• Pondělí, 06. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Vendula

Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit
Počet návštěv: 1050

Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

EU postupně krok za krokem omezuje legální držení zbraní. Prý to má omezit terorismus.

Nevím, kde na to ti “géniové” přišli, ale k tomu bych měla pár bodů:

1. Chci vidět teroristu, který svůj čin spáchal legálně drženou zbraní.

2. Jestliže terorista nemá problém vyvraždit mnoho lidí, myslí si europapaláši, že bude mít problém si sehnat zbraň na černém trhu?

3. Ve státech, kde jsou zákony o držení zbraní (dokonce i nošení nožů) velmi přísné, je nebezpečí útoku mnohem vyšší (například Švédsko, Německo, Velká Británie…). Takže zbraněmi to asi nebude. Čím by to tak asi mohlo být?

Kontrola zbraní není o zbraních, ale o kontrole. O nadvládě státu (v tomto případě EU). Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit.

Na závěr přidám jeden svůj oblíbený citát: ,,Zákaz zbraní? To je to nejlepší, co můžete udělat pro bandity a gangstery. Já chci, abyste nic neměli. Já jsem zlej hoch, já si zbraň vždycky nějak seženu. Zámky na zbraně? Ty zmáčkneš zamčenou spoušť, a já zmáčknu spoušť. Uvidíme, kdo vyhraje.” (Sammy „The Bull“ Gravano – informátor Mafie pro Vanity Fair, 1999)

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.12.2019 19:36

Je to trefné a je to důsledek nemyslících podporovatelů EU při referendu o vstupu.Opět se nikdo neptal ono známé Qui Bono!A podle propagandy politiků se hlasovalo a nikdo se neptal,co tím oni parazité sledují!


 
Koronavirus je brnkačka, tolerance bezpečnostních orgánů vůči rozvratu je sebevražedná

Koronavirus je brnkačka, tolerance bezpečnostních orgánů vůči rozvratu je sebevražedná

To vede k tomu, že poslankyně SPD vtipně použije slovní hříčku o invazivních rostlinách na migranty. Ale když starosta Prahy 6 (Kolář, člen TOP 09) urazí cítění minimálně 30 % českého národa, že maršál Koněv, historicky muž, který byl oceněn demokratickým prezidentem Edvardem Benešem, a jehož vedení 1. Ukrajinského frontu směr Praha, odstartovalo úprk nacistů a mimochodem i Vlasovců z Prahy 8. a 9. května 1945 směr americké zajetí, musel být odstraněn, protože neměl roušku, mlčí se.

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury naplňovány.

 

Výzva k vyjádření názoru na stržení sochy maršála I.S. Koněva v Praze

Výzva k vyjádření názoru na stržení sochy maršála I.S. Koněva v Praze

Jako jednotlivci a jako občané této republiky jsme hluboce pobouřeni vandalským činem stržení pomníku válečného hrdiny a osvoboditele Prahy maršála I.S. Koněva, spáchaném na náměstí Interbrigády v pátek 3. dubna t.r., a to z vůle, ale správněji ze zlovůle představitelú Prahy 6 a jejich starosty Ondřeje Koláře, který den po tomto činu, a tedy v sobotu ve vysílání České televize přiznal, že k odstranění sochy využila radnice Prahy 6 období nouzového stavu a omezeného volného pohybu, takže dlouho chystaná akce stržení maršálovy sochy se tak mohla obejít bez veřejných protestů.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Poslední domácí zprávy

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...