• Čtvrtek, 13. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Alena

Pane principále Hrušínský a umělecká žumpo-nestydíte se už??? Není Vám hanba si otevřeně říkat o peníze, když to vše okolo nás, doléhá na všechny stejně???
Počet návštěv: 8361

Pane principále Hrušínský a umělecká žumpo-nestydíte se už??? Není Vám hanba si otevřeně říkat o peníze, když to vše okolo nás, doléhá na všechny stejně???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

V tom našem zaprděném státě už kecá do politiky snad každý. Nejvíce se projevují takzvaní umělci, co o sobě vyhlašují, že jsou elitou národa. Oni ti umělci však opomíjí fakt, že doba národního obrození už dávno byla a jestli chtějí dosáhnout věhlasu jako třeba Havlíček Borovský, Palacký, Božena Němcová a další, tak by si také měli vzpomenout, že tito lidé nastavovali svůj vlastní krk a chcípali hlady. Navíc ty bývalé elity šli s národem a prostými lidmi, kdežto takový Hrušínský a spol. kopou jen za sebe a zajímá je jen jejich vlastní profit. Jste ubožáci dámy a páni umělci. Vy, což jdete názorově za Janem Hrušínským, tak nejste elity. Jste hodni pohrdání a odplivnutí si před vámi. Nejste ani hodni stát v trusu mého koně.

    Totéž však platí i členech poslanecké sněmovny, protože ti si klidně zruší schůzi sněmovny kvůli koronaviru, ale plat si ponechávají. Jsem tuze zvědav, jestli by si toto mohli dovolit dělníci ve fabrikách, ale tuším že ne, protože tito jsou pro naše mocné jen otroci a nástroj pro tvorbu kapitálu, který většinově končí opět v kapsách mocných. Což takhle se zachovat alespoň jednou čistě demokraticky a rovnoprávně. Na plný plat by měli mít nárok všichni, kdož koronavirem onemocní, nebo jsou nuceně v karanténě. A věřte páni poslanci-oni mají ti lidé díru do prdele úplně stejnou jako vy a pochybuji, že by měl někdo zájem se nechat koronavirem infikovat schválně. Tedy alespoň v této nepříjemné době buďte rovní a čestní a nepovyšujte se nad prostý lid.
 
      Je mi však divné jedno. Vláda zakazuje kde co a přitom se nijak neřeší přesuny dvacetitisícového vojenského kontingentu americké armády do blízkosti ruských hranic-do oblasti dotyku. Proč se o tomto mlčí??? Americká vojska ve stínu koronaviru??? Přípravy na válku??? Kdo odpoví???
 
      Nechci to dál moc rozebírat, ale vím jistě, že média šíří mnoho falešných tónů a někdy raději žádné!!! Vím i to, že takzvané elity se nyní chovají tak, že by jim člověk musel dát přes držku. Nechtějte tedy prosím nasrat ty obyčejné lidi které zneužíváte a po jejichž zádech šlapete, neb to jsou právě oni, kdož vám svou prací vydřel váš blahobyt.
 Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

12.03.2020 20:07

Pane Rambousku, chtě nechtě, Vás musím upozornit, že píšete sice hezky, ale užíváte slova, která v určitých skupinách našich občanů nemá vůbec smysl používat. Nerozumí jim. Copak Vás to jenom napadlo chtít po našich hercích, naší avantgardě, aby se styděli ? Víte kolik procent našich komediantů asi tak ví co to je stud ?! Domnívám se, že to bude přibližně stejné procento, jako u cikánů povědomost o tom, co je to práce. Nepřetěžujte je nějakým studem a podobnými volovinami normálních lidí. Jsou to přeci úmělci.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.03.2020 18:48

Nechme toho bezcharakterního tvora být,z něj stejně nic dobrého nebylo,není a nebude.Je to jen od začátku protěžovaný spratek vynikajícího herce.Nedosahuje jeho hereckých a ani lidských kvalit.Jinak Vás,pane Rambousku musím pokárat.Měl byste vědět,že přesuny amerických vojsk přes naše území jsou ošetřeny zahraničními smlouvami.A ty se musí plnit,byť to ohrožuje zdraví národa.Zahraniční smlouvy mají přednost před vším,co se v tomto státě děje.Jenom se opět projevuje postoj našich politiků vůči národu a podlézavost cizím mocnostem.Na tom se nic nezměnilo už po staletí!


 
Školní rok za dveřmi

Školní rok za dveřmi

Neučím již pět let, ale pořád mám prázdninovou učitelsko/ředitelskou fobii z 14. srpna. To jsem vždy jako říďa nastupoval „do procesu“.

 Líbí se Vám film Havel??? Pro mě je to natočené NIC za miliony korun z kapes daňových poplatníků.

Líbí se Vám film Havel??? Pro mě je to natočené NIC za miliony korun z kapes daňových poplatníků.

Je o mě všeobecně známo, že Václava Havla jsem si nikdy neoblíbil. Bude to asi tím, že žiji cca 20 Km od Hrádečku a od Trutnova, kde Havel takzvaně vykuloval a chlastal jako duha. Díky té blízkosti ledacos vím o osobě tohoto neřáda a jsem toho názoru, že měl dostat lopatou přes palici, jen co vylezl z basy. Nicméně vraťme se k filmu o tomto .........!  Celé toto dílko je velice tendenční a populistické ve snaze glorifikovat osobu Václava Havla. Dá se říci, že v tomto směru si nemá co vyčítat s Klementem Gottwaldem. Je to jen snaha o vytvoření kultu osobnosti a o obhajobě protistátní činnosti Havla.

Hra s ohněm se nevyplácí, pane Lukašenko…

Hra s ohněm se nevyplácí, pane Lukašenko…

Mnozí se jistě dohodneme, že barevné revoluce byly často přes čáru. Tou nejméně úspěšnou byl kyjevský euromajdan, do kterého se zapojil snad celý Západ, na čele s Barakem Obamou a Angelou Merkelovou a pochopitelně celou EU. Výsledek je dnes jasný. Na jedné straně je Ukrajina spolehlivě nenávidějící Rusko, což bylo cílem číslo 1 plánu. Ovšem zároveň je to Ukrajina zčásti se územně rozpadnuvší a ekonomicky soutěžící o členství mezi zhroucené státy světa či již tam náležící.

Poslední domácí zprávy