• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

Chce se mi zvracet, Jourová…
Počet návštěv: 1306

Chce se mi zvracet, Jourová…

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Vladimír Putin jak známo formuloval časový sled a příčiny 2. světové války následovně K že k uzavření paktu Moskvu donutily předchozí kroky západních zemí, například mnichovská dohoda z roku 1938. V té Francie, Británie a Itálie souhlasily s postoupením československého pohraničí obývaného tehdy převážně německy hovořícím obyvatelstvem nacistickému Německu. Putin zároveň připomněl, že Polsko se po mnichovské dohodě podílelo na dělení Československa, když obsadilo Těšínsko a část Oravy a Spiše.

Samozřejmě, že zejména mnichovská dohoda, kdy za stejný zasedli představitelé tzv. evropských demokracií Francie a Británie, premiéři Daladier a Chamberlain spolu s představiteli německého nacismu a italského fašismu a rozhodli bez možnosti účasti Československa o odstoupení pohraničního území ve  prospěch Německa.

Je nestoudné, že Jourová ostře napadla prezidenta Putina, že překrucuje historii.

Putin chrání pravdu a ještě před několika lety takto pojímal celý svět začátek druhé světové  války a to co jí předcházelo.

Byli to Poláci, kteří za vlády Pilsudského připravovali spolu s Německem tajný útok na Rusko, byly to západní velmoci, zejména Británie, která tak dlouho oddalovala uzavření dohody s Ruskem, až mu nezbylo se zajistit po svém. Dohoda Ribbentropp – Molotov byla nikoliv příčinou 2. světové války, ale důsledkem absolutního morálního i politického selhání tzv. západních demokracií.

Ať už byl Stalin jakýkoliv, je zřejmé, že v září 1938 byl Sovětský svaz připraven přijít nám na pomoc a to i v případě, že tak neučiní Francie.

Jourová zrazuje český národ, její dezinformace ale odpovídají naturelu jeden nepatrné menšiny naší veřejnosti.

Její chování je neodpustitelné a kdyby zítra odstoupila z funkce eurokomisařky, tak je už pozdě.

Ale nejen to. Každý ví, že toto stanovisko, které rozhodně v Česku je přijímáno jen okrajovými opozičními silami, bylo schváleno Evropským parlamentem.

Ostudně se zachovali i všichni naši europoslanci, s výjimkou Kateřiny Konečné.

Mistr Jan Hus se pro pravdu nechal upálit. Ti naši za královské platy jsou schopni hlasovat pro jakoukoliv lež.

Stydím se za vás Jourová, stydím se za naše europoslance.

Chce se mi zvracet.   

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.02.2020 19:20

Jourová už s ANO nepeče.S jejich pomocí se dostala na svůj flek a už je k ničemu nepotřebuje.Druhou sv.válku začali Poláci násilnou anexí našeho Těšínska v součinosti se zabíráním části českého území německou brannou mocí.Poláci je dokonce předstihli.Jourová dělá jen to,co po ní požadují její zahraniční páníčci a podle toho jedná.Jen jí moc nějak stoupla do hlavy a považuje se za spasitelku.A Poláci byli vždy křiváci a zůstalo jim to do dneška!


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

14.02.2020 10:13

Joutová je největší omyl ANO. Vláda by ji měla odvolat dříve,než napáchá ještě větší škody.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

14.02.2020 09:10

Autor vynechal to nejpodstatnejsi: Kdyby ta valka nevypukla, tak jsme dodnes pod protektoratem.

Je uplne lhostejo, zda Molotov-Ribbentrop je obhajitelny nebo ne. Valka by byla vypukla stejne a to zasluhou Nemecka. A i kdyby byla pravda, ze ji SSSR zavinil, tak mu musime byt hluboce vdecni.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...