• Sobota, 18. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit
Počet návštěv: 550

Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

EU postupně krok za krokem omezuje legální držení zbraní. Prý to má omezit terorismus.

Nevím, kde na to ti “géniové” přišli, ale k tomu bych měla pár bodů:

1. Chci vidět teroristu, který svůj čin spáchal legálně drženou zbraní.

2. Jestliže terorista nemá problém vyvraždit mnoho lidí, myslí si europapaláši, že bude mít problém si sehnat zbraň na černém trhu?

3. Ve státech, kde jsou zákony o držení zbraní (dokonce i nošení nožů) velmi přísné, je nebezpečí útoku mnohem vyšší (například Švédsko, Německo, Velká Británie…). Takže zbraněmi to asi nebude. Čím by to tak asi mohlo být?

Kontrola zbraní není o zbraních, ale o kontrole. O nadvládě státu (v tomto případě EU). Všechny totality se snažily své občany postupně odzbrojit.

Na závěr přidám jeden svůj oblíbený citát: ,,Zákaz zbraní? To je to nejlepší, co můžete udělat pro bandity a gangstery. Já chci, abyste nic neměli. Já jsem zlej hoch, já si zbraň vždycky nějak seženu. Zámky na zbraně? Ty zmáčkneš zamčenou spoušť, a já zmáčknu spoušť. Uvidíme, kdo vyhraje.” (Sammy „The Bull“ Gravano – informátor Mafie pro Vanity Fair, 1999)

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.12.2019 19:36

Je to trefné a je to důsledek nemyslících podporovatelů EU při referendu o vstupu.Opět se nikdo neptal ono známé Qui Bono!A podle propagandy politiků se hlasovalo a nikdo se neptal,co tím oni parazité sledují!


 
Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Smutné výročí: Rozsudek, který poslal Marion Jonesovou na půl roku do vězení, byť jen na dva roky dlouhou podmínku, padl 11. ledna 2008 u soudu ve White Plains. Byl to vůbec poprvé trest pro atletku za doping; z USA ne z Ruska

Varovné výročí: Rozsudek, který poslal Marion Jonesovou na půl roku do vězení, byť jen na dva roky dlouhou podmínku, padl 11. ledna 2008 u soudu ve White Plains. Byl to vůbec poprvé trest pro atletku za doping; z USA ne z Ruska

Sportovní kariéra Marion Jonesové (nar. 12. října 1975 v Los Angeles) byla impozantní až do té chvíle, kdy byla obviněna a usvědčena z dopingu. Vracet musela nejen medaile, ale i vyhrané peníze. Jedna z první sportovkyň – milionářek se ocitla prakticky na mizině.

Jan Padych - Lámání křížů (10.)

Jan Padych - Lámání křížů (10.)

 Manuel měl až nevídaně rozvité příbuzenstvo. Jejich vozy obklíčily kostel a skoro celý hřbitov. Aut a černých postav přibývalo, trochu to připomínalo výsadek před útokem. Brzdovi se zdálo, jako by z postav vycházelo něco divně mrazivého, vyvěrajícího odněkud z podzemí.

Poslední domácí zprávy