• Úterý, 25. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Ivan

Adolfe, tys byl velký břídil, aneb jak nás politici prodávají.
Počet návštěv: 5187

Adolfe, tys byl velký břídil, aneb jak nás politici prodávají.

František  Chmelař Článek od František Chmelař

K obsazení Československa potřeboval Adolf Hitler 2 kroky a hodně sudeťáků a kolaborantů - napřed obsadil Sudety a pak sežral zbytek naší republiky. Sobotkova vláda ve spolupráci s Bruselíem však vymysleli zkratku na jediný krok (Brusel se skloňuje podle vzoru "prdel", proto je ta koncovka správná).

V prvních zprávách po půlnoci z 16. na 17. ledna 2017 na stanici Český rozhlas 2 zazněla informace o společném cvičení a úzké spolupráci naší 4. brigády rychlého nasazení s německou 10. obrněnou divizí. Ministři obrany obou zemí Martin Stropnický a Ursula von der Leyenová podepsali dohodu, jejíž smyslem údajně má být připojení české jednotky k německé divizi tak, aby spolu mohly obě uskupení intenzivně cvičit a být také případně společně nasazeny.

To by samo o sobě nebylo až tak moc závažné sdělení, kdyby ve výše uvedených zprávách nezazněl názor některých německých politiků, že: "předpokládají vedoucí roli Bundeswehru v budoucí celoevropské armádě.". Špatný herec a ještě horší než špatný ministr obrany Martin Stropnický jako jeden z pilných análních lezců do spodní části zad EU, NATO a USA, se od takových názorů doposud nedistancoval a ani ve spolupráci s ministerstvem zahraničních věcí na takovou nehoráznost vůbec nereagovali, ale mlčí jako partyzáni. Podle známého rčení, že "mlčení znamená souhlas" tedy s takovou budoucností zřejmě počítají a je jim úplně jedno, do jaké situace se naše vlast dostane.

Jak máme takový trend chápat a jaké kroky k naplnění vedoucí úlohy Bundeswehru v Evropských ozbrojených složkách už podniknuty byly a co od toho lze očekávat? Už podáním vládního návrhu na změnu v ústavě, která by umožňovala nasazení Armády ČR v zahraničí pouze na základě rozhodnutí vlády ČR bez nutnosti schválení Poslaneckou sněmovnou a Senátem se vytváří první krok k vyjmutí armády z kontroly našeho státu a libovolnému použití podle svévole ozubených pleší, pochybných herců, pouličních zpěvaček, astrologů nebo bůhví čeho, co zrovna bude u moci bez ohledu na zájmy České republiky tak, jak to momentální vláda realizuje - zájem Brusele je vysoce nadřazen národním zájmům a to nejen zájmům ČR.

Zrušením národních armád a vytvořením Celoevropské armády ztrácí prakticky všechny členské státy národní suverenitu, neboť taková armáda se bude zodpovídat pouze nadnárodním lumpům typu Soros, Bilderberg či podobným globalizátorům a podvodníkům, kteří vidí lidi až na úplně posledním místě.
No a to ani nezmiňuji zřejmě budoucí nejdůležitější roli takové armády - vnitřní funkci, jejímž cílem bude důsledné potlačení jakýchkoli snah o vymanění kteréhokoli státu z Bruselního vazalství či likvidaci a neutralizaci nepokojů obyvatel, kteří by chtěli vystoupení z EU inicializovat.

Pokud náhodou někomu vytane na mysli zřízení nového Chovancova Podministerstva pravdy a jeho účel a cíle s tím, že bude sloužit především k monitorování, přesněji špehování obyvatel a jejich nálad tak, aby ozbrojené složky včetně armády mohly včas zasáhnout a případnou revoltu v zárodku potlačit, tak vězte, že to je prvoplánový úkol Romancovové a spol.

Závěrem malá otázka: nebylo zrovna toto jedním z hlavních důvodů odchodu Velké Británie z EU?

 

František Chmelař
mjr.v.v. František Chmelař, Náčelník vojenské expozice Muzea studené války a protivzdušné obrany, www.bunkr-drnov.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

V pravěké politické minulosti zakladatel TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes chce, aby stranu opět vedl aristokrat; jen se neví, jestli to nebude další „šlofíkový“ šlechtic Tomáš Spáč II.

Táhne mu na 82 let, v uplynulých měsících prodělal zápal plic, pak byl v nemocnici kvůli problémům se srdcem. A zrovna teď si Karel Schwarzenberg připomíná deset let od doby, kdy s Miroslavem Kalouskem založil TOP 09. Ve Výzvě Seznamu mluví o demonstracích, kondici TOP 09 i svém zdravotním stavu.

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Géniové mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat mají definitivně jasno: za katastrofu malajsijského letounu na lince MH17, při níž v roce 2014 zahynulo na východě Ukrajiny 298 lidí, může opět a jen Rusko

Mezinárodní tým vyšetřovatelských šašků složený z nizozemských, belgických, australských a ukrajinských údajných expertů už 24. května 2018 v nizozemském městě Bunnik znovu po čtyřech letech prezentoval jen předběžné výsledky vyšetřování tragického pádu malajsijského letadla Boeing 777, v jehož troskách zahynulo 298 lidí. Důkazy žádné, nicméně Rusko je viníkem

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených  obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

Jsem unavený z Milionů šašků, nechtěl jsem už ani psát o Andhropoidu; synonymu umučených obyvatel Lidic a Ležáků: Nejstarší oběti z Lidic bylo 84, nejmladšímu 14 let, resp. Ležáky a zastřelení všech 33 lidí starších 15 let

To, že jsem zase prožíval ty zbytečné a nelidské masakry vlastně způsobila Mgr. Martina Lehmannová, co je od 1. dubna 2017 je ředitelkou Památníku Lidice a předsedkyně Českého výboru Mezinárodní rady muzeí ICOM. Byla též u toho, když 24. června 2019 uplynulo 77 let od vypálení a vyhlazení osady Ležáky.

Všimli jste si? Na Letné o volbách ani slovo!

Všimli jste si? Na Letné o volbách ani slovo!

Řečí o demokracii, že byste je mohli vidlema přehazovat, plamenná chvála vynikajícího „čuchu“ 250 tisíců těch, kteří se na Letnou dostavili – ale že by ať už samotného oslavovatele toho čuchu či kohokoli jiného zajímala kvalita čuchu celého národa – to tedy ani nápad a též za žádnou cenu.

Poslední domácí zprávy