• Pátek, 24. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Milena

Je třeba masivní podpora rodin s více dětmi, i když na tom budu tratit
Počet návštěv: 510

Je třeba masivní podpora rodin s více dětmi, i když na tom budu tratit

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Jsem pro masivní státní podporu tradičních rodin s více dětmi, i za cenu toho, že bych byl na tom jako bezdětný invalida finančně znevýhodněný, protože porodnost nad 2,1 dětí na pár je v národním zájmu.

Největší podporu by měly mít rodičovské páry, kdo se příliš rozvádí, je nezodpovědný a škodí tím vlastním dětem, takže to s podporou single rodičů nepřehánět, jen když prokáže např. matka – samoživitelka, že rozvod nezavinila, nebo když už ho iniciovala, bylo to pro blaho dítěte (manžel násilník, notorik, atd.), ne že si třeba našla mladšího, který ji pak nechal, ačkoli jinak původní manželství fungovalo…, taková si podporu nezaslouží, stejně tak u otců – samoživitelů stejný metr, rozbils rodinu kvůli mladší milence = máš smůlu.

A považuji za nezbytné zohlednit kvalitu výchovy – ocenit docházku do školy, dobrou předškolní výchovu, důchodové bonusy pro staré rodiče podle odpracovaných let jejich dětí, včetně studentských brigád, atd., atd.

Naopak socialistické porodné bych absolutně zrušil, to je podpora těm, kteří si kvůli dávkám „pořídí“ hodně dětí, ale pak se nestarají o jejich morálku a vzdělání. A to není o etnické příslušnosti, jak si to rádi překládají slunko-křiklouni, to je o zodpovědnosti rodiče, ať je, kdo je, stejný metr pro všechny.

Místo porodného zaveďme alternativu formou státní půjčky, která může být plně odpuštěna jen za kvalitní výchovu v prvních letech dítěte, zjm. Připravenost na školní docházku, pokud ji rodiče zanedbají, porodné by museli vracet.

Falešné rovnostářství zde není na místě, je nutno konečně říci nahlas, že dítě není „houska na krámě“, že je hloupé podporovat pouze porodnost jako takovou, bez ohledu na připravenost a odpovědnost samotných rodičů své děti kvalitně vychovat v řádné členy společnosti.

A to není myšleno zdaleka jen po stránce vzdělání a práce, ale též mysleme na zdravý vývoj osobnosti. Odmítám sociální inženýrství ve stylu severské juvenilní justice, krádeží dětí za ideologické prohřešky apod. Ovšem rodič, který svou opičí láskou a příliš anarchickou výchovou ze svých dětí nechá vyrůst narušené jedince, ať už příliš agresivní (šikana…), či naopak choulostivé „květinky“, které se psychicky složí po prvním životním neúspěchu, takový rodič si nezaslouží, aby mu poctiví daňoví poplatníci přes státní rozpočet posílali nějakou podporu za jeho vlastní neschopnost, nedbalost a nezodpovědnost!

Takže…, vykašleme se na falešnou rovnostářskou ideologii a zapojme zdravý selský rozum a pud národní sebezáchovy, na druhé straně, dejme každému rodičovskému páru stejnou příležitost být dobrými rodiči, a tak dosáhnout na výše zmíněné benefity od státu, v tomto by měl být aplikován onen princip rovnosti. Ale už nikoli v tom, že nedbalý rodič „je roven“ zodpovědnému rodiči, to tedy ani náhodou!

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.12.2019 19:15

Sice chápu,jak to myslíte,pane Mikulášku,ale je to neproveditelné.Z Brusele přišel rozkaz živit netahavé menšiny a přes to nejede vlak.A když se lidé proti tomu bouří,tak se na ně vypustí opět mlátičky,ale ne komunistické!A o demokratických mlátičkách se mlčí,přestože zmlátily i invalidu na vozíku.Ale jsou to naše mlátičky a jednali v našem zájmu,jsou politici přesvědčeni.Tak si na ně nenecháme sahat!Sečteno a podtrženo,správná rodina je pro idioty z Brusele a Berlína nežádoucí a proto také žádná podpora v jejich prospěch.Co kdyby se musely snížit dávky netahavým či dokonce platy posranců a svinátorů?Nepřijatelné!


 
Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft – Polsko. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft - Polsko

Zahájení 2. sv. války - Sudety – Benešovy dekrety. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”

Když bylo v říjnu 1918 vyhlášeno Československo, němečtí předáci v pohraničí vyhlásili provincie Sudetenland. Třeba ta opavská vznikla 30. října téhož roku a měla i svoji zemskou vládu. Dle historika Ondřeje Koláře ze Slezského muzea v Opavě, kdysi hlavním městě zdejšího pouze jen několik, týdnů existující vlády Sudetenlandu.

 

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Poslední domácí zprávy