• Úterý, 07. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

  Jak dlouho ještě budeme poslouchat politické žvanily? Jak dlouho ještě budeme setrvávat v nerovném svazku s EU??
Počet návštěv: 1932

Jak dlouho ještě budeme poslouchat politické žvanily? Jak dlouho ještě budeme setrvávat v nerovném svazku s EU??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Země Visegrádu spojte se a společně předložte národům memorandum o vystoupení z EU. Nemá smysl nadále setrvávat v nerovném svazku, který nás stojí obrovské peníze a přitom je omezována naše státnost a samostatnost. Není důvod, abychom podléhali sebemrskačství a diktátu Bruselu-potažmo Berlína. Německá hydra by ráda požrala opět celý svět a je tedy načase dát ji pořádnou ránu pěstí přesně po vzoru Britů.

        Nemá smysl poslouchat řeči uplacených a zkorumpovaných politiků, nacistických přisluhovačů a poskoků. To už tady kdysi bylo a desetitisíce lidí to stálo v naší zemi život. Nebo si snad myslíte, že Vám tradiční politické strany a jejich lídři říkají pravdu??? To si myslíte, že s Vámi ODS, TOP, STAN, ČSSD, PIRÁTI,KSČM,KDU-ČSL a další hrají rovnou hru??? Ani omylem. Všechno to je nenažraná pakáž scházející se v politické žvanírně, které honosně říkají parlament a slepě tam schvalují a implementují do našeho právního řádu nesmysly a diktát Bruselu. Vždyť k čemu ten parlament vlastně máme??? Veškeré naše zákony musí být v souladu s Evropským právem a nařízeními z Bruselu. To nám přeci mohou zaslat poštou a kolaborantská ČT to ráda odvysílá aby všichni věděli. Ten náš parlament je úplně zbytečnou institucí kterou musíme platit každý z nás ze svého a musíme živit takové Bendy, Gazdíky, Kalousky, Bartoše a další. Proboha proč??? A to si ještě dovolí říkat, že ten blbej národ do toho nemá co mluvit, že od rozhodování tu jsou oni!!! To Vám nevadí, že si s námi západ s odpuštěním vytírá prdel a naši politici jim v tom přizvukují???
 
        Nedávno jsem napsal, že EU jakožto projekt vychází z cílů nacistického Německa a Adolfa Hitlera při použití jiných prostředků a metod. Ano je to tak. Cíle jsou totožné. Pro jistotu jsem rozložil i mapu Evropy. Je zvláštní, že značný ekonomický boom zažily a zažívají země, které byly za druhé světové války spojencem nacistů. Jedná se o Pobaltské státy - Lotyšsko, Litvu a Estonsko. K nim bezesporu patří i Chorvatsko kam mnozí z nás rádi jezdí na dovolenou. Není to zvláštní, že právě tyto státy rostou rychleji než ty ostatní??? Je to vlastně totožné s vývojem po druhé světové válce, kdy poražené a zdecimované Německo, Japonsko a Itálie rostly nejrychleji. To nebude ani výkonností těchto zemí, ale ani kvalitou jejich vlád. Zde jde o cílený záměr kohosi zvenčí. Ostatní země střední Evropy prakticky jen přežívají. Čím to asi bude. Víte-po oněch převratných devadesátých letech ve střední Evropě se Německu naskytla možnost rozšířit sféru svého vlivu. S ním se svezly zájmy celé západní Evropy a kde se vzal-tu se vzal-projekt EU, který navazoval na dřívější EHS. Je tu však rozdíl v tom,že země střední Evropy se staly prakticky koloniemi, které jsou západem krutě vysávány. 
 
          V jednom z dřívějších článků jsem napsal, že každý z nás si živí nějakého toho Němce a je to také pravda. Německo totiž po vzniku EU začalo růst a rozpočet Německa se vymanil z deficitů do čísel vyrovnaných, či plusových, přičemž musí táhnout náklady spojené se sjednocením s údajně zaostalým východním Německem. Jak zvláštní, když ekonomický růst Německa se již 10 let pohybuje v desetinách procenta okolo nuly. Navíc musí živit cca 1,5 mil. uprchlíků. Kde na to berou prostředky??? Já Vám to řeknu. Z vysávané střední Evropy. Země jako je Česko, Polsko, Slovensko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Slovinsko, Bosna, Srbsko, Černá Hora a Řecko jsou koloniemi západu a jsou odsud vyváděny prostředky z něhož si západ financuje svůj blahobyt. Už slyším paní Němcovou, Gazdíka, či Kalouska jak křičí, že jsme čistým příjemcem prostředků z EU. Jenže takhle to ve skutečnosti není. EU nám vyplácí čistě naše prostředky a ještě více si jich ponechává. Jsme upláceni našimi vlastními penězi. To, co odvedeme jako republika do rozpočtu EU se nám v podstatě vrací a k tomuto máme zatím cca 10% bonus. Musíte však dopočítávat i prostředky, které ze zemí střední Evropy vysají západní firmy jako svůj zisk-tedy i z ČR. Všechny ty banky, Kauflandy, Penny markety, Wolkswageny a další vyvádějí prostředky z naší republiky ven. Prostředky vytvořené naším lidem, naší dělnickou třídou a inteligencí. Bohužel o těchto prostředcích se nikde nemluví /radši/, protože naši politici o tomto vědí a nic nečiní. To jsou pravé důvody, proč máme třetinové mzdy oproti Němcům, proč jsou u nás dražší a horší potraviny než v Německu. Totéž se týká i textilu a dalších komodit. Také právě proto se pořád křičí, že nebude na důchody. Jsme totiž okrádáni o část prostředků vytvořených dělnickou třídou, které by měli zůstávat zde-u nás v republice. Za ty roky jsou to biliony korun.
 
          Kdyby EU byla rovným svazkem zemí, tak nic říkat nebudu, ale ten svazek rovný není a právě proto Britové práskli do bot. Kdyby se země V4 spojili a společně požádali o vystoupení z EU, tak máme šanci všichni a věřím tomu, že by nás Ruská federace a prezident Putin nenechali padnout. Dost možná, že by i Čína podala pomocnou ruku a to i přesto, že rétorika některých našich politiků je vůči Rusku a Číně poněkud pomatená a že jsme si o onu přes držku sami řekli. Tohoto se právě bojí pan Kocáb a proto by V4 nejraději rozpustil, či zakázal. On je totiž pan Kocáb stejný zaprodanec západu jako byl Havel.
 
      Spousta z Vás blábolí o tom, že jsme poklonkovali Sovětskému svazu, ale že jsme nuceni poklonkovat západu a ještě nacistům-to Vám nevadí. Trochu zvláštní rovnováha. Víte vážení-když se v Rusku naserou, tak bez výstřelu potopí celou Evropu-to si uvědomte. Stačí zavřít kohouty s ropou a plynem a i to slavné a vychvalované Německo bude v prdeli i s celou Merkelovou.
 
       Z těchto, ale i dalších tak nějak nezveřejnitelných důvodů zásadně podporuji CZEXIT v kontextu uceleného postupu celé V4.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Kateřina Amiourová

Kateřina Amiourová

05.02.2020 22:06

Pane Jiří Šedivký, o tom, ajkou strategii zvolit, se poradíme, ale Němci nepřijdou o Škodovku, Rakušané o Cěskou spořitelnu, Rakušané o Plžeňksý pivovar. Pvio si vymslím e nové lepší, místo spořitelny veřejné banky, vedle Škdovky auto eolo co je na stlačený vzduch a 100km vyjde na 0,77. Eur. A proč musíme ven, si přečtěte zde: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/proc-nam-nezbyva-nic-jineho-nez-czexit


 
Jiří Šedivý

Jiří Šedivý

05.02.2020 17:53

Fofrem opustit EU je jistě správná myšlénka, leč přichází o 2 dekády pozdě. Tím chci říct, že jsme tam vůbec neměli lézt. Dnes, kdy nám v naší zemi už prakticky nic nepatří je tento rozvod od stolu a lože prakticky neproveditelný. Majetkové vyrovnání, kdy bychom museli Němcům zaplatit Škodovku, Francouzům většinu vodovodů, Japoncům Plzeňský pivovar Rakušanům Českou spořitelnu a tisíce dalších majetků, které jim naši "ekonomičtí veleduchové" prodali za hubičku, by z nás učinilo dlužníky až do posledního soudu.


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

05.02.2020 16:51

Ráda Vás čtu, pane Rambousku! Předposlední odstavec - perla!!! :-))


 
        Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin  Shabu  pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...