• Sobota, 30. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Ferdinand

Hřib chce před ruskou ambasádou nám. Němcova. A před německou V Ležákách? Mám další tipy!
Počet návštěv: 1270

Hřib chce před ruskou ambasádou nám. Němcova. A před německou V Ležákách? Mám další tipy!

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Pražský primátor Zdeněk Hřib levným prorežimním hrdinstvím drží basu s uvědomělými kolegy Pavla Novotného a Ondřeje Koláře a jménem vyššího dobra, pravdy a lásky fušuje do jemu nepříslušící mezinárodní politiky a provokuje Rusy.  

„Boris Němcov byl ruský matematik, fyzik, liberální politik a kritik putinovského režimu. 27. února 2015 byl zastřelen v centru Moskvy. Při příležitosti letošní připomínky jeho smrti bychom chtěli přejmenovat náměstí Pod kaštany před ruskou ambasádou na náměstí Borise Němcova,“ informoval primátor Zdeněk Hřib na svém Facebooku.

Uvedl také, že rozhodnutí „rozhodně není žádným nahodilým rozmarem“ a „vychází z dlouhodobých podnětů občanů“, přičemž přikládá odkaz na nějakou petici, „ale samozřejmě také z české lidskoprávní tradice, na kterou bychom neměli zapomínat“.

Tuž v rámci té nejlepší lidskoprávní tradice navrhuji taky pár ulic do mlýna...

Německá ambasáda: ulice LIDICKÁ, V LEŽÁCÍCH/V LEŽÁKÁCH, nebo JAVOŘÍČSKÁ
Francouzská ambasáda: ulice MNICHOVSKÉ DOHODY/ZRADY, nebo ŹLUTÝCH VEST
Britská ambasáda: ulice MNICHOVSKÉ DOHODY/ZRADY, nebo JULIANA ASSANGE
Americká ambasáda: aulice GUANTANAMSKÁ, JULIANA ASSANGE, EDWARDA SNOWDENA nebo HUMANITÁRNÍHO BOMBARDOVÁNÍ
Saúdskoarabská ambasáda: ulice ŽENSKÝCH PRÁV, LGBT nebo DŽAMÁLA CHÁŠUKDŽÍHO
Turecká ambasáda: ulice KURDSKÁ
Norská ambasáda: ulice BARNEVERNETSKÁ
Švédská ambasáda: ulice TŘICETILETÉ VÁLKY
Španělská ambasáda: ulice KATALÁNSKÝCH POLITICKÝCH VĚZŇŮ
Izraelská ambasáda: ulice GOLANSKÝCH VÝŠIN, nebo ZÁPADNÍHO BŘEHU JORDÁNU
A samozřejmě před srbskou ambasádou bych doporučoval ulici Václava Havla a Humanitárního bombardování... To jen tak navíc jako třešničku na dortu - ač malinko v rozporu s výše uvedeným

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

14.02.2020 09:29

Dějinné tragádie, které nám páchalo po staletí Německo, nechávají naše mravokárce v klidu. Třista let podoby pod Habsburky, to nic neznamená. První světová válka také ne. Druhá světová...Tu svými životy zaplatilo přes třistatisíc našich obyvatel. To také zřejmě nebylo tak hrozné, když dodnes nemáme zaznamenán 15. březen 1939 jako den tryzny za zavražděné české vlastence. To asi nestojí za řeč! Zato 21. srpen 1968 se stal dnem vzpomínky na dvěstěšedesát obětí vpádu vojsk Varšavské smlouvy. Je to jasné. Největší zločin v dějinách naší země spáchali Rusové. Nějaké to staletí německé okupace, zločiny první a druhé světové války, statisíce mrtvých, nás nechávají chladné. Vždyť se tak nic strašného nestalo, abychom měli výroční dny vpádu Němčourů připomínat! Že, Hřibe, že, vy idioti z pražské kavárny!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.02.2020 19:03

Hřib,neschopný lékař,který v medicíně na nic nebyl a tak se vrhl na politiku.A tady platí heslo,koho chleba jíš,toho píseň zpívej.A Hřibovi to vyhovuje.Jako lékař by nejspíš svým přístupem někoho vyléčil do smrti a v politice se jen žvaní a za činy nenesou politici žádnou odpovědnost.A to Hřib ještě neokradl stát o 380 milionů korun,jako proamerický vlastizrádce.Jen se ukazuje,že debilové jsou rozlezlí po všech partajích.Jen si myslím,že měl Hřib uvolnit místo ke studiu někomu,kdo by asi byl více úspěšný v léčení.V politice se nejlépe uživí žvanilové.Mají hrozně rádi práci a vydrží o ní žvanit pořád!


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

13.02.2020 17:55

Pane Vyorale, domníval jsem se, že zakomplexovaný blb Novotný je ve své troubovitosti nepřekonatelný. Ale - objevil se Hřib.


 
Nenávist patří k životu

Nenávist patří k životu

Vážené kolegyně, kolegové, jenom krátká reakce na pana místopředsedu Sněmovny Vojtěcha Pikala. Pane místopředsedo, já váš názor plně respektuji a přeji vám, aby vás za něj jednou nezavřeli. (Potlesk v sále.) Vážené – a teď vážně. Karla toho už hodně řekla, ale myslím si, že je velmi důležité celou tu věc pojmenovat a říct si, o co vlastně jde. Podle mého názoru – a mrzí mě, že tady není pan ministr vnitra Hamáček, který by to určitě měl slyšet – je Karla Maříková jenom střípkem celé té věci, která tady kolem nás jakoby letí.

 Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

Značná část potravin prudce zdražuje a dále bude. Určitě za to může Babiš a Agrofert za přispění Putina.

My všichni, kdož chodíme nakupovat, to vidíme. Ceny potravin rostou, brambory jsou už pomalu sváteční jídlo a nyní prosakují zprávy o tom, že v Evropě dochází maso. Už i viníci se hledají a v Česku za to jako obvykle může Babiš a jeho Agrofert. Už jen čekám, až vyskočí nějaký blbec a bude vyřvávat, že za tuto situaci může Rusko a Putin. Skutečně je to trapné takhle lidem lhát!!

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Začněme přemýšlet o renesanci moderní Středoevropské konfederace

Připouštím, že matematika není mou silnou stránkou, i proto jsem kdysi za tolerantního „komunistického“ režimu mohl absolvovat tzv. humanitní gymnázium. Nakonec jsem se stal doktorem práv, možná špatným, možná dobrým, ale ta matematika mi nikdy nechyběla. Ne, neumím vyhodnocovat ty miliardy, které by se měly rozházet v rámci EU. Ale nezdá se mi to.

Tři podmínky, bez jejichž splnění nelze schválit Macron-Merkelový Fond obnovy

Tři podmínky, bez jejichž splnění nelze schválit Macron-Merkelový Fond obnovy

Premiéři budou v červnu na Evropské radě projednávat způsob financování Fondu obnovy EU. Jeho zřízení schválili už v květnu, ale tehdy se nedohodli, jak by měl fungovat. S nápadem na jeho zřízení přišel v dubnu italský premiér Giussepe Conte. Podle jeho původního návrhu, který podpořili premiéři všech jižních zemí, Francie a zemí Beneluxu, měl mít fond něco mezi 1 až 2 biliony eur. Měl rozdávat dotace podnikům, kterým pandemie COVID-19 způsobila problémy a tím přispět k oživení ekonomiky.

Poslední domácí zprávy

Provokace nebo test ?

Provokace nebo test ?

Včera se na Pražském mezinárodním letišti v Ruzyni stala podivná, v civilizovaných zemích málo vídaná věc. Okolo deváté večer tam bez...