• Úterý, 25. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Pokud Andrej Babiš urychleně nevyvolá volby, ať si národ zvolí někoho jiného
Počet návštěv: 1166

Pokud Andrej Babiš urychleně nevyvolá volby, ať si národ zvolí někoho jiného

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

V této zemi, se přijala téze, že místní zastupitelstvo (v MČ Řeporyjích) je zcela svobodné a může svobodně a demokraticky oslavit součást nacistického Wehrmachtu, Ruskou osvobozeneckou armádu, která se dopouštěla válečných zločinů a zločinů proti lidskosti.

Tomáš Petříček, potencionální budoucí předseda vlády (dle třiceti účastníků nějaké to Chvilky), dle TOP 09 to rozhodně podporuje.

Miroslav Kalousek, další spřízněná duše prohlásil, že odchod sudetských Němců, byl chybou, neboť komunisté by v únoru 1948 nepřevzali moc…

Michálek chce odstranit vztahy k Číně, ačkoliv Čína je a hlavně bude ekonomickou superjedničkou v budoucnu.

Přestávám přemýšlet o Andreji Babišovi.

Dva roky? Šílenství.

Čekat další dva roky je snad úděsné….

Ti parchanti z opozice už se nedají vydržet…

Dva roky? Šílenství.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.12.2019 19:44

Nemyslím si,že jsou volby nutností.Ale v současnosti by je stejně vyhrál Babiš a musel by si najít jiné spoluvládce,než jsou socani.Tomu zrzavci vůbec nedochází,že praktikuje stejný způsob změny voleb,jako proběhl na Ukrajině(dnes fašizující) a na Slovensku.Vystupuje jako hlupák a hlupákem ve skutečnosti také je.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

20.12.2019 21:51

Vážený pane doktore,...dnes jste zatřásl se šachovnicí ještě předtím, než je hra dohrána a na šachovnici se nachází klíčové figury před rozhodujícími tahy. Ing. Babiš odšpuntoval naše výplaty a důchody takovým způsobem, že se o tom jeho předchůdcům ani nesnilo. Jako podnikatel si je vědom, že insolventní člověk z jeho nabídky nic nekoupí nebo se velice uskromní. To ti s nastavenou rukou ke státní kase nedovedou pochopit. Jsou to jednoduché počty: Čím více penězi lidé disponují, tím více vzrůstá odbyt. Když vzrůstá odbyt, je minimální nezaměstnanost, protože lidé mají peníze na nákup tovaru. Proč já bych volil ve chvíli, kdy dostanu přidáno...? Z toho vyplývá, že ti nervózní, kteří mají desítky lidí na náměstích měst (a dělají si tím ostudu) jsou těmi, kdo horují pro společenskou změnu. A tak je nechme, ať si jako placení provokatéři užijí své chvíle slávy. Berte, prosím, v úvahu, že jakákoliv demonstrace proti Babišovi je pro profesionální revolucionáře kontraproduktivní. Čím více je necháme vyšťavit, tím lépe! Ne my, ale oni usilují o předčasné, nikoliv konečné řešení. Nemám důvod jít předčasně k volebním urnám ve chvíli, kdy přinesu z práce víc peněz. A tak nezbývá, než hrát svou hru na šachovnici a nesmést z ní ve vzteku figurky. Pokud chceme dospět k šach-matu, musíme zdatné profesionální revolucionáře přehrát, nikoliv překřičet. Na křik jsou tady oni. Chudáčci malí. Čím více přikládají pod kotel, tím rychleji se sami zničí. …..Mějte se hezky. ….Napsal Jiří Přibyl.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

20.12.2019 15:51

Pane Vyvadil, jste predsedou Spolku Pratel Ruska. Vlasovci byli Rusove. Proc brojite proti Rusum? Prevazna vetsina Vlasovcu se zadnych valecnych zlocinu nedopustila.

Rusofobove se snazi o polarizaci komunisti vs rusofobove. Mnozi jim skacou na lep a s komunisty se bratri. Nerikam, ze to delate, ale Vase pocinani se tomu nebezpecne podoba.

Z taktickeho hlediska je bitva komunisti + satelite proti rusofobum predem prohrana. S komunisty ovsem nelze splupracovat zejmena kvuli jejich perverznim doktrinam.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy