• Neděle, 09. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Roman

Bezpečnostní situace v Evropě se reálně a doložitelně zhoršuje
Počet návštěv: 648

Bezpečnostní situace v Evropě se reálně a doložitelně zhoršuje

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Víte co je úžasné na demokracii? Nikdy, což je jednoznačně historicky doložitelné, jí nebylo dosaženo bez boje, vedeného ozbrojeným lidem. Nikdy. I to je nejspíš důvod, proč aktuální forma vládnutí v ČR nemá se skutečnou demokracií téměř nic společného.

Stejně tak je úžasné, že vždy, když bylo třeba demokracii zadusit a zlikvidovat, jedním z prvních kroků "oddemokratizátorů" bylo odzbrojení lidí, aby ji neměli čím bránit. píše na Facebooku Jaroslav Štefec.

Bezpečnostní situace v Evropě se reálně a doložitelně zhoršuje. Migrační krize nekončí ani náhodou. Sociální napětí v západních zemích (včetně USA) narůstá. Ekonomické nůžky mezi "starými" a "novými" členy EU se nadále rozvírají, dvourychlostní Evropa neokolonizátorů na straně jedné a neokolonií na straně druhé je už dávno realitou. Německo zvedá hlavu a chce odchod armády USA, která je dosud držela na uzdě. Francie volá po "celoevropské" armádě, zaměřené ... proti komu vlastně? Proti "neposluchům"?

A jak jsme na tom my, údajně šestá nejbezpečnější země světa? Shrňme si to.

Česká armáda zoufale stárne. Jako ozbrojená síla státu, schopná reálně bránit jeho hranice a území, byla v uplynulých 30 letech fakticky zlikvidována. Ztratila i schopnost organizovaně a účinně pomoci obyvatelstvu naší země v případě katastrof a krizových situací. Změnila se v pouhý miniaturní expediční sbor, určený výhradně k nasazení v "zahraničních misích NATO"; ty jsou ostatně dnes vlastně to jediné, co (díky "nadstandardním" platům) značnou část vojáků ještě drží v armádě.

České (lze-li tak o nich ještě hovořit) zpravodajské služby se starají místo o objektivní informace pro vládu a životní zájmy ČR o to, co se učí ve školách, vydávají politické proklamace a zabývají se šmírováním a diskreditací "nepohodlných" politiků, odborníků i řadových občanů.

České policii chybí nejen základní operační prostředky a schopnosti, ale především jí zoufale chybí kvalitní lidé. Namísto snahy podchytit aktivity občanů, kteří mají zájem chránit svá bydliště a připravovat se v případě potřeby aktivně bránit sebe a své blízké, jsme svědky snah ministerstva vnitra tyto aktivity zakazovat, kriminalizovat a pokutovat.

Na nás, lidi ochotné a schopné bránit sebe, své blízké a své domovy legálně drženými zbraněmi, je polehoučku, potichoučku, pleten bič v podobě "implementace zbraňové směrnice EU". S cílem nadělat z nás stejně nesvéprávné, bezbranné a bezmocné ovce, jakými se stali občané zemí na severozápad od našich hranic.

Co k tomu dodat. Snad jen tolik, že "policejní ochrana" je a vlastně vždy byla oxymóron. Svobodní občané se musí být schopni chránit sami, protože policie nezabrání zločinu; dorazí až poté, co se zločin stal, aby ho vyšetřila a pak (možná) zavolá někoho, aby uklidil po neštěstí.

Jak řekl jeden starý policista: “Když se čas – a váš život – počítá na vteřiny, policie je jen pár minut daleko.”

Na závěr při dávám ještě pár odstavců z příspěvku, který mě (spolu s dojmy z nedávné návštěvy "obetonovaných" a samopalníky hlídaných vánočních trhů v Německu) původně inspiroval k napsání předcházejícího textu.

Nenosím zbraň proto, že se bojím. Nosím ji, protože bych si neodpustil, kdybych nebyl schopen ochránit rodinu a sebe.
Nenosím zbraň proto, abych se cítil jako muž; nosím ji proto, že správný muž ví, jak ochránit sebe a ty, které miluje.
Nenosím zbraň, protože to miluju; nosím ji proto, že miluji život a lidi, kteří ho pro mě činí smysluplným.
Nenosím zbraň proto, abych zabíjel lidi; nosím ji, abych předešel tomu, že někdo zabije mě.
Nenosím zbraň proto, že jsem zlý; nosím ji proto, že žiju dost dlouho na to, abych dokázal viděl zlo ve světě kolem sebe.
Nenosím zbraň proto, že chci někoho zastřelit; nosím ji proto, že chci zemřít ve stáří v posteli, ne zítra na chodníku.
Nosím zbraň proto, že se cítím příliš mladý na to, abych umřel, ale příliš starý na to, abych dokázal zastavit ránu.

zdroj: prvnizpravy.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.12.2019 19:40

Vždyť se jedná o zákaz legálně držených zbraní,aby se zločinci nemohli ozbrojovat.Jakýsi superdebilníultrapablb z Brusele si myslí,že zločinci si jdou koupit zbraň do obchodu!Do toho nás zatáhli politici a ještě se chlubí,jak se starají o národ.Jen netuší,kdo je bude živit,až jejich plány vyjdou.Národ to určitě nebude,ten bude zlikvidován muslimy.Tak si je tady dál pěstujte a jděte jim na ruku.Začalo to hidžábem,který povolil Němec ve funkci soudce NS a bude to pokračovat stupňováním požadavků až k likvidaci evropské kultury a vrácení se nazpět o 500 let vývoje!Díky!


 
Svědci covidovi a šíření strachu

Svědci covidovi a šíření strachu

Proč státy považují roušky za nástroj ochrany? Chtějí ukázat, že dělají aspoň něco. Mnoho „epidemiologů“ podporuje nošení roušek, protože to udržuje lidi ve strachu a v pocitu, že se musí něco dělat a tím zůstává zachován jejich status „zachránců“.

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...