• Úterý, 14. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Karolína

Výzva Policii ČR! Lidé mají strach…
Počet návštěv: 1862

Výzva Policii ČR! Lidé mají strach…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Dobrý den, pane Vyvadila, mám k vám dotaz: Bylo by možné, abyste podal na Policii trestní oznámení na Mináře a Rolla za trestný čin rozvracení republiky? Jak je vidět, pletou si demokracii s anarchií a tu zde nechceme.

To je jen jedna z výzev, které v poslední době dostávám, zřejmě v souvislosti s tím, že jsem podal trestní oznámení na Petru Procházkovou kvůli trestnému činu výtržnictví proti redaktoru serveru Sputnik p. Frantovi způsobeného jeho napadením na mezinárodním sympoziu.

Protože česká policie ignoruje vulgární slovní napadání prezidenta republiky či jiných představitelů, vyhrožování vyvoláním veřejných protestů kraválů na dnešní úterní odpoledne a večer na Václavském náměstí či na nádražích, vyzýváme pražskou policii aby zasáhla.

Připomínáme, že žalostně selhala dne 17. listopadu 2019, kdy nechala útočit nejen na premiéra, který ovšem byl chráněn ochrankou, ale zejména na nechráněného poslance Václava Klause jr. s dcerou v náručí,.

Nejsme Francie, kde násilné útoky patří k stoletému koloritu, nejsme tím méně Hongkong, kdy šílenství demonstrantů přesahuje pro nás myslitelné hranice.

Jsme kultivovaná a umírněná Česká republika, která upřednostňuje volby jako nejpřirozenější projev svobody projevu.

Policisté, platíme vás ze svých daní.

Nenechte výtržníky z chvilek, aby nás ohrožovaly…

Lidé mají objektivně strach.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.12.2019 19:34

Takže podat na PČR trestní oznámení pro neplnění povinností a podporu lidí,kteří útočí na každého,kdo nemá s nimi stejný názor,zřejmě nelze!Asi to mají ošetřené zákonem našich "demokratů".Nadávky a urážky prezidenta byly povoleny soudem!Jinak se pan Vyvadil plete.My nejsme kultivovaná a umírněná republika,ale rejdiště propagandistů LGBT a jiných debilních směrů chování.Zároveň roste agresivita výtržníků,protože jsou si vědomi své beztrestnosti.Díky vlivu západu se z naší republiky stala rozvojová kolonie,protkaná asfaltovými a betonovými plochami kolem obrovských skladišť cizích korporací.O nějaké kultivaci v našem případě nemůže být žádná řeč.A díky nečinnosti PČR,která toleruje výtržnosti,napadání jiných osob kvůli jinému smýšlení a trestných činů omezování osobní svobody,se to bude dál šířit,až to policie vzdá!Dnes nás nechrání a příště půjde spolu s výtržníky proti nám.


 
Ti

Ti "Člověci" si nedají pokoj

V minulém týdnu nás opět v Rusku svérázně „proslavila” organizace Člověk v tísni. Při vyhodnocování nedávno skončeného, všelidové hlasování o změnách ruské ústavy v Dumě, ruském parlamentu, dostal slovo i Předseda parlamentní komise pro zahraniční zásahy, Vasilij Piskarjev. A servítky si rozhodně nebral. Natvrdo vyjmenoval státy a organizace, které se pokoušely negativně zasahovat do průběhu hlasování a které během něj šířily protiruskou a rozkladnou propagandu. Včetně, bohužel, České republiky a Člověka v tísni

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že jsem ve svém článku omylem uvedl, že pomluvil Karla Gotta a že chtěl těžit z jeho smrti. Toto není pravda a tato slova patří Jaroslavu Hutkovi se kterým jsem Jarka nechtíc zaměnil. Vše o panu Hollanovi však v článku platí. Tato chyba jde na můj vrub, a jelikož se snažím žít a jednat čestně, tak se Jarkovi moc omlouvám. Svým dílem mi Jarek pomohl tuto mou chybu objevit a já mu děkuji. Upozorňuji čtenáře, že Jarek byl takový grand, že mě ani k narovnání této záležitosti nevyzval.                            Ještě jednou se Jarkovi omlouvám, ale také čtenářům a Ostravakum. Jsem to prostě vůl.
 
 
Po koronaviru další otřes: Němcová nevylučuje prezidentský úřad

Po koronaviru další otřes: Němcová nevylučuje prezidentský úřad

Ty nebolestnější události vám setrvávají v hlavě i se všemi  obrazy, které je doprovázely. Vracel jsem před sedmi lety v rychlíku Leo z Prahy do Ostravy a hleděl na televizní obrazovku, umístěnou na stěně vagónu metr nad mou hlavou - šly tam zrovna zprávy ČT – a hned ta první mi vyrazila dech z těla. Po pádu vlády Petra Nečase navrhuje ODS za premiérku Miroslavu Němcovou a její nejbližší usednutí do  premiérského křesla je prý už hotovou věcí.

Poslední domácí zprávy

Omluva

Omluva

Rád bych se touto cestou přes Rukojmí cz. veřejně omluvil Jarkovi Nohavicovi, že...