• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Adolfe, tys byl velký břídil, aneb jak nás politici prodávají.
Počet návštěv: 6943

Adolfe, tys byl velký břídil, aneb jak nás politici prodávají.

František  Chmelař Článek od František Chmelař

K obsazení Československa potřeboval Adolf Hitler 2 kroky a hodně sudeťáků a kolaborantů - napřed obsadil Sudety a pak sežral zbytek naší republiky. Sobotkova vláda ve spolupráci s Bruselíem však vymysleli zkratku na jediný krok (Brusel se skloňuje podle vzoru "prdel", proto je ta koncovka správná).

V prvních zprávách po půlnoci z 16. na 17. ledna 2017 na stanici Český rozhlas 2 zazněla informace o společném cvičení a úzké spolupráci naší 4. brigády rychlého nasazení s německou 10. obrněnou divizí. Ministři obrany obou zemí Martin Stropnický a Ursula von der Leyenová podepsali dohodu, jejíž smyslem údajně má být připojení české jednotky k německé divizi tak, aby spolu mohly obě uskupení intenzivně cvičit a být také případně společně nasazeny.

To by samo o sobě nebylo až tak moc závažné sdělení, kdyby ve výše uvedených zprávách nezazněl názor některých německých politiků, že: "předpokládají vedoucí roli Bundeswehru v budoucí celoevropské armádě.". Špatný herec a ještě horší než špatný ministr obrany Martin Stropnický jako jeden z pilných análních lezců do spodní části zad EU, NATO a USA, se od takových názorů doposud nedistancoval a ani ve spolupráci s ministerstvem zahraničních věcí na takovou nehoráznost vůbec nereagovali, ale mlčí jako partyzáni. Podle známého rčení, že "mlčení znamená souhlas" tedy s takovou budoucností zřejmě počítají a je jim úplně jedno, do jaké situace se naše vlast dostane.

Jak máme takový trend chápat a jaké kroky k naplnění vedoucí úlohy Bundeswehru v Evropských ozbrojených složkách už podniknuty byly a co od toho lze očekávat? Už podáním vládního návrhu na změnu v ústavě, která by umožňovala nasazení Armády ČR v zahraničí pouze na základě rozhodnutí vlády ČR bez nutnosti schválení Poslaneckou sněmovnou a Senátem se vytváří první krok k vyjmutí armády z kontroly našeho státu a libovolnému použití podle svévole ozubených pleší, pochybných herců, pouličních zpěvaček, astrologů nebo bůhví čeho, co zrovna bude u moci bez ohledu na zájmy České republiky tak, jak to momentální vláda realizuje - zájem Brusele je vysoce nadřazen národním zájmům a to nejen zájmům ČR.

Zrušením národních armád a vytvořením Celoevropské armády ztrácí prakticky všechny členské státy národní suverenitu, neboť taková armáda se bude zodpovídat pouze nadnárodním lumpům typu Soros, Bilderberg či podobným globalizátorům a podvodníkům, kteří vidí lidi až na úplně posledním místě.
No a to ani nezmiňuji zřejmě budoucí nejdůležitější roli takové armády - vnitřní funkci, jejímž cílem bude důsledné potlačení jakýchkoli snah o vymanění kteréhokoli státu z Bruselního vazalství či likvidaci a neutralizaci nepokojů obyvatel, kteří by chtěli vystoupení z EU inicializovat.

Pokud náhodou někomu vytane na mysli zřízení nového Chovancova Podministerstva pravdy a jeho účel a cíle s tím, že bude sloužit především k monitorování, přesněji špehování obyvatel a jejich nálad tak, aby ozbrojené složky včetně armády mohly včas zasáhnout a případnou revoltu v zárodku potlačit, tak vězte, že to je prvoplánový úkol Romancovové a spol.

Závěrem malá otázka: nebylo zrovna toto jedním z hlavních důvodů odchodu Velké Británie z EU?

 

František Chmelař
mjr.v.v. František Chmelař, Náčelník vojenské expozice Muzea studené války a protivzdušné obrany, www.bunkr-drnov.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy