• Sobota, 22. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Petr

Adolfe, tys byl velký břídil, aneb jak nás politici prodávají.
Počet návštěv: 6220

Adolfe, tys byl velký břídil, aneb jak nás politici prodávají.

František  Chmelař Článek od František Chmelař

K obsazení Československa potřeboval Adolf Hitler 2 kroky a hodně sudeťáků a kolaborantů - napřed obsadil Sudety a pak sežral zbytek naší republiky. Sobotkova vláda ve spolupráci s Bruselíem však vymysleli zkratku na jediný krok (Brusel se skloňuje podle vzoru "prdel", proto je ta koncovka správná).

V prvních zprávách po půlnoci z 16. na 17. ledna 2017 na stanici Český rozhlas 2 zazněla informace o společném cvičení a úzké spolupráci naší 4. brigády rychlého nasazení s německou 10. obrněnou divizí. Ministři obrany obou zemí Martin Stropnický a Ursula von der Leyenová podepsali dohodu, jejíž smyslem údajně má být připojení české jednotky k německé divizi tak, aby spolu mohly obě uskupení intenzivně cvičit a být také případně společně nasazeny.

To by samo o sobě nebylo až tak moc závažné sdělení, kdyby ve výše uvedených zprávách nezazněl názor některých německých politiků, že: "předpokládají vedoucí roli Bundeswehru v budoucí celoevropské armádě.". Špatný herec a ještě horší než špatný ministr obrany Martin Stropnický jako jeden z pilných análních lezců do spodní části zad EU, NATO a USA, se od takových názorů doposud nedistancoval a ani ve spolupráci s ministerstvem zahraničních věcí na takovou nehoráznost vůbec nereagovali, ale mlčí jako partyzáni. Podle známého rčení, že "mlčení znamená souhlas" tedy s takovou budoucností zřejmě počítají a je jim úplně jedno, do jaké situace se naše vlast dostane.

Jak máme takový trend chápat a jaké kroky k naplnění vedoucí úlohy Bundeswehru v Evropských ozbrojených složkách už podniknuty byly a co od toho lze očekávat? Už podáním vládního návrhu na změnu v ústavě, která by umožňovala nasazení Armády ČR v zahraničí pouze na základě rozhodnutí vlády ČR bez nutnosti schválení Poslaneckou sněmovnou a Senátem se vytváří první krok k vyjmutí armády z kontroly našeho státu a libovolnému použití podle svévole ozubených pleší, pochybných herců, pouličních zpěvaček, astrologů nebo bůhví čeho, co zrovna bude u moci bez ohledu na zájmy České republiky tak, jak to momentální vláda realizuje - zájem Brusele je vysoce nadřazen národním zájmům a to nejen zájmům ČR.

Zrušením národních armád a vytvořením Celoevropské armády ztrácí prakticky všechny členské státy národní suverenitu, neboť taková armáda se bude zodpovídat pouze nadnárodním lumpům typu Soros, Bilderberg či podobným globalizátorům a podvodníkům, kteří vidí lidi až na úplně posledním místě.
No a to ani nezmiňuji zřejmě budoucí nejdůležitější roli takové armády - vnitřní funkci, jejímž cílem bude důsledné potlačení jakýchkoli snah o vymanění kteréhokoli státu z Bruselního vazalství či likvidaci a neutralizaci nepokojů obyvatel, kteří by chtěli vystoupení z EU inicializovat.

Pokud náhodou někomu vytane na mysli zřízení nového Chovancova Podministerstva pravdy a jeho účel a cíle s tím, že bude sloužit především k monitorování, přesněji špehování obyvatel a jejich nálad tak, aby ozbrojené složky včetně armády mohly včas zasáhnout a případnou revoltu v zárodku potlačit, tak vězte, že to je prvoplánový úkol Romancovové a spol.

Závěrem malá otázka: nebylo zrovna toto jedním z hlavních důvodů odchodu Velké Británie z EU?

 

František Chmelař
mjr.v.v. František Chmelař, Náčelník vojenské expozice Muzea studené války a protivzdušné obrany, www.bunkr-drnov.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy