• Úterý, 25. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Bezpečnost žen nejvíce ohrožuje migrace a politická korektnost
Počet návštěv: 739

Bezpečnost žen nejvíce ohrožuje migrace a politická korektnost

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Pamatujete si, jak Martina Konvičku grilovala v přímém přenosu redaktorka Kroužková za jeho tvrzení, že ve Švédsku s rostoucí migrací roste i počet znásilnění? Ona redaktorka se stavěla do role jediné spravedlivé a v přímém přenosu ze sebe dělala blbku. Co myslíte, dostala vyhazov? Asi ne, protože fakt, že znásilnění souvisí s migrací se stále zamlčuje.

A nejen zamlčuje, cokoliv, co připouští spojitost mezi migrací a znásilňováním žen, je tvrdě cenzurováno. Když jsem na stránce Naštvaných matek sdílela obrázek s textem, že ženy nebudou lovnou zvěří, a proto chceme migraci zastavit, byl smazán a já blokována. Podobné příspěvky ostatně vedly ke zrušení celé stránky.

Podle mého soudu by veškeré feministické a obecně ženské organizace měly zintenzivnit své úsilí, pořádat semináře a diskutovat o tom, jak ve světě, kde se přesouvají celé kultury, zajistit bezpečí žen. Neděje se ale nic. Sice nám už mainstream ukazuje i zprávy tohoto typu a informuje nás nejen o znásilněních, která se dějí. Cudně ale mlčí o tom, co je jejich příčinou.

Dokud nezačneme seriózně diskutovat o islámu a o tom, jak přistupuje k ženám, bude se bezpečnost žen stále oslabovat. Nejde jen o bezpečí žen na ulicích, ale také bezpečí mladých holek, které se nechají okouzlit cizincem, o bezpečí zralých žen, které jdou po hlavě do vztahů s mladými cizinci.

Mlčení o islámu a jeho lakování narůžovo nás ohrožuje. Dělá především z žen laciné trofeje. V mnohém si za svůj osud mohou ženy samy, ale vliv na jejich nešťastné osudy má i to velké mlčení o islámu. Od rána do večera jsou atakovány propagandou neziskovek ve školách, které jim vypráví pohádky o bezproblémovém soužití kultur a islám ukazují jako jedno z laskavých náboženství. Takhle fakt nevypadá varování. Naopak, muslimky v šátcích se jim ukazují jako milé ženy, které si zaslouží náš respekt. K bezpečí žen ani nepřispívá propagovaná představa, že migranti jsou trpící uprchlíci před válkou, kterým přece každý musí pomoci, jinak je prašivý xenofobní pes.

Faktem ale je, že soužití tak odlišných kultur, jako je kultura islámská a křesťanská, prakticky není možné. Když si dáte do souvislostí všechny dílčí zprávy, které se už v médiích objevují, docvakne vám to. Islám ženu nerespektuje a toleruje ji jen jako zahalenou a mlčící bytost, která rodí děti jako na běžícím páse. Tento obraz je pro muslima závazný a pokud z něho někdo vybočí, nezaslouží si respekt.

Žena, která jde po ulici sama, a ještě k tomu poloodhalená (sukně, tílka), není nic jiného než děvka, která si zaslouží jen znásilnění, pokud možno hromadné. To není žádný xenofobní hoax, to je realita, kterou si na svou kůži zažily statisíce žen v Evropě. S tím neudělá nic žádná neziskovka, která rozdává letáčky s návodem, jak v Evropě přistupovat k ženám.

Migranti jsou navíc radikalizováni armádou imámů, která si nerušeně dělá, co chce. Tedy štve muslimy proti západní civilizaci. V našich zemích, bez zájmu odpovědných a bez zájmu médií, které nebijí na poplach ani náhodou. Novináři se taktně vyhýbají pojmenovat příčinu zla – islám – a když to někdo udělá za ně, hystericky ho začnou okopávat.

To by tak bylo, aby někdo pojmenováním pravdy bořil iluzi tolerantní a multikulturní Evropy! Co na tom, že kvůli tomu mlčení si ještě hodně žen a dívek zničí život frustrujícím partnerstvím s muslimem. A hodně žen ještě zemře nebo bude znásilněno. A bude se tak dít do té doby, než konečně společnost přijme tu krutou pravdu – s islámem se spolužít nedá!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.01.2020 19:12

Nezlobte se,paní Hrindová,ale právě mezi ženami je největší podpora pro pomoc migrantům.Zatím každý,kdo chtěl pomáhat migrantům a tahat je k nám,bylo 70% žen!Ony samy jsou pro svoje zotročení ze strany mužů,ale musí to být cizinci.To je specialita českých žen a dívek.Tak si to užívejte až do hořkého konce,protože to bude znamenat zahalování a přijít o vše,co si během historie vydobily.Zřejmě se jim to nelíbí.Národ,který nic nedělá pro svoji ochranu,je předurčen ke zničení!K přijmutým migrantům,co se zavázal Slovák v čele státu vzít,se přistěhuje další desetitisíce příbuzných v zájmu slučování rodin.Tak se připravte na nový pořádek.Konec vepřovému masu na stole!


 
Olga Sali

Olga Sali

06.01.2020 14:15

Velká část společnosti to jistě dobře ví, stejně tak jako naši vlastizrádní politici. Jidáš měl tolik cti, že si nakonec vzal život, ovšem to naše vlastizrádná vláda nikdy neudělá, na to jsou příliš zbabělí.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy