• Pátek, 24. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Milena

Výzva Policii ČR! Lidé mají strach…
Počet návštěv: 1300

Výzva Policii ČR! Lidé mají strach…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Dobrý den, pane Vyvadila, mám k vám dotaz: Bylo by možné, abyste podal na Policii trestní oznámení na Mináře a Rolla za trestný čin rozvracení republiky? Jak je vidět, pletou si demokracii s anarchií a tu zde nechceme.

To je jen jedna z výzev, které v poslední době dostávám, zřejmě v souvislosti s tím, že jsem podal trestní oznámení na Petru Procházkovou kvůli trestnému činu výtržnictví proti redaktoru serveru Sputnik p. Frantovi způsobeného jeho napadením na mezinárodním sympoziu.

Protože česká policie ignoruje vulgární slovní napadání prezidenta republiky či jiných představitelů, vyhrožování vyvoláním veřejných protestů kraválů na dnešní úterní odpoledne a večer na Václavském náměstí či na nádražích, vyzýváme pražskou policii aby zasáhla.

Připomínáme, že žalostně selhala dne 17. listopadu 2019, kdy nechala útočit nejen na premiéra, který ovšem byl chráněn ochrankou, ale zejména na nechráněného poslance Václava Klause jr. s dcerou v náručí,.

Nejsme Francie, kde násilné útoky patří k stoletému koloritu, nejsme tím méně Hongkong, kdy šílenství demonstrantů přesahuje pro nás myslitelné hranice.

Jsme kultivovaná a umírněná Česká republika, která upřednostňuje volby jako nejpřirozenější projev svobody projevu.

Policisté, platíme vás ze svých daní.

Nenechte výtržníky z chvilek, aby nás ohrožovaly…

Lidé mají objektivně strach.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.12.2019 19:34

Takže podat na PČR trestní oznámení pro neplnění povinností a podporu lidí,kteří útočí na každého,kdo nemá s nimi stejný názor,zřejmě nelze!Asi to mají ošetřené zákonem našich "demokratů".Nadávky a urážky prezidenta byly povoleny soudem!Jinak se pan Vyvadil plete.My nejsme kultivovaná a umírněná republika,ale rejdiště propagandistů LGBT a jiných debilních směrů chování.Zároveň roste agresivita výtržníků,protože jsou si vědomi své beztrestnosti.Díky vlivu západu se z naší republiky stala rozvojová kolonie,protkaná asfaltovými a betonovými plochami kolem obrovských skladišť cizích korporací.O nějaké kultivaci v našem případě nemůže být žádná řeč.A díky nečinnosti PČR,která toleruje výtržnosti,napadání jiných osob kvůli jinému smýšlení a trestných činů omezování osobní svobody,se to bude dál šířit,až to policie vzdá!Dnes nás nechrání a příště půjde spolu s výtržníky proti nám.


 
Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft – Polsko. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft - Polsko

Zahájení 2. sv. války - Sudety – Benešovy dekrety. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”

Když bylo v říjnu 1918 vyhlášeno Československo, němečtí předáci v pohraničí vyhlásili provincie Sudetenland. Třeba ta opavská vznikla 30. října téhož roku a měla i svoji zemskou vládu. Dle historika Ondřeje Koláře ze Slezského muzea v Opavě, kdysi hlavním městě zdejšího pouze jen několik, týdnů existující vlády Sudetenlandu.

 

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Poslední domácí zprávy