• Úterý, 25. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Homosexuálové všech zemí, braňte se!
Počet návštěv: 684

Homosexuálové všech zemí, braňte se!

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

V USA dostal jeden muž za spálení duhové vlajky 16 let natvrdo…

Ukradl ji z protestantského kostela a demonstrativně ji spálil před nočním klubem. Hrozil, že vypálí i ten klub. Pochvalu by za to dostat neměl, ale 16 let natvrdo??? To už se fakt všichni zbláznili?


Každý rozumný člověk vidí, že extrémní pozitivní diskriminace sexuálních menšin už překročila všechny myslitelné hranice. V principu jde o nespravedlnost, protože se zvýhodňuje určitá skupina. Lidi prostě nespravedlnost nemají rádi a dvojí metry jsou stejné v komunismu, v nacismu i v liberalismu. Stejně odporné. Není divu, že na to někteří reagují stejně přepjatě, jako se přehnaně tato skupina chrání.

Jestli nechtějí homosexuálové, aby fakt začali lézt na nervy i klidným a rozumným lidem, musí ukázat, že jim ta přehnaná podpora také vadí. Nikdo je nijak nediskriminuje a fakt není třeba lidem tlačit do hlav podrobnosti o sexuálním životě marginální sexuální menšiny. Zvlášť u nás. Lidé v České republice jsou nadprůměrně tolerantní a není jim vlastní paušalizování. Rom, homosexuál, černoch nebo buddhista – každý z nich se normálně ve společnosti uplatní, záleží jen na něm. Slušní, pracovití a milí lidé jsou oblíbení a je úplně jedno, s kým spí nebo jakou mají barvu pleti. Existuje na to mnoho příkladů, které netřeba opakovat. Jestli ale rozumní homosexuiálové neřeknou dost přehnané pozitivní diskriminaci, může se ta tolerantnost změnit na nenávist a to není dobré pro nikoho.

Takže: Vážení příslušníci sexuálních menšin – řekněte už dost tomu vymývání mozků, které se neštítí obtěžovat dokonce děti ve školkách! Řekněte už dost přehnané vizualizaci sexuálních úchylek! Řekněte už dost dehonestaci normálnosti a adorování jinakosti! Jen vy máte moc to zastavit nebo aspoň zmírnit.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.12.2019 19:01

Příklad,že z USA nepřišlo nikdy nic rozumného.Všechny tyto úlety mají svůj domov v USA a proto je naši proameričtí vlezprdelníci tak horlivě podporují.Vždyť to přišlo z jejich ideálu!V USA žije příliš mnoho primitivů a ti čeští je budou také, vždy podporovat.Kdo vystoupí proti,je rusofil,Putinův agent či kremelský šváb.Jejich slepičí mozečky ani nedokáží vymyslet nějakou jinou nadávku.Zkrátka mají IQ podstatně nižší.


 

22.12.2019 17:26

p.Hrindová!
V poslednom odstavci svojho článku nás vyzývate k tomu,aby sme sa postavili proti "vymývačom"mozgov nás aj našich detí! A moja otázka znie...ako? Sama píšete,že ak sa dnes človek "postaví"proti sexuálnym deviantom,tak riskuje problémy ktoré môžu zničiť nie len jeho samého,ale aj jeho rodinu.U nás je jediná politická strana,ktorá proti tejto LGBTI zhovädilosti vystupuje a tou je Kotlebova ĽSNS.Lenže táto strana je naprieč politickým spektrom vyhlasovaná za "fašistov,náckou,extrémistov atd.a má nulový koaličný potenciál .Ostatné politické strany sa otvorene proti tejto a iným bruselským zvrhlostiam postaviť boja.Ľudia nemajú za kým ísť,nemá ich kto mobilizovať,stali sa apatickými a po posledných rozsudkoch a obžalobách (Mazurek,Rostas,Fico,Daňo) začal u nás panovať orwellizmus ako vyšitý!Len namiesto "myšlienkovému zločinu"sú u nás ľudia súdení za "slovnú výtržnosť"(Daňo) a namiesto "newspeaku"sa ak nechceme,aby nás nad ránom prepadla "NAKA"s nabitými samopalmi (Rostas) musíme sa prispôsobiť "politickej korektnosti"ˇ.
Je omylom domnievať sa,že v tejto tzv."demokracii"vládne ľud!Vládnu samozvaní "demokrati" a nie je to demokracia ale "demokratúra" !
Takže by som p.Hrindová uvítal,keby ste nám vyjavila svoju predstavu,ako sa máme postaviť nie len presadzovaniu LGBTI agendy,ale aj genderizmu,multikulturalizmu,denacionalizácii Európy,neomarxistickému a "liberálno demokratickému" šialenstvu!


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy