• Pátek, 13. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Lucie

Starosta z Řeporyjí nebo Žirinovský?
Počet návštěv: 445

Starosta z Řeporyjí nebo Žirinovský?

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Předem se omlouvám, že nyní velice často budu psát komentáře týkající se česko - ruských vztahů, ale na jedné straně narůstající podpora ze strany Macrona, itlaských politiků vládních i opozičních, kancléře i prezidenta Rakouska, kancléřky Německa a všech východoněmeckých zemských předsedů vlád, ale i toho bavorského ministarského předsedy i premiéra i prezidenta Maďarska z naší slavné EU a na druhé straně trvale tupé komenty pravicové opozice, pirátů a všech havlistických novinářů ve všech médiích nechápajících, že Rusko je v podstatě nejvýznamnější evropský velmoc, protože je i světovou geopolitickou (nikoliv ekonomickou) jedničkou, mě jako zakladatele dnes nejsilnější skupiny Přátel Ruska v České republice, čítající přes 12 000 členů... (Mimochodem, která strana to dnes má?) nutí, abych v rámci vyvažování té rusofóbie cosi zásadního pronesl.

Řekl bych, že podstatná část společnosti , ta normální, obyčejná, nepriviligovaná, musela mít pocit studu z toho, jak starosta Řeporyj vystupoval v onom šestiminutovém skeči pro ruskou televizi. Už jsem s tím otravný. Pro mě to bylo opět podobně jako nedávno u Procházkové trestným činem výtržnictví. Zostudil český národ, ne že je proti Rusům, ale jak se na celonárodním ruském televizním programu choval.

Bohudík reagoval na něj známý ruský výtržník a lidový bavitel Žirinovský a svými úvahami, co měl či neměl Stalin dělat to pěkně solil.

Žirinovský je už dvacetiletá stálice ruské scény a i já ho zažil v Radě Evropy, že se mu všichni smáli. Je možné vidět i televizní záznamy, kdy z jeho vystoupení dostal Putin s Medveděvem nekontrolovatelný záchvat smíchu.

Žirinovskému se dá smát, ale Pavlu Novotnému ne.

Když tedy nachází i mezi politology, kteří mají ve tváři tik a jsou námi placeni za to, že šíří vůči Rusku nenávist, náš hrdina z Řeporyj plné pochopení, tak tedy v sobotu (do té doby čas nemám) podám trestní oznámení i na řeporyjského výtržníka.

To oznámení na Procházkovou zatím probíhá podle plánu...

Já jsem v pohodě…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.12.2019 19:23

Nevím o tom,že Češi berou feťáka z Řeporyj vážně.Já tedy rozhodně ne.Za mne nemluvil,protože k tomu neměl mandát.Jak se choval vím jenom zprostředkovaně a pokud je to pravda,tak udělal ostudu sobě a občanům Řeporyj.Nakonec svou podporou fašistické Ukrajině jsou na stejné vlně i vládní činitelé,ministr Petříček i premiér Babiš.Tak se nelze divit nějakému poněkud přitroublému starostovi bezvýznamné části Prahy.Ten jenom vypouští žvásty a ani neví,co vlastně říká.Vypadá to,že je psychicky nemocný,nebo stále pod vlivem něčeho,spíše někoho!


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

03.12.2019 17:11

Rusove se Zirinovskemu smeji, ale Cesi berou Novotneho uplne vazne.

Netreba se omlouvat. Tema je naopak velmi vhodne. Nevim, jestli Rusko je svetova velmoc, ale o to nejde.


 
Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. jste dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. jste dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Jak baron Prášil, pardon, ne šlechtic, nýbrž právě ten potulný žvanil Tomáš Etzler poskytl nedávno dlouhatánský rozhovor pro SeznamZprávy mimo jiné odpovídal na otázky. Čína, kam se podíváš. Česko už několik týdnů řeší spory s touto komunistickou zemí.

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokracii" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Opět je v Polsku v prosinci 2019 další pozdvižení; přinesla ho kniha s názvem "Hledači židovského zlata", obraz svědectví o tom, jak lidé z obcí sousedících s vyhlazovacími tábory Belzec a Sobibor v Lublinském vojvodství na jihovýchodě Polska ještě i několik desetiletí po konci druhé světové války vykrádali masové hroby židovských obětí nacismu.

Poslední domácí zprávy