• Úterý, 07. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

Je neuvěřitelné, že největší poseroutkové - politikové, mezi které se jednoznačně řadí zbabělý Vondra
Počet návštěv: 1237

Je neuvěřitelné, že největší poseroutkové - politikové, mezi které se jednoznačně řadí zbabělý Vondra "ODVÁŽNĚ NAVRHUJE" a který by se ODVÁŽNĚ PO.RAL STRACHY, ve skutečné válečné situaci, kterou sám ve své nenávisti spoluvytváří.

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Vondra je naprosto zrůdné zosobnění všech špatností a pokřiveností současné epochy světa. Byl to Vondra, který dnes hovoří o radaru, že je "pasé", tak před léty  to byl on, kdo obhajoval radar zoufalým a lživým argumentem namířeným k veřejnosti, že pokud ho nepřijmeme,  tak  BUDE NUTNO OPĚT ZAVÉST POVINNOU VOJENSKOU SLUŽBU !  

Vondra, nyní na sjezdu ODS odlehčeným tónem agituje pro vytvoření vojenské základny cizí AGRESIVNÍ mocnosti, na MOŠNOVSKÉM letišti odkud  Havel a on vyhnali před 30 lety VLASTNÍ armádu.  Dnes by si přál mít US army  na bývalém ČS VOJENSKÉM letišti s nejdelší vzletovou dráhou v ČR. Toto letiště zcela náhodou každoročně hostí "Dny NATO", kde je častým hostem typ US bombardéru, který má na svědomí bezkonkurenčně největší počet shozených bomb a miliony zavražděných nevinných civilistů.
 
Před listopadem 1989 vojenská základna ČS armády v Mošnově byla. Ale krátce po nástupu V. Havla do prezidentské funkce bylo vojenské letiště v Mošnově  zlikvidováno. Havel z titulu vrchního velitele ozbrojených sil  počal programově likvidovat obranyschopnost tehdejšího Československa, včetně zbrojního průmyslu, jako projev díku tehdejšího disentu za "finanční a morální" podporu západních demokracií před listopadem 89.

Lidé, co tehdy nechtěli nic slyšet o ekonomických důsledcích na region, které zrušení tehdejšího vojenského letiště sebou ponese, tak dnes titíž chtějí vojenskou základnu cizí mocnosti. Vondra obhajuje tuto vojenskou základnu, že POSÍLÍ NAŠI BEZPEČNOST  a PODPOŘÍ TĚŽCE ZKOUŠENÝ REGION.

V případě prvního Vondrova argumentu o POSÍLENÍ BEZPEČNOSTI se jedná o naprostou lež, poněvadž ČR nemá ŽÁDNÉ  strategické letecké prostředky. Mají je ale určitě US Force. Je zákonité pokud bude v Mošnově strategická základna US Army, bude toto letiště s naprostou jistotou cílem, na které budou směřovat atomové zbraně těch, proti kterým USA dnes připravuji z našeho území válečný akt.

Navíc USA  (administrativa prez. Bushe st.) slíbilo Gorbačovi, že pokud podpoří sjednocení Německa, tak se NATO neposune na východ. Sám Havel, ještě jako naivní pacifista, krátce  po listopadu 89 se vyjadřoval  o zrušení jak Varšavské smlouvy, tak i  NATO. Ne protivník se přiblížil k nám, opak je pravdou - NATO se posunulo daleko na východ! To logicky vypovídá o povaze, kdo je a kdo není agresivní !

V případě druhého Vondrova argumentu o PODPOŘE TĚŽCE ZKOUŠENÉHO REGIONU, je zde neuvěřitelná míra cynického pokrytectví  tohoto válečného hazardéra; 30 let ODS zvysoka SRALA na tento TĚŽCE ZKOUŠENÝ REGION a nechala ho po neřízené DEKARBONIZACI  zcela na holičkách.

Je úsměvné, že nyní ODS, která tímto  regionem roky a roky pohrdala a nechala ho vyplundrovat jejich SPONZOREM  BAKALOU,
má starost o životní úroveň obyvatel tohoto těžce zkoušeného regionu...
Sakra!  Proč najednou má  VONDRA  starost o  životní podmínky TĚŽCE ZKOUŠENÉHO REGIONU?

Odpovědí jsou přísliby smrtí pachnoucích  financí do regionu, který bude v okamžiku zahájení války vymazán atomovým peklem, které bude daleko od USA.

USA potřebují s ohledem na své zadlužení válečný konflikt, který bude daleko od jejich REGIONU. Budeme takovými IDIOTY, že necháme zopakovat scenáře 1. a 2. světové války, z nichž ani jeden nezasáhl přímo masově ÚZEMÍ USA? A táto země na obou krvavých válkách vydělala obrovské finance.

Přemýšlejme jakou budoucnost chceme našim dětem - VONDROVO PEKLO? Je mi na blití z takových "Odvážných" a je mi zle z těch co mu na tom sjezdu nadšeně tleskají. Tleskají VÁLCE, taková má být budoucnost "Made in ODS", nejen pro těžce zkoušený region.
JHa.                                                   

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

05.02.2020 06:01

Ale no tak, nenadávejte mu. Šášík je jenom poskok. Od mládí zakomplexovanej poskok, kterého disidenti posílali se zprávami a pro cigarety. A Šášík běhal. Za to mu ti chytřejší také dovolili aby si říkal disident. Jakživ nic nevymyslel a najednou nápad se základnou ? A zrovna v době, kdy si budou základny platit státy na kterých se nachází ? Tím by pomohl ekonomice a těžce zkoušenému regionu ? Odkud s tím asi "náš" Šášík přiskákal ?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.02.2020 19:42

Vondra je člověk(pokud jím je),který za mrzký peníz prodá i vlastní desetiletou dceru do bordelu,což naštěstí nemá.Jemu pojem vlast a čest vůbec nic neříká.Jsou to pro něho slova naprosto neznámá.Ještě se dožijeme něčeho lepšího od jeho typu.


 
        Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin  Shabu  pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...