• Pátek, 28. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Tak polemizuje manipulátor z Řeporyjí
Počet návštěv: 1282

Tak polemizuje manipulátor z Řeporyjí

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Ano, míním místního starostu Pavla Novotného z ODS, který rozčísl naši mediální scénu nápadem zbudovat v obci Řeporyje památník Vlasovcům. A poté též svým skandálním vystoupením v Ruské televizi (RT), v němž mimo nejhrubších sprostot na adresu Ruska uvedl i to, že Vlasovci učinili pro Prahu víc, než Rudá armáda.

Zničující dojem z jeho vystoupení se v RT poté snažil rozptýlit někdejší policejní prezident ČR Stanislav Novotný, což vše dohromady pak vstrčil do svého programu náš nejrusofobnější televizní program Newsroom ČT 24. A to tak, že totálně zafandil Novotnému Pavlovi a Novotného Stanislava zepsul jako přítele tzv. dezinformačních webů.

Což mě přimělo k napsání článku, ve kterém jsem tento skandální postoj Newsroomu ČT 24 kritizoval. A právě závěrečnou část tohoto článku pak uchopil do svých rukou starosta z Řeporyjí a na twitteru s ní provedl následující operaci: Otitulkoval ji svým vlastním sáhodlouhým titulkem: JAKÝSI LUBOMÍR MAN DOBŘE VÍ, JAKOU PROPAGANDOU NÁS KRMÍ ČT A POTVRDIL TO TUHLE NA NEWSROOMU ČT 24 A NEBUDE O TOM VŮBEC DISKUTOVAT, a poté  celou tuto závěrečnou část mého článku ocitoval, a to doslova - avšak vynechal její poslední větu. A to proto, aby věta předcházející: „A o tom nebudeme vůbec diskutovat!“, kterou jsem vložil do úst svých oponentů, vypadala tak, že jsem ji vyslovil já sám. Úklad tedy přímo ďábelský, ale v případě tohoto člověka nikoli překvapující.

Zde je skutečný závěr mého článku:

„Jaké jiné mohou být proruské weby než dezinformační?

A kdo jiný, než dezinformátor je ten, který říká něco jiného, než to, co říká náš mainstream, reprezentovaný hlavně Českou televizí?

A o tom nebudeme vůbec diskutovat!

Jak jednoduché, že?“

Nu a teď si ten závěr přečtěte znovu, ale už bez oné poslední věty. Ten rozdíl je zřejmý a nestojí za ním nic jiného než záměr prachobyčejného podvodníka a šejdíře obrátit výrok svůj ve výrok váš. Což je v podvodnickém oboru pravděpodobně nejvyspělejší disciplína.

Řeknu vám, že bych nechtěl být v kůži občana, zvláště pak toho z Řeporyjí, který má s tímto starostou cokoli do činění.

Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

16.12.2019 21:21

Poté, co ztropil Pavel Novotný v Rusku skandál v tv. Rossia1, přijeli za ním do Řeporyjí dva pracovníci ruské armádní televize "Zvězda". Novotný se na jejich návštěvu připravoval a svou "přípravu" opticky i zvukově zveřejnil na nettu. Když přišli, nechal běžet nahrávání, aby je "uzemnil" svými připravenými kecy. Ta duše čistá vůbec netušila, že z Ruska přijeli především dva experti, kteří měli za úkol zjistit, nakolik byly jeho kecy závažné, nakolik je provázaný s politickou mocí, eventuálně spjat s tajnými službami jiného státu. Přišli tedy dva lidé. Jeden hrál zdatně reportéra, ten druhý vše fotil a natáčel. Rusko se tedy postaralo, aby zjistilo o tomto tvorovi vše, co by svědčilo o hlubší provázanosti na Deep State, naší BIS, eventuálně CIA. Reportér uměl samozřejmě anglicky a dělal, že to svému kolegovi překládá. Tato návštěva neměla za cíl udělat interview, ale pokud možno přesně zjistit, nakolik je Novotný cvok a nakolik může škodit. Od chvíle, kdy magor prohlásil, že ministr zahraničních věcí RF Sergej Lavrov bude viset, se začali oba pánové bavit. "Reportér" se smál a bylo vidět, že jim spadl kámen ze srdce. Jistě jsme pochopili, že tato návštěva nebyla primárně běžným rozhovorem. Měla za cíl zjistit stupeň nebezpečí, ohrožení RF z jeho strany. Pánové tedy byli u něho přesně za tímto účelem. Chtěli oddělit zrno od plev a mít v tom jasno. Jenomže ten blb se dopustil strategické chyby, kterou by zasvěcený konspirátor nikdy neudělal. Dal si svou přípravu na návštěvu údajného reportéra na síť a tak zveřejnil to podstatné. Celkový dojem je pro nás, jako myslící bytosti, docela lichotivý. Novotný už při přípravě byl sprostý jako dlaždič. Bylo slyšet, že se nedomlouvá jako konspirativec, ale jako úplný břídil za pomoci spousty sprostých slov. To, co vidíme a slyšíme my, slyší i ruští analytici. Kontakt s cizí rozvědkou v jeho případě nepřichází v úvahu. Je rizikový i pro ty, kteří měli z jeho třeštění radost. Rusko tedy za ním vyslalo své lidi, aby zjistili podstatu jeho keců. Jistě došli k názoru, že takový velkohubý megablb není tím, za koho ho měli. Vše co plácal bylo tedy projevem mozkové nedostatečnosti. I my můžeme být klidnější. Rusové k nám poslali profíky, aby právě toto zjistili. Jeho ubohost můžeme spatřit v PL, kde jsou zveřejněna i obě videa. Jedno je příprava na Rusy a to druhé šikovně vedený výslech reportérem "Zvězdy". Ke konci se "reportér" dobře bavil a smál se od ucha k uchu. I jemu bylo jasné, že takový pablb ohrožuje svými kecy především sám sebe. .....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.12.2019 18:58

Psal jsem to již několikrát.Největším trestem pro tohoto tvora vždy bude,když se o něm nebude psát.Je chorobně závislý na veřejných řečech o jeho blbosti.Takto je na vrcholu blaha!


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy

Neziskoví škůdci

Neziskoví škůdci

V pondělí proběhlo u Krajského soudu v Pardubicích jedno docela zajímavé a poučné stání. Pětice už dříve odchycených migrantů z...