• Neděle, 13. červen 2021
  • Svátek má Rukojmí Antonín

Pane principále Hrušínský a umělecká žumpo-nestydíte se už??? Není Vám hanba si otevřeně říkat o peníze, když to vše okolo nás, doléhá na všechny stejně???
Počet návštěv: 9710

Pane principále Hrušínský a umělecká žumpo-nestydíte se už??? Není Vám hanba si otevřeně říkat o peníze, když to vše okolo nás, doléhá na všechny stejně???

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

V tom našem zaprděném státě už kecá do politiky snad každý. Nejvíce se projevují takzvaní umělci, co o sobě vyhlašují, že jsou elitou národa. Oni ti umělci však opomíjí fakt, že doba národního obrození už dávno byla a jestli chtějí dosáhnout věhlasu jako třeba Havlíček Borovský, Palacký, Božena Němcová a další, tak by si také měli vzpomenout, že tito lidé nastavovali svůj vlastní krk a chcípali hlady. Navíc ty bývalé elity šli s národem a prostými lidmi, kdežto takový Hrušínský a spol. kopou jen za sebe a zajímá je jen jejich vlastní profit. Jste ubožáci dámy a páni umělci. Vy, což jdete názorově za Janem Hrušínským, tak nejste elity. Jste hodni pohrdání a odplivnutí si před vámi. Nejste ani hodni stát v trusu mého koně.

    Totéž však platí i členech poslanecké sněmovny, protože ti si klidně zruší schůzi sněmovny kvůli koronaviru, ale plat si ponechávají. Jsem tuze zvědav, jestli by si toto mohli dovolit dělníci ve fabrikách, ale tuším že ne, protože tito jsou pro naše mocné jen otroci a nástroj pro tvorbu kapitálu, který většinově končí opět v kapsách mocných. Což takhle se zachovat alespoň jednou čistě demokraticky a rovnoprávně. Na plný plat by měli mít nárok všichni, kdož koronavirem onemocní, nebo jsou nuceně v karanténě. A věřte páni poslanci-oni mají ti lidé díru do prdele úplně stejnou jako vy a pochybuji, že by měl někdo zájem se nechat koronavirem infikovat schválně. Tedy alespoň v této nepříjemné době buďte rovní a čestní a nepovyšujte se nad prostý lid.
 
      Je mi však divné jedno. Vláda zakazuje kde co a přitom se nijak neřeší přesuny dvacetitisícového vojenského kontingentu americké armády do blízkosti ruských hranic-do oblasti dotyku. Proč se o tomto mlčí??? Americká vojska ve stínu koronaviru??? Přípravy na válku??? Kdo odpoví???
 
      Nechci to dál moc rozebírat, ale vím jistě, že média šíří mnoho falešných tónů a někdy raději žádné!!! Vím i to, že takzvané elity se nyní chovají tak, že by jim člověk musel dát přes držku. Nechtějte tedy prosím nasrat ty obyčejné lidi které zneužíváte a po jejichž zádech šlapete, neb to jsou právě oni, kdož vám svou prací vydřel váš blahobyt.
 Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

12.03.2020 20:07

Pane Rambousku, chtě nechtě, Vás musím upozornit, že píšete sice hezky, ale užíváte slova, která v určitých skupinách našich občanů nemá vůbec smysl používat. Nerozumí jim. Copak Vás to jenom napadlo chtít po našich hercích, naší avantgardě, aby se styděli ? Víte kolik procent našich komediantů asi tak ví co to je stud ?! Domnívám se, že to bude přibližně stejné procento, jako u cikánů povědomost o tom, co je to práce. Nepřetěžujte je nějakým studem a podobnými volovinami normálních lidí. Jsou to přeci úmělci.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.03.2020 18:48

Nechme toho bezcharakterního tvora být,z něj stejně nic dobrého nebylo,není a nebude.Je to jen od začátku protěžovaný spratek vynikajícího herce.Nedosahuje jeho hereckých a ani lidských kvalit.Jinak Vás,pane Rambousku musím pokárat.Měl byste vědět,že přesuny amerických vojsk přes naše území jsou ošetřeny zahraničními smlouvami.A ty se musí plnit,byť to ohrožuje zdraví národa.Zahraniční smlouvy mají přednost před vším,co se v tomto státě děje.Jenom se opět projevuje postoj našich politiků vůči národu a podlézavost cizím mocnostem.Na tom se nic nezměnilo už po staletí!


 
 Policie jako hybatel v politice

Policie jako hybatel v politice

Politikům a novinářům dělá hodně starostí nezávislost policie a státního zastupitelství na politických vlivech. Některým to ale vydrží jen tak dlouho, než policie sáhne na jejich lidi, neboť považují za nepatřičné, aby je vůbec obtěžovala prověřováním podezření, že se dopustili nezákonného jednání. Takže když se dostal do potíží místopředseda vlády Jiří Čunek, KDU-ČSL hrozila opuštěním vlády, pokud se její představitel dostane před soud. Vynucená opatření připravila Jiřího Čunka o možnost odnést si z veřejného soudního řízení zprošťující rozsudek. Jeho trestní stíhání bylo zastaveno. Ale vypukla „válka žalobců“, kterou uhasila až ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová zbytečnou, leč úspěšnou stížností pro porušení zákona, na jejímž základě Nejvyšší soud ČR rozhodl, že trestní stíhání Jiřího Čunka bylo od počátku nezákonné. Trestní stíhání bylo tehdy již dávno  nevratně zastaveno. 

Putin dává Bidenovi a Západu lekci za lekcí, ale to světu prospívá

Putin dává Bidenovi a Západu lekci za lekcí, ale to světu prospívá

Ještě nikdy v minulosti se nekonalo setkání představitelů Ruska a USA v tak schizofreničtější situaci než dnes. Zatímco Trump doslova toužil po setkání s Putinem, Joe Biden měl vždy k němu negativní vztah. Kdysi v pozici viceprezidenta Putinovi vyčetl, že nemá duši, jako prezident postoupil o level výš a označil jej za zabijáka. Putin byl v reakcích usměvavý a popřál mu mnoho zdraví a ironicky řekl, že to myslí vážně, když krátce předtím měl Biden výpadky paměti a pády na schůdkách svého letadla.

Odmítala jsem odebírat licence fotovoltaickým elektrárnám „na objednávku“

Odmítala jsem odebírat licence fotovoltaickým elektrárnám „na objednávku“

Institut Aleny Vitáskové z.s. (IAV) ochrana lidských práv a svobod se mimo
jiné zabývá vymahatelnosti práva a spravedlnosti. Ve dnech nedávno
minulých oznámil rezignaci NSZ Pavel Zeman, hlava všech soudních
procesů. Zní to nadneseně, ale skutečným pánem procesu je státní
zástupce. Je to on, kdo bez odpovědnosti obžaluje, nebo neobžaluje. Je
to on, státní zástupce, kdo může občany zastrašovat až psychicky vydírat,
aniž by se mu cokoliv stalo. 

Poslední domácí zprávy

Lidice

Lidice

Je to 79let od lidické tragédie. České Lidice, hornická vesnice nedaleko Kladna, se stala 10. června 1942 výkladní skříní německého...

A znovu do Protektorátu?

A znovu do Protektorátu?

Toto pondělí se německý ministr zahraničí Heiko Maas opravdu odvázal. Sundal si pomyslné rukavičky a otevřeně vyzval Evropskou unii ke zrušení...