovali nevzdělanci a tupci, ignoranti s fašistickými sklony a manipulovatelné mozkové trosky,“ napsala na sociální síti Facebook referendu.

Obratem dodala, že věnovala dost peněz i úsilí tomu, aby vzdělala sebe i své děti. Odmítá smířlivě přistupovat k lidem, kteří se nenamáhali s nějakým sebevzděláváním, vyhledáváním informací, ověřováním zpráv a tak podobně. Sama čte zprávy v angličtině, ruštině a poslouchá perskou televizi. I svým dětem neustále opakuje, aby si všechno, co čtou, ověřovali a aby nečetli pochybné zdroje. A proč tohle všechno Procházková zdůraznila? Kvůli debatě o referendu.

„A v referendu má mít můj hlas stejnou hodnotu jako někoho, kdo tráví veškerý svůj volný čas sledováním Barrandova, nebo u piva, učit se nechtěl nebo na to neměl a v anketách typu koho budete volit odpovídá: „Nó ... já vám nevím, já nikoho neznám... tak asi Zemana nó....“ Klidně ať si takové bidlo rozhoduje v místním referendu o tom, zda chce raději cyklostezku nebo novou střechu na obecním úřadě. Ale o vystoupení z EU ne!“ doplnila nekompromisně.

Pokud má mít hlas hlupáků stejnou váhu jako hlas Procházkové, tak musí tito lidé o EU aspoň něco vědět – kdy vznikla, proč vznikla, jaké má orgány jak tyto orgány fungují a tak podobně.  Pokud se lidé nedovzdělají, neměli by rozhodovat o zásadních otázkách v referendech. Procházková se ve svém provolání obrátila i na Piráty, aby si nehráli s ohněm referenda.

„Piráti! Vzpamatujte se! Tohle není transparentní svoboda, co předvádíte, ale totální hazard a nezodpovědnost. Už už jsem vás chtěla příště volit... ? teď si tady klidně pište, jak jsem nafoukaná a nadřazená,“ ukončila Procházková svůj psychický zvratek…. 

Výsledek obrázku pro olser foto procházková

Kdo to je Petra Procházková se svými polopravdami a snůškou lží někde léčí a kde k nim přišla…? Když si však přečtete, co sama o sobě prozradila, je vše jasné. Třeba když si trhla náramnou ostudu i se svým dalším vystoupením, když ji doběhl před lety prezident Gruzie. Gauner a blázen Saakašvili, dnes již občan neobčan Ukrajiny, nechal odvysílat fiktivní reportáž o ruské invazi do Gruzie a o svém zabití, kterou uvedla gruzínská televize Imedi.

V tomto paskvilu skuteční novináři zastavují skutečné a nic zlého netušící diplomaty, kteří vycházejí z budovy ministerstva zahraničí, kde měli jakoby konzultovat postup po napadení Gruzie. Výsledky údajných jednání pak, aniž tuší podraz, na mikrofon komentují. Stejně jako Petra Procházková:

„Západní svět má možnosti, jak potrestat Rusko za agresi v Gruzii,” řekla tenkrát v reakci na fiktivní televizní reportáž. “Od mezinárodní izolace přes ekonomické sankce až po přerušení diplomatických styků. Například zrušení olympiády v Soči v roce 2012 by mělo být naprostou samozřejmostí.” Jak by asi dnes po „provalení“ nechutné fikce z roku 2008 reagovala tato zvláštní novinářka? Pohádkářka Petra-Hans Christiana Procházková - Andersenová…Výsledek obrázku pro olser foto procházková

Dnes je vdaná za Zafara Paikara z Afghánistánu a má s ním syna Zafara. Pracovali spolu, když ona byla v Kábulu novinářkou a on byl jejím řidičem; byl totiž na tamní americké ambasádě jako vedoucí řidičů a přičichnul k trochu jinému životu.

Potřebovala někoho, kdo umí jazyk a zároveň zná prostředí a situaci. Je prý ideální, když vás dokáže i ochránit nebo alespoň upozornit na možné nebezpečí. On toto všechno splňoval a navíc byl pohledný muslim. A je zde první patologická posedlost Procházkové – je vysazená na islámské borce… Předtím už totiž žila s jiným muslimem, Čečencem Ibrahimem v Moskvě, a jak sama říká, takovým osamělým životem, měla strašně práce, nikam jsem nechodila, kolem ní se potáceli jen pomatení poloopilí, nebo snad zdrogování afghánským opiem, novináři.

Ale život běžel. Pak ale Ibrahima unesli. V době diverzní akce Šamila Basajeva se poté s několika novináři okázale nabídla jako rukojmí místo pacientů nemocnice. Že by to bylo proto, že Basajeva osobně znala? Kdo byl Basajev? Na jihu Ruska působila rozvětvená teroristická organizace, v jejíž čele stál právě inkriminovaný Šamil Basajev, který měl těsné kontakty s vyslanci mezinárodních nábožensko- extremistických organizací, působících prakticky ve všech oblastech Jižního federálního okruhu včetně Stavropolu i Astracháňské a Volgogradské oblasti…Výsledek obrázku pro foto basajev rozhovor procházková

Členové tohoto "teroristického podzemí" pracovali konspirativně, neznali své kolegy z "paralelních" buněk, ale jen své přímé nadřízené. Část z nich žila zcela normálním životem a zabývala se zakládáním škol a školek orientovaných na militantní islám či registrací nevládních organizací nebo dobročinných fondů… Peníze na svou činnost teroristé získávali nezákonným prodejem narkotik a zbraní, únosy či vydíráním lidí s nelegálními příjmy.

A byla to právě Petra Procházková, co v roce 2000  přerušila zpravodajskou práci a po dobu jednoho roku se intenzivně věnovala nezávislé, humanitární práci v Grozném. Zde založila dětský domov pro 50 válečných sirotků, o které se starala. Že by výčitky svědomí kvůli Ibrahimovi, co možná měl něco s Basajevem?

Procházková ve vlastních analýzách údajně dokázala rozlišit mezi urputnými válečnými magnáty typu Basajev a obyčejnými Čečenci, kteří na jejich válečnou posedlost jen doplácejí, i když například v rozhovoru pro slovenskou Svobodnou Evropu (není spřízněnost některých reportérů s některými sdělovacími prostředky docela zajímavá?) ze 4. 10. 1999 Procházková, zdá se, Basajeva jaksi omlouvá… Ten "hodný terorista", co s ním Petra Procházková dělala interview, poté potvrdil, že to on zosnoval útok na vládní úřady, policejní stanice a stanoviště pohraniční stráže, které provedli ozbrojenci v Ingušsku. Na 100 lidí zahynulo při těchto útocích... Podíl přiznal Basajev. Související obrázek

Jedna z mnoha otázek Procházkové na Basajeva, co ji poté ruské úřady označily personou non grata a musela tak Rusko opustit pro svoji protiruskou činnost:

Mnoho Dagestánců není zrovna nadšeno vaší pomocí. Jsou ti lidé, kteří vás pozvali [k tomu, abyste začali vést válku i v Dagestánu] skutečně reprezentativní skupinou...?

"Vždycky budeme rádi bojovat proti Rusům a budeme pomáhat každému, každým způsobem kdo usiluje o svobodu. A pomoc našim dagestánským bratrům je prostě naší povinností. Je to pro nás radost moci tuto povinnost nyní naplnit a budeme ji plnit i v budoucnosti. Rusové budou muset Dagestán dříve nebo později opustit," řekl Basajev.

"Kampaň, kterou vyvolaly ruské sdělovací prostředky, jejímž cílem je přesvědčit svět, že naše armáda nemá podporu všech Dagestánců, nemůže vést k ničemu dobrému. Konflikt se jen prodlouží a bude prolito více krve. Čím dříve Rusové opustí Dagestán, tím lépe…“ dodal.

http://olser.cz/wp-content/uploads/tibet-img_6394-e28093-kopie.jpg

Pod námi je směrem na Kábul afghánský Hindúkuš... Snímek Břetislav Olšer

A když ji tedy ti zlí Rusové vyhostili, došlo jí, že nic nemá. Okomentovala to slovy: „To jediný, co máte, vám vezmou, a jste v řiti… Vyhodili mě v únoru, zabavili mi věci, přijela jsem do Česka jen s kabelkou, azyl mi poskytli kamarádi. Kouřila jsem, pila, žila undergroundový život, jako by mi bylo sedmnáct, ale bylo mi sedmatřicet. Kdyby nepřišlo 11. září a já neodjela do Afghánistánu, tak nevím, co by se mnou bylo. Tam se vrátily staré časy, byla to makačka, ale lidi zajímalo, co se tam děje, vracela se mi válečná nostalgie. Do čtyřiceti jsem měla pocit, že je na všechno čas…“

Pochlubila se též, že na amerických základnách v Afghánistánu jsou obchody pro cizince, kam ale běžní Afghánci nesměli, u vchodu bylo nutné ukázat pas. Petra Procházková navzdory svým muslimům v rodině dle svých slov pokaždé odcházela s pěti láhvemi vodky, pro dědu tři, pro ni dvě dvě. A její švagrová dělala fantastickou pálenku, vyráběla ji tajně i za tálibů; z rozinek a říká jí kamiš…

Výsledek obrázku pro olser foto procházková

Štětina, kolega Procházkové: Jeho babička byla zakládající členkou KSČ, jeho otec pracoval na velvyslanectví v Číně, kde si, jak sám tvrdí, jako mladý Jaromír jednou potřásl rukou s Mao Ce-Tungem. V roce 1965 podal přihlášku do KSČ a po roce se stal členem Fakultní organizace KSČ na Vysoké škole ekonomické; byl na své fakultní pražsko jarní členství v KSČ docela pyšný... Výsledek obrázku pro foto basajev štětina

Inu, a kdo mě ještě nemá plné zuby, kromě Petry Procházkové, pokud není pod vlivem opia z afghánského máku, může si nyní navíc přečíst, jak to tedy všechno bylo dle skutečnosti a jaké byly toho Procházkovou zamlčené příčiny, když naše dáma s hidžábem uzavírá svoji argumentaci bez mrknutí oka jen z pohledu nastalých tragických důsledků? Vše následuji zde...

Foto: Sputník a Reuters...

http://ona.idnes.cz/petra-prochazkova-od-porodu-muj-muz-prchnul-fme-/spolecnost.aspx?c=A070326_091359_ona_ony_ves

Proč USA a ČT: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2468-proc-byla-za-pomoci-usa-v-ceske-televizi-zavedena-cenzura?fbclid=IwAR2D3LhkfWcWesZt7i3bHNAV_mHddG75Uo5aIj8QDCpTSwPsRclhqlfwvXY

http://www.rukojmi.cz/clanky/4128-zurnalistka-petra-prochazkova-milka-muslimu-napsala-ze-dokument-o-putinovi-ktery-natocil-oliver-stone-je-pry-nudny-zdlouhavy-a-nezajimavy-usnout-pri-nem-lze-bez-obav-hned-po-uvodnich-titulcích

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/senator-stetina-clenstvi-v-ksc-jsem-nikdy-nezapiral/

https://www.youtube.com/watch?v=lVTixgK_LmM&index=3&list=UUt3bpcEkpibEqITN8RuGkEw

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ay9CMGRElCU 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.12.2019 19:21

Není sama,kdo si osobuje právo vydávat své smyšlenky za pravdu.Vzhledem k tomu,že asi 35% občanů ČR jsou udavači a vlastizrádci,tak je chování drzé a nevychované ženské v normě.Jenom je mi divné,proč se svým fakanem a vychcaným muslimem se vrátila zpět.Proč ji sem vůbec pustili?Jak může blázen,nebo zdrogovaný člověk,se veřejně na ulici pohybovat?A ona je ještě k tomu agresivní a ohrožuje druhé.K tomu ji vede její náboženství míru,zvané islám?Většina darebáků,která pracuje proti českému státu,jsou bývalí komouši,nebo z rodiny s nimi spojenými.


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy