• Pátek, 04. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Barbora

SPD jednoznačně podporuje právo občanů držet zbraň a právo občanů na sebeobranu
Počet návštěv: 1691

SPD jednoznačně podporuje právo občanů držet zbraň a právo občanů na sebeobranu

Tomio  Okamura Článek od Tomio Okamura

Není pravda, že hnutí SPD podpořilo zákaz domobran, hnutí SPD je naopak podporuje! Některá mainstreamová média uvedla, že hnutí SPD podporuje zákaz domobran. To není vůbec pravda!

Ozbrojenou skupinou, kterou zákon zakazuje, není totiž např. branný spolek, který organizuje výuku a výcvik ve střelbě fakticky ve formě vojenského výcviku, pokud jeho cílem je toliko zvyšovat znalosti a dovednosti svých členů, a nikoli ozbrojenými prostředky prosazovat svou na určité ideologii založenou společenskou agendu.

Jinak řečeno-zákon zakazuje prosazovat politický program zbraněmi. A to je přece v pořádku zakázat používat zbraně pro prosazení politických cílů! Jinak bychom se ocitli v diktatuře!

Návrh také nově a celkově definuje a vytváří kvalitní právní rámec i pro držení zbraní, střeleckou přípravu a sportovní střelecké aktivity všech občanů České republiky.

My v SPD považujeme přijetí tohoto zákona za podstatné a důležité i proto, že s jeho aplikací a realizací vzroste bezpečnost České republiky a jejích občanů.

V návrhu zákona je též zakotven zákaz vytváření ozbrojených paramilitárních skupin, které by s pomocí zbraní chtěly prosazovat své politické, náboženské nebo obdobně motivované cíle směřující proti demokratickému zřízení České republiky a právům a svobodám jejích obyvatel.

Je totiž nepředstavitelné a nepřípustné, aby toto někdo v naší zemi praktikoval – ať už by šlo o islamistické milice, buňky Islámského státu, šáríatské hlídky, o ozbrojené anarchopirátské skupiny typu sdružení ANTIFA, anebo o jiné nepokrytě teroristické skupiny.

Podstatná je i skutečnost, že tento zákon umožní příslušníkům našich bezpečnostních sborů nosit u sebe služební zbraň – a použít ji – i mimo službu. Což se například po tragédii v ostravské nemocnici v minulém týdnu ukazuje jako velmi prozíravé.

Čili znovu opakuji, hnutí SPD jednoznačně podporuje právo občanů držet zbraň a právo občanů na sebeobranu.

Tomio Okamura
Tomio Okamura je český podnikatel a politik moravsko-japonsko-korejského původu. Od října 2013 je členem Poslanecké sněmovny za hnutí Svoboda a přímá demokracie do níž kandidoval v předčasných volbách v roce 2013. Zvolením mu zanikl mandát senátora, který vykonával jako nezávislý od října 2012 v obvodu Zlín.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.01.2020 18:52

Domobrana má v současnosti účel.Armáda je už definitivně určena k podpoře válečných plánů USA.Protože plní americké úkoly mimo naší republiku,musí existovat něco,co bude občany chránit proti nepříteli!A tím nepřítelem jsou i samotné USA,díky jejichž podpoře jsme se ocitli na seznamu nepřátel islámu.PČR je přednostně určena pro domácí bezpečnost a může zasahovat až po spáchání trestného činu,kterým je všechno,co se nepodobá oficiálnímu popisu situace.Protože v našem parlamentu je většina vlastizrádců z řad ANO,ČSSD,KSČM,Pirátů,TOP09,STAN a KDU-ČSL,tak si prosadí své zájmy i proti vůli občanů.Zastupitelský způsob demokracie totiž v tomto státě naprosto selhává už od převratu 1989!Já jsem s volbami skončil po hlasování europosranců SPD o politické změně historie.I v SPD jsou přílepky,které jsou tam kvůli svému prospěchu.Nevěřím už žádné české politické partaji!


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

10.01.2020 09:32

Na serveru AE-News byla včera poplašná zpráva. Kritizovala hnutí SPD za blokaci NAŠÍ domobrany. V každém případě je třeba toto téma probrat s NAŠIMI zástupci současné domobrany. Fundované informace jistě poskytne MUDr. Obrtel a Nella Lísková. Lze se inspirovat i ve Švýcarsku, kde je domobrana samozřejmou součástí švýcarského systému, práva. Domobrana musí být svěřena odpovědným lidem, kteří jsou zárukou jejího správného nastavení a využití. Obraťte se, prosím, na pana plk. MUDr. Obrtela a konzultujte s ním kroky, jež jsou nutné k zajištění bezpečnosti naší republiky. Jako vlastenec nemohu volit stranu, hnutí, jež nám zakazuje účinnou obranu před nepřítelem. Aby tato moje věta nebyla zpochybněna, dejte svému konání právní podtext, rámec. Především musí být zajištěna bezpečnost našich občanů! Lze vycházet z ústavy Švýcarska. Tam domobrana funguje celá léta. Jistě má svůj řád a rámec, aby se nestala nátlakovou organizací. Má i své určené uniformy. Takto vedená organizace nesmí podkopávat základy státu a státnosti. Je určena k tomu, aby mohla eliminovat nepřítele a pomáhat tak bezpečnostním složkám. Nechte si poslat materiály pro fungování domobrany ze Švýcarska. ...Je též nad slunce jasnější, že domobranu se budou snažit zlikvidovat ti, kteří budou v její likvidaci vidět poškození preferencí pro hnutí SPD. U značné části naší veřejnosti pak dojde ke zhnusení z politické scény. O to jde těm chytrákům především. Zmenší tím počet voličů, ale jejich voliči jim zůstanou. To znamená, že malý počet voličů u uren zvolí ty strany, které by jinak zmizely z politické scény. Ti, kteří tyto tahy plánují a realizují, by byli padlí na hlavu, kdyby si nevymysleli tak jednoduchý "geniální" tah. Je vidět, že občané slyší na tyto promyšlené politické tahy. Nic nezlikviduje hnutí SPD spolehlivěji, jak informace o tom, že společně s ostatními (pidi)stranami ruší působení domobrany. Lidé, co nejsou schopni prohlédnout lsti, těmto fake news snadno podlehnou. Tím, že se vyhnou volbám, způsobí "proti své vůli", že se do parlamentu opět dostsnou ty strany, jež by při vyšší volební účasti to měly spočítané. Takže si to společně rozmysleme. Těším se, že vydáte prohlášení společně s MUDr. Obrtelem a budete si za svým slovem stát. Bylo by dobré zveřejnit i ustanovení švýcarského práva na domobranu a oslovit kompetentní osoby jejího vedení. ......Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Experti varují, že dezinformace o covidu-19 se mezi Čechy šíří stále více. Samotná Evropská unie ústy české eurokomisařky Věry Jourové už v červnu důrazně varovala, že s nimi členské státy musejí bojovat, jinak to ohrozí lidské životy. EU ve svém prohlášení nezvykle otevřeně ukázala na Rusko a Čínu jako záměrné podněcovatele a šiřitele lží o koronaviru. To je úvodní sloupek k pojednání o boji proti dezinfromacím, jak byl uveden na portálu Aktuálně.cz, které se prý v České republice velmi rozmáhají.

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Šéf Frontexu, Fabrice Leggeri, má potíže. Na tom by nemuselo být nic zvláštního. Ovšem takovou specificky eurounijní pikantnost dodává jeho cause fakt, že agentura Frontex je právě popotahována za něco, k čemu byla ustanovena. Za aktivní ochranu evropské hranice.

  Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Tento výrok dozajista velmi dobře znají naši páni poslanci, ale i vláda. Na zasedáních poslanecké sněmovny si cintá pentli každý druhý. Vyjímkou nebylo ani nedávné jednání sněmovny, kde se probíral bod o potravinové soběstačnosti ČR ve smyslu návrhů k jejímu dosažení a ke zvýšení efektivity zemědělské prvovýroby. Musím uznat dámy a pánové, že hrajete na lidi komedii, ale režie je jaksi špatná. Místo cintání si pentle raději přiznejte, že jste v oblasti zemědělství zmrvili kde co, a už nevíte jak smysluplně dál.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...