• Sobota, 20. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilja

Kdo mu už dá konečně přes držku a kopne do prdele?
Počet návštěv: 4874

Kdo mu už dá konečně přes držku a kopne do prdele?

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

  Předně se čtenářům omlouvám za občasné použití expresivního vyjádření, neboť o osobě, které se pojednání týká, ne vždy je možné se vyjádřit slušně či kultivovaně.

     Nejen po přečtení rozhovoru paní Jany Bobošíkové s Pavlem Novotným z ODS, t.č. starostou městské části Praha-Řeporyje, ale také z mnoha jiných  pozoruhodných „vystoupení“ tohoto představitele pravicového „kanalismu“ (neplést s kapitalismem, nedej bože s komunismem!), stále jaksi nemohu pochopit, že toto nekulturní hovado dosud nikdo nevyprovodil z veřejného, notabene politického života sviňským krokem. Jeho stále nevyčerpatelná studnice sprostých, lépe řečeno vulgárních slov, nadávek, přirovnání, nařčení, pomluv atd., nepatří, jak si bulvární psychopat Pavel Novotný mylně domnívá, k demokracii, resp. ke svobodě slova! Pokud to někam patří, pak jedině do žumpy a prostředí lidí-nešťastníků, kteří se jen nepřízní osudu dostali na samé dno společnosti. Tam ostatně patří i Pavel Novotný.

     Troufám si ale tvrdit, že ani oni lidé, tzv. spodina, mezi sebou nepoužívají takovou kanalizační mluvu, že se tak neoslovují, ba dokonce ani tak neuvažují. Je to stejné jako když se o někom říká, že je sprostý jak dlaždič. Znáte lidi, kteří vykonávají tuto profesi, aby se mezi sebou bavili na stejné „úrovni“, jako pan Novotný? Já ne! Ale znám dost intelektuálů, potažmo politiků, kteří jsou nesrovnatelně  horší, než zmínění dlaždiči.  Pan Novotný je toho důkazem! Člověk, který zastává veřejnou funkci, by měl být člověk slušný, vzdělaný, inteligentní, společensky na úrovni, který se také jako civilizační kulturou vychovaný jedinec umí chovat na veřejnosti, být slušný k lidem včetně svých oponentů, případně nepřátel. Pan Novotný je jiný. Je hrdý, že je členem ODS, jeho velkohubost jde až tak daleko, že o sobě prohlašuje, že brzy bude jejím předsedou! Není od věci se ptát  vedení ODS,  třeba pana profesora Fialy, vzdělaného intelektuála, zda jim rétorika pana Novotného nevadí, zda je pro ně přijatelná, když takovým způsobem reprezentuje jejich tolik si považující politickou stranu.

     Pan Novotný si zřejmě na své vulgární dekadenci zakládá, neřku-li, že se v ní přímo vyžívá, což jasně naznačuje jeho morálně-psychickou úchylnost. Možná se chce se svou jadrnou rétorikou stát nejen největším českým recesistou, ale spíše nejproslulejším, nejsprostším a nejvulgárnějším hovadem veřejné správy. Mimo jiné, nedávno na sociálních sítích (Facebooku) koloval autobiografický, realitě až neskutečně odpovídající autoportrét pana Novotného, který ve svém domě či bytě (nepředpokládám, že by si to dovolil na obecním úřadě) zcela nahý sedící na toaletě, sám se sebou vedl úchylnou meditaci, tématicky a obsahově hodně podobné té, kterou vedl v rozhovoru s paní Bobošíkovou, případně s jinými osobnostmi. 

     Pohled na toto video ve mně vyvolalo zajímavou asociaci, že Pavel Novotný není jen nevychovaný spratek, což je pro něj ještě příliš lichotivé ohodnocení, ale že v prostředí, ve kterém se jeho zavalitá prasečí tělesná schránka nalézá a kde skrze video prezentuje své hluboké, hajzlovým odérem nasáklé úvahy, názory a postřehy o lidech, politice, vládě atd., že tím vlastně zcela jasně dává najevo, co je a kde se nachází celá ta jeho partaj,  ODS: že „je v hajzlu“. 

     To si ovšem bulvárník pan Novotný neuvědomuje, protože jeho, jak sám říká vysoké    IQ (údajně 135), má jinou morální a psychickou polarizaci, která mu nedovoluje uvažovat o společenských hodnotách demokracie, resp. klasické politice jako takové. Nu a protože i samotná ODS, v čele s ukecaným panem profesůrkem  Fialou nejsou schopni na tuto,  Pavlem Novotným vedenou „stranickou mega reklamu“ adekvátně a odmítavě reagovat, je situace a postavení ODS ve vysoké politice přesně tam, kde ji naznačuje jejich jistě ne nevýznamný člen, starosta městské části Řeporyje, společenský odpad, pan Pavel Novotný, tedy že ODS je takříkajíc „v hajzlu“!

     Nepochybuji, že bych byl ve své kritice vůči  Pavlu Novotnému osamocen. Mnoho lidí se velmi kriticky vyjádřilo ke společensky nepřijatelné, tedy vulgární, urážlivé, nemorální a dehonestující rétorice tohoto  nekulturního hovada, bohužel obecný výsledek je takový, jako by hrách na stěnu házel! Mnohá naše média, ve kterých tento člověk vystupuje nebo účinkuje, mu stále dávají až nepochopitelně velký prostor a nebrání mu  v dalších možnostech se amorálně vyžívat, kydat morální hnůj a urážet slušné lidí, neřku-li osobností, resp. celou společnost.

     Smutné však není jen to, že tento nekulturní zmetek veřejně exhibuje a vyžívá se ve vulgárnostech, ale smutné je především to, že celková kulturní úroveň lidí a společnosti upadá a mezi kulturními osobnostmi není, bohužel, žádná osobnost ani evidentní snaha a tendence tomu učinit přítrž. Už sama skutečnost, že tzv. umělci v to počítaje herce, režiséry, představitele kulturních a uměleckých těles  a subjektů, se často řadí mezi ty, kteří si lidově řečeno „nevidí do huby“, hlásají demagogii a zcestné požadavky, aniž by sami dodržovali nejen společenský a kulturní bonton, ale svými často nevhodnými poznámkami, vzkazy, pomluvami a urážkami dehonestují svou vlastní kulturní úroveň a uměleckou pověst. Není divu, že lidé jako pan Novotný si „pouští svou nevymáchanou držku na špacír“. Vůbec bych se nedivil, kdyby tito umělci a představitelé kultury tomuto duševně, psychicky úchylnému a chorému člověku tleskali. Proto se ptám jak v nadpise uvedeno: Kdo mu už konečně dá přes držku, kopne do prdele a v lepším případě pošle kopat kanály? Už včera bylo pozdě!

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pavel-Novotny-Putin-je-prase-Kubera-me-ted-sere-Babis-je-vychcanek-Vasi-divaci-jsou-kreteni-Milos-zere-a-chlasta-jako-oni-je-jejich-5868

https://stars24.cz/celebrity/ceske-celebrity/10953-bulvarnik-novotny-opet-radi-prozradil-kdo-skonci-v-pekle 

https://xtv.cz/archiv/budu-predsedou-ods-babis-je-zlodej-a-cire-zlo-cssd-uz-neni-pomoci-rika-pavel-novotny 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pavel-Novotny-Foldyna-je-smejd-a-krysa-Babis-je-satan-cire-zlo-General-Blasko-je-cvok-Trocha-hladu-nas-nezabije-Zeman-bude-v-pekle-Vondra-prezident-a-ctenar-PL-v-prdeli-583917 

 

Jiří  B a ť a , 27. června 2019

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.07.2019 19:34

Co si občané Řeporyj vybrali,to také mají.IQ tohoto podčlověka je na tak vysoké úrovni jen v jeho zpitomnělém mozku.Ale obyvatelům Řeporyj se to zřejmě líbí,mít za starostu nebychovanou opici.


 
Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Na louce u lesa si hrály děti. Některé si hrály na honěnou, jiné si prohlížely pestrobarevné květy a další se vzrušeně o čemsi dohadovaly u malého mraveniště.

Pojďte sem,děti, posaďte se a já vám budu vyprávět pohádku,“ svolal je k sobě učitel.

 
SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti jsem 17. července 2019 zkritizoval paní ministryni Marii Benešovou v článku Nesnesitelná lehkost vládnutí II.

 

(Ne)milý Jane Hrušínský,

(Ne)milý Jane Hrušínský,

sice jste nás občany láskyplně oslovil slovy „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě!“, ale ve mně se v ten moment vybavil jistý vlastizrádný představitel KDU-ČSL, který na sjezdu bavorského Landsmančaftu oslovil přítomné německé delegáty slovy: „Milí krajané“! Je to náhoda, nebo záměr, pane Hrušínský? Proto také to „(ne)milý“ v oslovení. Ostatně, pro mne (a nejen pro mne mě) nebudete nikdy milý, i kdybyste se o to snažil sebevíc, což je vám jistě zcela lhostejné, protože Vy máte svůj okruh „přátel“, které milujete a oni milují Vás. Tak si to užijte! Ale k věci.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...