• Úterý, 07. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

Pane principále Hrušínský a umělecká žumpo-nestydíte se už??? Není Vám hanba si otevřeně říkat o peníze, když to vše okolo nás, doléhá na všechny stejně???
Počet návštěv: 7297

Pane principále Hrušínský a umělecká žumpo-nestydíte se už??? Není Vám hanba si otevřeně říkat o peníze, když to vše okolo nás, doléhá na všechny stejně???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

V tom našem zaprděném státě už kecá do politiky snad každý. Nejvíce se projevují takzvaní umělci, co o sobě vyhlašují, že jsou elitou národa. Oni ti umělci však opomíjí fakt, že doba národního obrození už dávno byla a jestli chtějí dosáhnout věhlasu jako třeba Havlíček Borovský, Palacký, Božena Němcová a další, tak by si také měli vzpomenout, že tito lidé nastavovali svůj vlastní krk a chcípali hlady. Navíc ty bývalé elity šli s národem a prostými lidmi, kdežto takový Hrušínský a spol. kopou jen za sebe a zajímá je jen jejich vlastní profit. Jste ubožáci dámy a páni umělci. Vy, což jdete názorově za Janem Hrušínským, tak nejste elity. Jste hodni pohrdání a odplivnutí si před vámi. Nejste ani hodni stát v trusu mého koně.

    Totéž však platí i členech poslanecké sněmovny, protože ti si klidně zruší schůzi sněmovny kvůli koronaviru, ale plat si ponechávají. Jsem tuze zvědav, jestli by si toto mohli dovolit dělníci ve fabrikách, ale tuším že ne, protože tito jsou pro naše mocné jen otroci a nástroj pro tvorbu kapitálu, který většinově končí opět v kapsách mocných. Což takhle se zachovat alespoň jednou čistě demokraticky a rovnoprávně. Na plný plat by měli mít nárok všichni, kdož koronavirem onemocní, nebo jsou nuceně v karanténě. A věřte páni poslanci-oni mají ti lidé díru do prdele úplně stejnou jako vy a pochybuji, že by měl někdo zájem se nechat koronavirem infikovat schválně. Tedy alespoň v této nepříjemné době buďte rovní a čestní a nepovyšujte se nad prostý lid.
 
      Je mi však divné jedno. Vláda zakazuje kde co a přitom se nijak neřeší přesuny dvacetitisícového vojenského kontingentu americké armády do blízkosti ruských hranic-do oblasti dotyku. Proč se o tomto mlčí??? Americká vojska ve stínu koronaviru??? Přípravy na válku??? Kdo odpoví???
 
      Nechci to dál moc rozebírat, ale vím jistě, že média šíří mnoho falešných tónů a někdy raději žádné!!! Vím i to, že takzvané elity se nyní chovají tak, že by jim člověk musel dát přes držku. Nechtějte tedy prosím nasrat ty obyčejné lidi které zneužíváte a po jejichž zádech šlapete, neb to jsou právě oni, kdož vám svou prací vydřel váš blahobyt.
 Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

12.03.2020 20:07

Pane Rambousku, chtě nechtě, Vás musím upozornit, že píšete sice hezky, ale užíváte slova, která v určitých skupinách našich občanů nemá vůbec smysl používat. Nerozumí jim. Copak Vás to jenom napadlo chtít po našich hercích, naší avantgardě, aby se styděli ? Víte kolik procent našich komediantů asi tak ví co to je stud ?! Domnívám se, že to bude přibližně stejné procento, jako u cikánů povědomost o tom, co je to práce. Nepřetěžujte je nějakým studem a podobnými volovinami normálních lidí. Jsou to přeci úmělci.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.03.2020 18:48

Nechme toho bezcharakterního tvora být,z něj stejně nic dobrého nebylo,není a nebude.Je to jen od začátku protěžovaný spratek vynikajícího herce.Nedosahuje jeho hereckých a ani lidských kvalit.Jinak Vás,pane Rambousku musím pokárat.Měl byste vědět,že přesuny amerických vojsk přes naše území jsou ošetřeny zahraničními smlouvami.A ty se musí plnit,byť to ohrožuje zdraví národa.Zahraniční smlouvy mají přednost před vším,co se v tomto státě děje.Jenom se opět projevuje postoj našich politiků vůči národu a podlézavost cizím mocnostem.Na tom se nic nezměnilo už po staletí!


 
        Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin  Shabu  pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...