• Neděle, 09. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Roman

Protivládní protest v Praze. 16. listopadu 2019 „Scénář je jasný.“ Valenta rozluštil, oč jde antibabišovskému demobloku. Divoká privatizace 90. let je proti tomu sranda
Počet návštěv: 1162

Protivládní protest v Praze. 16. listopadu 2019 „Scénář je jasný.“ Valenta rozluštil, oč jde antibabišovskému demobloku. Divoká privatizace 90. let je proti tomu sranda

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Poslanec za KSČM Jiří Valenta se na Facebooku vyjádřil k antibabišovskému demobloku a uvedl, oč jde. Podle něj je scénář jasný a odhalil hned osm konkrétních kroků, které povedou k cíli. Dojde demoblok do svého cíle?

Politik Valenta se podivuje, proč je skutečně tak složité chápat politické události dnešních dnů. Domnívá se totiž, že to na přemýšlení není náročné. „Scénář je jasný, přes likvidaci Babiše, který má, ostatně jako každý miliardář a kapitalista v této zemi, máslo na hlavě, dosáhnout těchto postupných kroků,“ zahajuje příspěvek politik Valenta.

Následně je představeno osm bodů, které podle Valenty mají následovat. Je mezi nimi samozřejmě svržení vlády, vytvoření nové vlády, stížnosti do Štrasburku, žaloby na český stát a další.

  1. svržení aktuální vlády;
  2. instalace vlády nové (nejlépe KDU-TOP-STAN, za pomoci ODS);
  3. vyřazení dekretů prezidenta republiky z právního řádu ČR, nejlépe pro vyhaslost, jak říká kníže, Herman aj., tedy ti, které můžete vídat na sjezdech revanšistického Landsmannschaftu;
  4. první stížnost k Soudu pro lidská práva Strasburg na „nezákonné“ poválečné zabavení majetku zrádcům a kolaborantům (tak to ale stanovily vítězné mocnosti a následná rozhodnutí našich soudů, nikoliv Beneš, jehož dekrety byly jen prováděcím předpisem);
  5. precedentní rozsudek zmíněného soudu;
  6. vlna četných žalob na český stát (podporována i zevnitř některými vlastizrádci);
  7. ČR kompenzuje odebraný majetek finančně, protože ho nebude přece brát „západním podnikatelům“, kteří ho již převážně stejně znovu vlastní (především v pohraničí, ale i jinde);
  8. A nakonec: zaplatíme to znovu všichni, stejně jako divokou privatizaci v 90. letech.

Takto Valenta shrnul postupné kroky a na závěr poděkoval bývalému prezidentovi Václavu Havlovi. „Díky za vše, Venco Havle + kámoši...“ shrnuje politik.

Následně se znovu táže, jestli je skutečně tak těžké dnes některé souvislosti s postupem času pochopit? Vyzývá k tomu, abychom bránili naši historickou identitu, protože fingovaný politických převrat v 90. letech pošle naši zemi do „propadliště dějin“.

Obnovení trestního stíhání Andreje Babiše

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman na včerejší tiskové konferenci prohlásil, že zrušil rozhodnutí žalobce Šarocha o zastavení trestního stíhání českého premiéra Andreje Babiše a daný případ vrací policii do fáze vyšetřování. Vypadá to tedy, že trestní stíhání předsedy vlády ČR bude pokračovat.

Uvádí se, že bylo zrušeno rozhodnutí o zastavení trestního stíhání nejen premiéra Andreje Babiše, ale také někdejší členky představenstva společnosti Farma Čapí hnízdo Jany Mayerové.

Podle informací tak trestní stíhání v případu údajného dotačního podvodu pokračuje . Nyní bude spis navrácen do Prahy k dozorovému státnímu zástupci. Rovněž se uvádí, že bylo stíhání rodinných příslušníků Andreje Babiše definitivně ukončeno.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.12.2019 19:43

Už dlouho je vidět snaha jistých "politiků a jejich partají" na změnu situace v tomto státě ve prospěch Německa.Protože se jedná o závažný zločin proti státu a národu,je s podivem,že orgány činné v trestném řízení doposud nezakročily.Zde je vlastizrada jasná,jen ochrana státu a národa se nikterak neprojevuje v žádné bezpečnostní složce státu!Je to přání onoho slavného "demobloku".Proto podporují demonstrace blbkařů(chvilkařů).


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...