• Pátek, 24. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Milena

Bezpečnostní situace v Evropě se reálně a doložitelně zhoršuje
Počet návštěv: 344

Bezpečnostní situace v Evropě se reálně a doložitelně zhoršuje

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Víte co je úžasné na demokracii? Nikdy, což je jednoznačně historicky doložitelné, jí nebylo dosaženo bez boje, vedeného ozbrojeným lidem. Nikdy. I to je nejspíš důvod, proč aktuální forma vládnutí v ČR nemá se skutečnou demokracií téměř nic společného.

Stejně tak je úžasné, že vždy, když bylo třeba demokracii zadusit a zlikvidovat, jedním z prvních kroků "oddemokratizátorů" bylo odzbrojení lidí, aby ji neměli čím bránit. píše na Facebooku Jaroslav Štefec.

Bezpečnostní situace v Evropě se reálně a doložitelně zhoršuje. Migrační krize nekončí ani náhodou. Sociální napětí v západních zemích (včetně USA) narůstá. Ekonomické nůžky mezi "starými" a "novými" členy EU se nadále rozvírají, dvourychlostní Evropa neokolonizátorů na straně jedné a neokolonií na straně druhé je už dávno realitou. Německo zvedá hlavu a chce odchod armády USA, která je dosud držela na uzdě. Francie volá po "celoevropské" armádě, zaměřené ... proti komu vlastně? Proti "neposluchům"?

A jak jsme na tom my, údajně šestá nejbezpečnější země světa? Shrňme si to.

Česká armáda zoufale stárne. Jako ozbrojená síla státu, schopná reálně bránit jeho hranice a území, byla v uplynulých 30 letech fakticky zlikvidována. Ztratila i schopnost organizovaně a účinně pomoci obyvatelstvu naší země v případě katastrof a krizových situací. Změnila se v pouhý miniaturní expediční sbor, určený výhradně k nasazení v "zahraničních misích NATO"; ty jsou ostatně dnes vlastně to jediné, co (díky "nadstandardním" platům) značnou část vojáků ještě drží v armádě.

České (lze-li tak o nich ještě hovořit) zpravodajské služby se starají místo o objektivní informace pro vládu a životní zájmy ČR o to, co se učí ve školách, vydávají politické proklamace a zabývají se šmírováním a diskreditací "nepohodlných" politiků, odborníků i řadových občanů.

České policii chybí nejen základní operační prostředky a schopnosti, ale především jí zoufale chybí kvalitní lidé. Namísto snahy podchytit aktivity občanů, kteří mají zájem chránit svá bydliště a připravovat se v případě potřeby aktivně bránit sebe a své blízké, jsme svědky snah ministerstva vnitra tyto aktivity zakazovat, kriminalizovat a pokutovat.

Na nás, lidi ochotné a schopné bránit sebe, své blízké a své domovy legálně drženými zbraněmi, je polehoučku, potichoučku, pleten bič v podobě "implementace zbraňové směrnice EU". S cílem nadělat z nás stejně nesvéprávné, bezbranné a bezmocné ovce, jakými se stali občané zemí na severozápad od našich hranic.

Co k tomu dodat. Snad jen tolik, že "policejní ochrana" je a vlastně vždy byla oxymóron. Svobodní občané se musí být schopni chránit sami, protože policie nezabrání zločinu; dorazí až poté, co se zločin stal, aby ho vyšetřila a pak (možná) zavolá někoho, aby uklidil po neštěstí.

Jak řekl jeden starý policista: “Když se čas – a váš život – počítá na vteřiny, policie je jen pár minut daleko.”

Na závěr při dávám ještě pár odstavců z příspěvku, který mě (spolu s dojmy z nedávné návštěvy "obetonovaných" a samopalníky hlídaných vánočních trhů v Německu) původně inspiroval k napsání předcházejícího textu.

Nenosím zbraň proto, že se bojím. Nosím ji, protože bych si neodpustil, kdybych nebyl schopen ochránit rodinu a sebe.
Nenosím zbraň proto, abych se cítil jako muž; nosím ji proto, že správný muž ví, jak ochránit sebe a ty, které miluje.
Nenosím zbraň, protože to miluju; nosím ji proto, že miluji život a lidi, kteří ho pro mě činí smysluplným.
Nenosím zbraň proto, abych zabíjel lidi; nosím ji, abych předešel tomu, že někdo zabije mě.
Nenosím zbraň proto, že jsem zlý; nosím ji proto, že žiju dost dlouho na to, abych dokázal viděl zlo ve světě kolem sebe.
Nenosím zbraň proto, že chci někoho zastřelit; nosím ji proto, že chci zemřít ve stáří v posteli, ne zítra na chodníku.
Nosím zbraň proto, že se cítím příliš mladý na to, abych umřel, ale příliš starý na to, abych dokázal zastavit ránu.

zdroj: prvnizpravy.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.12.2019 19:40

Vždyť se jedná o zákaz legálně držených zbraní,aby se zločinci nemohli ozbrojovat.Jakýsi superdebilníultrapablb z Brusele si myslí,že zločinci si jdou koupit zbraň do obchodu!Do toho nás zatáhli politici a ještě se chlubí,jak se starají o národ.Jen netuší,kdo je bude živit,až jejich plány vyjdou.Národ to určitě nebude,ten bude zlikvidován muslimy.Tak si je tady dál pěstujte a jděte jim na ruku.Začalo to hidžábem,který povolil Němec ve funkci soudce NS a bude to pokračovat stupňováním požadavků až k likvidaci evropské kultury a vrácení se nazpět o 500 let vývoje!Díky!


 
Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft – Polsko. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft - Polsko

Zahájení 2. sv. války - Sudety – Benešovy dekrety. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”

Když bylo v říjnu 1918 vyhlášeno Československo, němečtí předáci v pohraničí vyhlásili provincie Sudetenland. Třeba ta opavská vznikla 30. října téhož roku a měla i svoji zemskou vládu. Dle historika Ondřeje Koláře ze Slezského muzea v Opavě, kdysi hlavním městě zdejšího pouze jen několik, týdnů existující vlády Sudetenlandu.

 

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Poslední domácí zprávy