• Čtvrtek, 13. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Alena

Je neuvěřitelné, že největší poseroutkové - politikové, mezi které se jednoznačně řadí zbabělý Vondra
Počet návštěv: 1732

Je neuvěřitelné, že největší poseroutkové - politikové, mezi které se jednoznačně řadí zbabělý Vondra "ODVÁŽNĚ NAVRHUJE" a který by se ODVÁŽNĚ PO.RAL STRACHY, ve skutečné válečné situaci, kterou sám ve své nenávisti spoluvytváří.

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Vondra je naprosto zrůdné zosobnění všech špatností a pokřiveností současné epochy světa. Byl to Vondra, který dnes hovoří o radaru, že je "pasé", tak před léty  to byl on, kdo obhajoval radar zoufalým a lživým argumentem namířeným k veřejnosti, že pokud ho nepřijmeme,  tak  BUDE NUTNO OPĚT ZAVÉST POVINNOU VOJENSKOU SLUŽBU !  

Vondra, nyní na sjezdu ODS odlehčeným tónem agituje pro vytvoření vojenské základny cizí AGRESIVNÍ mocnosti, na MOŠNOVSKÉM letišti odkud  Havel a on vyhnali před 30 lety VLASTNÍ armádu.  Dnes by si přál mít US army  na bývalém ČS VOJENSKÉM letišti s nejdelší vzletovou dráhou v ČR. Toto letiště zcela náhodou každoročně hostí "Dny NATO", kde je častým hostem typ US bombardéru, který má na svědomí bezkonkurenčně největší počet shozených bomb a miliony zavražděných nevinných civilistů.
 
Před listopadem 1989 vojenská základna ČS armády v Mošnově byla. Ale krátce po nástupu V. Havla do prezidentské funkce bylo vojenské letiště v Mošnově  zlikvidováno. Havel z titulu vrchního velitele ozbrojených sil  počal programově likvidovat obranyschopnost tehdejšího Československa, včetně zbrojního průmyslu, jako projev díku tehdejšího disentu za "finanční a morální" podporu západních demokracií před listopadem 89.

Lidé, co tehdy nechtěli nic slyšet o ekonomických důsledcích na region, které zrušení tehdejšího vojenského letiště sebou ponese, tak dnes titíž chtějí vojenskou základnu cizí mocnosti. Vondra obhajuje tuto vojenskou základnu, že POSÍLÍ NAŠI BEZPEČNOST  a PODPOŘÍ TĚŽCE ZKOUŠENÝ REGION.

V případě prvního Vondrova argumentu o POSÍLENÍ BEZPEČNOSTI se jedná o naprostou lež, poněvadž ČR nemá ŽÁDNÉ  strategické letecké prostředky. Mají je ale určitě US Force. Je zákonité pokud bude v Mošnově strategická základna US Army, bude toto letiště s naprostou jistotou cílem, na které budou směřovat atomové zbraně těch, proti kterým USA dnes připravuji z našeho území válečný akt.

Navíc USA  (administrativa prez. Bushe st.) slíbilo Gorbačovi, že pokud podpoří sjednocení Německa, tak se NATO neposune na východ. Sám Havel, ještě jako naivní pacifista, krátce  po listopadu 89 se vyjadřoval  o zrušení jak Varšavské smlouvy, tak i  NATO. Ne protivník se přiblížil k nám, opak je pravdou - NATO se posunulo daleko na východ! To logicky vypovídá o povaze, kdo je a kdo není agresivní !

V případě druhého Vondrova argumentu o PODPOŘE TĚŽCE ZKOUŠENÉHO REGIONU, je zde neuvěřitelná míra cynického pokrytectví  tohoto válečného hazardéra; 30 let ODS zvysoka SRALA na tento TĚŽCE ZKOUŠENÝ REGION a nechala ho po neřízené DEKARBONIZACI  zcela na holičkách.

Je úsměvné, že nyní ODS, která tímto  regionem roky a roky pohrdala a nechala ho vyplundrovat jejich SPONZOREM  BAKALOU,
má starost o životní úroveň obyvatel tohoto těžce zkoušeného regionu...
Sakra!  Proč najednou má  VONDRA  starost o  životní podmínky TĚŽCE ZKOUŠENÉHO REGIONU?

Odpovědí jsou přísliby smrtí pachnoucích  financí do regionu, který bude v okamžiku zahájení války vymazán atomovým peklem, které bude daleko od USA.

USA potřebují s ohledem na své zadlužení válečný konflikt, který bude daleko od jejich REGIONU. Budeme takovými IDIOTY, že necháme zopakovat scenáře 1. a 2. světové války, z nichž ani jeden nezasáhl přímo masově ÚZEMÍ USA? A táto země na obou krvavých válkách vydělala obrovské finance.

Přemýšlejme jakou budoucnost chceme našim dětem - VONDROVO PEKLO? Je mi na blití z takových "Odvážných" a je mi zle z těch co mu na tom sjezdu nadšeně tleskají. Tleskají VÁLCE, taková má být budoucnost "Made in ODS", nejen pro těžce zkoušený region.
JHa.                                                   

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

05.02.2020 06:01

Ale no tak, nenadávejte mu. Šášík je jenom poskok. Od mládí zakomplexovanej poskok, kterého disidenti posílali se zprávami a pro cigarety. A Šášík běhal. Za to mu ti chytřejší také dovolili aby si říkal disident. Jakživ nic nevymyslel a najednou nápad se základnou ? A zrovna v době, kdy si budou základny platit státy na kterých se nachází ? Tím by pomohl ekonomice a těžce zkoušenému regionu ? Odkud s tím asi "náš" Šášík přiskákal ?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.02.2020 19:42

Vondra je člověk(pokud jím je),který za mrzký peníz prodá i vlastní desetiletou dceru do bordelu,což naštěstí nemá.Jemu pojem vlast a čest vůbec nic neříká.Jsou to pro něho slova naprosto neznámá.Ještě se dožijeme něčeho lepšího od jeho typu.


 
Fakt zme tak hlupi?

Fakt zme tak hlupi?

Přemyšlam o tym, jak hluboko pude tento test naroda. Jak daleko nas ponoři do te žumpy, aby nam ukazali, že zme nuly, neschopne myslet? Copak su lidi take ovce, že nevyhažu ty hajzly z oken?

 

Školní rok za dveřmi

Školní rok za dveřmi

Neučím již pět let, ale pořád mám prázdninovou učitelsko/ředitelskou fobii z 14. srpna. To jsem vždy jako říďa nastupoval „do procesu“.

 Líbí se Vám film Havel??? Pro mě je to natočené NIC za miliony korun z kapes daňových poplatníků.

Líbí se Vám film Havel??? Pro mě je to natočené NIC za miliony korun z kapes daňových poplatníků.

Je o mě všeobecně známo, že Václava Havla jsem si nikdy neoblíbil. Bude to asi tím, že žiji cca 20 Km od Hrádečku a od Trutnova, kde Havel takzvaně vykuloval a chlastal jako duha. Díky té blízkosti ledacos vím o osobě tohoto neřáda a jsem toho názoru, že měl dostat lopatou přes palici, jen co vylezl z basy. Nicméně vraťme se k filmu o tomto .........!  Celé toto dílko je velice tendenční a populistické ve snaze glorifikovat osobu Václava Havla. Dá se říci, že v tomto směru si nemá co vyčítat s Klementem Gottwaldem. Je to jen snaha o vytvoření kultu osobnosti a o obhajobě protistátní činnosti Havla.

Poslední domácí zprávy

Fakt zme tak hlupi?

Fakt zme tak hlupi?

Přemyšlam o tym, jak hluboko pude tento test naroda. Jak daleko nas ponoři do te žumpy, aby nam ukazali, že zme nuly, neschopne myslet? Copak su lidi...