• Pondělí, 06. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Vendula

Nechceme chvilky, podporujeme stíhaného premiéra…
Počet návštěv: 1119

Nechceme chvilky, podporujeme stíhaného premiéra…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Včera se mě někdo zeptal, že jsem jeden z mála, kdo znovu nezareagoval na emoce kolem obnoveného stíhání Andreje Babiše a opět uniklý formát auditu EK.

Nechceme chvilky, podporujeme stíhaného premiéra…

Včera se mě někdo ptal, že jsem jeden z mála, kdo znovu nezareagoval na emoce kolem obnoveného stíhání Andreje Babiše a opět uniklý formát auditu EK. 

Fakt jsem nevěděl, co už mám odpovědět. Trestní stíhání premiéra stejně jako audit se poflakuje v mediálně politickém prostoru už několik let. Ta malá část, tj. opozice, chvilkaři – havlisté tím otravují a hysterčí už asi dva roky. Kolik už jenom bylo hlasování o důvěře vlády a kolik demonstrací. A výsledek je stále jeden a tentýž: ANO má setrvale dominantní podporu voličů kolem 30% +/-1%. A ta nejvíce křičící opozice spíše klesá…

Každý ví, že trestní stíhání s vysokou pravděpodobností svého času organizoval bývalý ministr vnitra Milan Chovanec, alespoň svého času kudy chodil, tudy budil takový dojem. A mimochodem i trestní stíhání redaktora Přibila, který měl toto tvrzení uvádět a byl za to stíhán, bylo tuším minulý týden zastaveno… Dobré co?

Totéž se týká auditu ohledně dotací pro firmy Andreje Babiše. Přece nejsme padlí na hlavu a jistě si vzpomínáme, jak Piráti, osobně Bartoš, či lidovec Zdechovský dolézali do Bruselu a osobně intervenovali, aby tehdejší eurokomisař Oettinger přitumloval a co nejvíce Babiše potopil.

Není odpudivějších politiků než tato udavačská spodina. Jsou něco jako Biĺak, který odesílal zvacví dopis. 

Takže asi tak.

Chvilkaři zase zaplní na několik dnů naše náměstí, nejdříve tedy Václavské, budou vyřvávat hesla o demisi, ale na rozdíl od Francie, kde Francouzi mají všeobecně Emmanuela Macrona plné zuby, u nás opět za nimi bude stát jen ta rozmazlená havlistická menšina, tedy cca 30-35% voličů.

Na ulicích a náměstích je jich hodně a budí dojem síly. Ve skutečnosti, jsou to desperáti.  

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.12.2019 19:12

Zrzavý Minář a jeho spolek padlých holek je placen částečně opozicí,hlavně TOP09 a KDU-ČSL.Další peníze mu chodí ze zahraničí na podporu jeho anarchie-pardon-"demokracie" v ČR.Pro připomínku:na ozvučení nějakého sjezdu zahraničních "demokratů" utratil A.Vondra přes 500 milionů korun.A na pronájem Letné,nebo Václaváku a jejich ozvučení mu stačí sbírka mezi jeho demonstranty,ze které má údajně cca 4 miliony?Pokud si študentíček,který nestačil na učivo,myslí,že mu to někdo sežere,tak se šeredně mýlí!Proto jsem navrhoval zeptat se Šimona Pánka.Ne,že by ho tento parazit finančně podporoval,ale dal mu spojení na ty správné lidi.Je známo,že jeden parazit nesnese blízkost jiného parazita,ale radu mu dá.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

06.12.2019 18:39

Vážený pane doktore, pokud máte možnost, bylo by užitečné zjistit, kdo nedouka Mináře živí. Na čí výplatní pásce dnes figuruje? Má legální plat, legální zdanění? Čím vlastně dnes je v občanském, civilním životě? Kdo ho legalizuje jako samozvaného mluvčího (jehož nikdo nevolil) několika set tisíc uřvaných přívrženců? .....Mějte se hezky.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

06.12.2019 18:24

Obnovení útoku na premiera Babiše přišlo jako na zavolanou. Uvadající popularita jeho hnutí je vystřídána novými preferencemi, které budou o to výraznější, o co víc se snaží parlamentní či senátní chvilkaři pokálet jeho obraz. Bylo tomu tak v minulosti, bude tomu tak i v současnosti. Velice se divím, že inteligentní člověk, jako je nejvyšší státní zástupce Zeman, na tuto nepřímou úměru nepřišel. Svým počinem věnoval Babišovu hnutí několik procent preferencí navíc. Nebýt tohoto počinu, ANO by pomalu ztrácelo hlasy voličů. Takto je opět na výsluní. Většina z nás pochopila, že se s námi hraje nečistá hra. Žel bohu, nemáme (narozdíl od chvilkařů) dostatek času na to, abychom se shromažďovali po náměstích. Pracujeme, nemáme čas. Samozřejmě, že se nám nechce živit užvaněné parazity disponující mořem volného času ze svého. I víkendy prožívají mnozí z nás jako dny naplněné prací. (Mne nevyjímaje). Pro nás jsou rozhodující volby. Jsme si vědomi, že bychom byli v případě našich protestů na náměstích vystaveni kvičivému řevu a nanávisti parazitujících živlů. Není o co stát. Slušný člověk se řídí výsledky voleb. Ty jsou pro něho směrodatné. Pokud chtějí chvilkaři něco změnit, musí přijít do jednoho k volebním urnám. Tam se rozhodne o našem dalším politickém směřování. Nikdy bych se neponížil k tomu, abych s parazity vedl ponižující spory. Mým bojištěm je volební urna. Jsem si jist, že paraziti žijící z naší práce, z našich daní, skončí na dně příkopu, který si svým sprostým řevem a nenávistí vyhloubili. Tím drzost parazujícího nedouka a jeho nohsledů definitivně skončí. .....Mějte se hezky.


 
Koronavirus je brnkačka, tolerance bezpečnostních orgánů vůči rozvratu je sebevražedná

Koronavirus je brnkačka, tolerance bezpečnostních orgánů vůči rozvratu je sebevražedná

To vede k tomu, že poslankyně SPD vtipně použije slovní hříčku o invazivních rostlinách na migranty. Ale když starosta Prahy 6 (Kolář, člen TOP 09) urazí cítění minimálně 30 % českého národa, že maršál Koněv, historicky muž, který byl oceněn demokratickým prezidentem Edvardem Benešem, a jehož vedení 1. Ukrajinského frontu směr Praha, odstartovalo úprk nacistů a mimochodem i Vlasovců z Prahy 8. a 9. května 1945 směr americké zajetí, musel být odstraněn, protože neměl roušku, mlčí se.

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury naplňovány.

 

Výzva k vyjádření názoru na stržení sochy maršála I.S. Koněva v Praze

Výzva k vyjádření názoru na stržení sochy maršála I.S. Koněva v Praze

Jako jednotlivci a jako občané této republiky jsme hluboce pobouřeni vandalským činem stržení pomníku válečného hrdiny a osvoboditele Prahy maršála I.S. Koněva, spáchaném na náměstí Interbrigády v pátek 3. dubna t.r., a to z vůle, ale správněji ze zlovůle představitelú Prahy 6 a jejich starosty Ondřeje Koláře, který den po tomto činu, a tedy v sobotu ve vysílání České televize přiznal, že k odstranění sochy využila radnice Prahy 6 období nouzového stavu a omezeného volného pohybu, takže dlouho chystaná akce stržení maršálovy sochy se tak mohla obejít bez veřejných protestů.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Poslední domácí zprávy

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...