• Pátek, 24. leden 2020
  • Svátek má Rukojmí Milena

 Nela Lisková - otevřený dopis místopředsedkyni Pirátů Olze Richterové
Počet návštěv: 8373

Nela Lisková - otevřený dopis místopředsedkyni Pirátů Olze Richterové

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Paní Richterová, reaguji na váš zcela neoprávněný veřejný útok na moji osobu a informaci,   kterou zmiňujete v souvislosti s článkem (viz. https://manipulatori.cz/falesny-citat-olgy-richterove-moderni-a-inteligentni-bytova-politika-je-pro-nas-jednou-z-priorit-cesi-jsou-obvykle-zvyhodneni-tim-ze-pracuji/ ), který měl obsahovat vaši citaci a který jste následně prohlásila za hoax.

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Štefan Holubják

Štefan Holubják

12.12.2019 11:25

bohužel, až jim dojde co se děje a proč, bude pozdě a nebudou si moci postěžovat ani na tom pověstném nádraží.....


 
Bedřich Pavelka

Bedřich Pavelka

11.12.2019 19:25

Plně s vámi souhlasím! Je to verbeš! Ale příjde doba a se všemi zrádci zatočíme!!!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.12.2019 19:22

Piráti nikdy,co svět světem stojí,nebyli považováni za lidi,ale za zloděje,lupiče a vrahy.To jen v tomto státě hloupí študentíci volí piráty za slib,že zlegalizují drogy.Během historie piráty vždy bez soudu trestali smrtí.


 
Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft – Polsko. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”Zahájení 2. sv. války - Landsmašaft - Polsko

Zahájení 2. sv. války - Sudety – Benešovy dekrety. Šéf rakouského Landsmanšaftu Zeihsel poznamenal: “Kdyby Beneš splnil Konradem Henleinem dlouho požadovanou autonomii v rámci Československa, neměl by Hitler žádný důvod k zásahu.”

Když bylo v říjnu 1918 vyhlášeno Československo, němečtí předáci v pohraničí vyhlásili provincie Sudetenland. Třeba ta opavská vznikla 30. října téhož roku a měla i svoji zemskou vládu. Dle historika Ondřeje Koláře ze Slezského muzea v Opavě, kdysi hlavním městě zdejšího pouze jen několik, týdnů existující vlády Sudetenlandu.

 

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Než zemřel Ariel Šaron – jestřáb jestřábů, král Izraele a buldozer Arik...

Někdejší izraelský premiér Ariel Šaron, přezdívaný "Arik" a později také "král Izraele" se narodil jako Ariel Scheinermann 26. února 1928 v kibucu Kfar Malal v Palestině, kam jeho rodiče utekli před pogromy v Sovětském svazu. V roce 2006 zemřel. Třináct let byl v komatu, kdy po mozkové mrtvici lékaři prohlásili, že jeho mozek přestal reagovat a že žil jen zásluhou umělého dýchání. Přesto ho jeho synové odvezli do farmy v Negevské poušti...

Poslední domácí zprávy