• Čtvrtek, 13. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Alena

Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit
Počet návštěv: 1438

Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

EU postupně krok za krokem omezuje legální držení zbraní. Prý to má omezit terorismus.

Nevím, kde na to ti “géniové” přišli, ale k tomu bych měla pár bodů:

1. Chci vidět teroristu, který svůj čin spáchal legálně drženou zbraní.

2. Jestliže terorista nemá problém vyvraždit mnoho lidí, myslí si europapaláši, že bude mít problém si sehnat zbraň na černém trhu?

3. Ve státech, kde jsou zákony o držení zbraní (dokonce i nošení nožů) velmi přísné, je nebezpečí útoku mnohem vyšší (například Švédsko, Německo, Velká Británie…). Takže zbraněmi to asi nebude. Čím by to tak asi mohlo být?

Kontrola zbraní není o zbraních, ale o kontrole. O nadvládě státu (v tomto případě EU). Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit.

Na závěr přidám jeden svůj oblíbený citát: ,,Zákaz zbraní? To je to nejlepší, co můžete udělat pro bandity a gangstery. Já chci, abyste nic neměli. Já jsem zlej hoch, já si zbraň vždycky nějak seženu. Zámky na zbraně? Ty zmáčkneš zamčenou spoušť, a já zmáčknu spoušť. Uvidíme, kdo vyhraje.” (Sammy „The Bull“ Gravano – informátor Mafie pro Vanity Fair, 1999)

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.12.2019 19:36

Je to trefné a je to důsledek nemyslících podporovatelů EU při referendu o vstupu.Opět se nikdo neptal ono známé Qui Bono!A podle propagandy politiků se hlasovalo a nikdo se neptal,co tím oni parazité sledují!


 
Školní rok za dveřmi

Školní rok za dveřmi

Neučím již pět let, ale pořád mám prázdninovou učitelsko/ředitelskou fobii z 14. srpna. To jsem vždy jako říďa nastupoval „do procesu“.

 Líbí se Vám film Havel??? Pro mě je to natočené NIC za miliony korun z kapes daňových poplatníků.

Líbí se Vám film Havel??? Pro mě je to natočené NIC za miliony korun z kapes daňových poplatníků.

Je o mě všeobecně známo, že Václava Havla jsem si nikdy neoblíbil. Bude to asi tím, že žiji cca 20 Km od Hrádečku a od Trutnova, kde Havel takzvaně vykuloval a chlastal jako duha. Díky té blízkosti ledacos vím o osobě tohoto neřáda a jsem toho názoru, že měl dostat lopatou přes palici, jen co vylezl z basy. Nicméně vraťme se k filmu o tomto .........!  Celé toto dílko je velice tendenční a populistické ve snaze glorifikovat osobu Václava Havla. Dá se říci, že v tomto směru si nemá co vyčítat s Klementem Gottwaldem. Je to jen snaha o vytvoření kultu osobnosti a o obhajobě protistátní činnosti Havla.

Hra s ohněm se nevyplácí, pane Lukašenko…

Hra s ohněm se nevyplácí, pane Lukašenko…

Mnozí se jistě dohodneme, že barevné revoluce byly často přes čáru. Tou nejméně úspěšnou byl kyjevský euromajdan, do kterého se zapojil snad celý Západ, na čele s Barakem Obamou a Angelou Merkelovou a pochopitelně celou EU. Výsledek je dnes jasný. Na jedné straně je Ukrajina spolehlivě nenávidějící Rusko, což bylo cílem číslo 1 plánu. Ovšem zároveň je to Ukrajina zčásti se územně rozpadnuvší a ekonomicky soutěžící o členství mezi zhroucené státy světa či již tam náležící.

Poslední domácí zprávy