• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

Poslanec a člen KSČM Zděnek Ondráček „Pane VK z Aeronetu, vystup ze své anonymity.“ Zdeněk Ondráček se po útocích na svoji osobu rozpálil
Počet návštěv: 1475

Poslanec a člen KSČM Zděnek Ondráček „Pane VK z Aeronetu, vystup ze své anonymity.“ Zdeněk Ondráček se po útocích na svoji osobu rozpálil

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček se na svých sociálních sítích ohradil proti slovům, která zazněla na vlnách Svobodného vysílače. Vyzval pana VK, který je autorem příspěvků na serveru Aeronet, aby vystoupil z anonymity. Vše se točí okolo domobrany.

„Po včerejším vysílání Svobodného vysílače, kde znovu žvanil (jiný výraz by to nevystihl) o domobranách šéfredaktor Aeronet.cz, který se skrývá za zkratku -VK-, vyzývám tohoto člověka, který útočí na mě a KSČM a dokonce má tu drzost mi vyhrožovat, aby našel tu odvahu a vylezl ze své anonymity,“ prohlásil na svém Facebooku Zdeněk Ondráček.

VK z Aeronetu, podle názoru poslance, překrucuje, tváří se jako „poslední vlastenec“ a místy i manipuluje se svými čtenáři. „Hraje si na jediného a posledního vlastence, má plnou hubu líbivých slov, ale lže, překrucuje a záměrně manipuluje s některými z vás. Já vždy vystupuji veřejně. Své názory a postoje jsem připraven obhajovat a dokázal jsem to mnohokrát. Dokáže to i on?“ táže se politik KSČM.

Ondráček o domobraně

Poslanec Zdeněk Ondráček se ke kauze „domobrany“ již vyjádřll i pro Sputnik.

„Při diskuzích s odbornými pracovníky ministerstva vnitra, které se netýkaly jen domobran a jejich postavení, jsme po mnoha hodinách jednání došli ke společnému závěru a všechny naše připomínky byly akceptovány. Pojem ‚domobrana‘ má pro nás - vlastenecky smýšlející - velký historický význam, a proto jej nikde v zákoně nenajdete uvedený. Nenajdete tam ani pojmy jako milice, lidobrana či lidostráž,“ řekl Ondráček.

Poslanec KSČM dále zdůraznil, že české ministerstvo vnitra má informace, že na území České republiky dochází k výcviku lidí, jejichž cíle nejsou jasné.

„Máme informace, a má je i Ministerstvo vnitra ČR a doufám, že i Policie ČR, že na našem území dochází k výcviku skupin i osob, u kterých neznáme jejich cíle a záměry. Tyto skupiny fungují na základě paravojenského způsobu organizace řízení a do budoucna by mohly znamenat riziko pro vnitřní bezpečnost republiky. V návrhu zákona je tak uvedeno, že zakazuje zakládat, organizovat nebo vyzbrojovat ozbrojenou skupinu anebo účastnit se její činnosti. Neprávním jazykem to znamená, že se zakazuje zakládat další ozbrojený bezpečnostní sbor nebo armádu, kdy by postižitelná byla i účast v takové skupině. A aby bylo každému zřejmé, co se tou ozbrojenou skupinou myslí, tak je v návrhu dále uvedeno, že takovou ozbrojenou skupinou se rozumí skupina osob, která zároveň, a to je důležité, tedy opakuji zároveň má povahu paramilitární ozbrojené složky, je určena k ozbrojenému prosazování cílů založených na politické, náboženské nebo jiné ideologii a nakládá se zbraněmi, usiluje o získání přístupu ke zbraním, nebo organizuje osoby, které se zbraněmi nakládají,“ prohlásil poslanec.

„A nyní mi může každý kritik návrhu zákona a všichni mediální šiřitelé zaručených fake news (že chceme zakázat domobrany) napsat, co je na tom špatně. Jestli je nebo bude domobrana registrovaným spolkem a nebude vyvíjet činnost, která je v návrhu dostatečně popsána, nemá se čeho obávat. Domobrana má, alespoň pro mne, velký význam a chci, aby se jako registrovaný spolek podílela na branné výchově mládeže i obyvatelstva. To, že jsou v ní registrováni či spolupracují s ní bývalí vojáci, policisté či jiní příslušníci ozbrojených sborů nebo lidé s legálně drženou zbraní, není nic proti zákonu, ba právě naopak. Tito lidé se mohou účastnit programu střelecké přípravy a tvořit zálohy vnitřní bezpečnosti pro případy mimořádných událostí. Zdůrazňuji vnitřní bezpečnosti, tedy úkolů, které spadají do kompetence ministerstva vnitra. Nemohou tedy být vysíláni za hranice a tam plnit úkoly aktivních záloh Armády ČR,“ dodal Zdeněk Ondráček.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020011111235564-pane-vk-z-aeronetu-vystup-ze-sve-anonymity-zdenek-ondracek-se-po-utocich-na-svoji-osobu-rozpalil/

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.01.2020 19:16

Útočit na někoho z anonymity je běžná součást české společnosti.Kdo je oním V.K. ví pan Novotný,bývalý policejní prezident.Pokud se nedokáže sám V.K. zveřejnit,měl by to učinit právě pan Novotný.Jinak k panu Kavanovi:chápu Vaše rozezlení na komunisty,když Vám v minulosti provedli něco špatného.Ale házet na ně svoje domněnky asi nebude to pravé ořechové.Konkrétně pan Ondráček vždy vystupuje veřejně a nikdy se nesnížil k anonymnímu pomlouvání.Zkuste se zamyslet,zda se Vaše převědčení skutečně zakládá na pravdě.Protože rétoriku komoušů nijak nesleduji,mohu se mýlit.Ale o stejném postavení Ruska a SSSR je slyšet hlavně od demagogů z demobloku a nakonec i od onoho slavného Babišova ANO.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

12.01.2020 17:26

Komunisti jsou nejvetsim nebezpecim soucasneho Ceska. Ne proto, ze by hrozil navrat komunismus, ale proto, ze nahravaji rusofobum. Ti se snazi o polarizaci komunisti proti rusofobum, ktera rusofobum zajistuje vyhru. Komunisti vtloukaji lidem do hlav absurdni myslenku, ze dnesni demokraticke Rusko je totozne s komunistickym, mnohonarodnostnim SSSR. Pritom lidi od sebe odpuzuji. Nereknou vam, ze Rusove trplei pod bolseviky ze vsech narodu nejvic. Nereknou vam, ze v USA dnes vladnou neoconi - zakukleni marxiste.
https://www.keepandshare.com/doc9/22901/neoconi-trockij-pdf-40k?da=y


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

12.01.2020 08:49

Hnutí SPD a strana KSČM jsou bezesporu v hledáčku naší policie. Je rozpracována strategie, jak tyto politické subjekty poškozovat a minimalizovat jejich preference v příštích volbách. Provokace řízené profesionály jsou těžko čitelné. Tito dezinformátoři předpokládají, že většinová část společnosti se nechá těmito fake news ovlivnit. To, čemu čelíte, není ani tak tlak veřejnosti, jako promyšlené tahy vedoucí k odstranění nežádoucích subjektů. Proto ta různá interpretace téhož. Z reakce lidí, nejen čtenářů AE-News, lze soudit, že se dílo daří. Úkol zní tedy jinak, než jste nastínil. Je zbytečné apelovat na obelhané občany, ale je nutné dojít do epicentra šířené propagandy. Všichni víme, že Hamáček se vyjádřil k SPD jako o extrémistické organizaci. Jako ministr vnitra osloví vhodné policejní složky, a ty se postarají, aby sympatie veřejnosti k SPD a KSČM slábly. Jistě chápete, že vymýšlení vhodných pomluv, které budou brány veřejností jako fakt, probíhá od zadání úkolu, až po provokace takového rázu, aby byly pro lidi těžko odhalitelné. Tomuto tlaku musíte čelit. Měl byste si zvolit vhodou argumentaci. Myslím tím paralelu s narkomany beroucími drogy. Nelze se pustit do narkomanů, ale přímo do výrobců drog. Bez výrobců a distributorů by drogy nebyly. Zrovna tak se nelze pustit do lidí, co podlehnou propagandě. Člověk se musí sebrat a jít tam, kde se lživá propaganda vytváří. Čili nechoďme za uživateli, nýbrž za provozovateli. Tam je dračí vejce. Nikde jinde. .....Mějte se hezky.


 
Proč  když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...