• Čtvrtek, 13. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Alena

  Jak dlouho ještě budeme poslouchat politické žvanily? Jak dlouho ještě budeme setrvávat v nerovném svazku s EU??
Počet návštěv: 2538

Jak dlouho ještě budeme poslouchat politické žvanily? Jak dlouho ještě budeme setrvávat v nerovném svazku s EU??

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Země Visegrádu spojte se a společně předložte národům memorandum o vystoupení z EU. Nemá smysl nadále setrvávat v nerovném svazku, který nás stojí obrovské peníze a přitom je omezována naše státnost a samostatnost. Není důvod, abychom podléhali sebemrskačství a diktátu Bruselu-potažmo Berlína. Německá hydra by ráda požrala opět celý svět a je tedy načase dát ji pořádnou ránu pěstí přesně po vzoru Britů.

        Nemá smysl poslouchat řeči uplacených a zkorumpovaných politiků, nacistických přisluhovačů a poskoků. To už tady kdysi bylo a desetitisíce lidí to stálo v naší zemi život. Nebo si snad myslíte, že Vám tradiční politické strany a jejich lídři říkají pravdu??? To si myslíte, že s Vámi ODS, TOP, STAN, ČSSD, PIRÁTI,KSČM,KDU-ČSL a další hrají rovnou hru??? Ani omylem. Všechno to je nenažraná pakáž scházející se v politické žvanírně, které honosně říkají parlament a slepě tam schvalují a implementují do našeho právního řádu nesmysly a diktát Bruselu. Vždyť k čemu ten parlament vlastně máme??? Veškeré naše zákony musí být v souladu s Evropským právem a nařízeními z Bruselu. To nám přeci mohou zaslat poštou a kolaborantská ČT to ráda odvysílá aby všichni věděli. Ten náš parlament je úplně zbytečnou institucí kterou musíme platit každý z nás ze svého a musíme živit takové Bendy, Gazdíky, Kalousky, Bartoše a další. Proboha proč??? A to si ještě dovolí říkat, že ten blbej národ do toho nemá co mluvit, že od rozhodování tu jsou oni!!! To Vám nevadí, že si s námi západ s odpuštěním vytírá prdel a naši politici jim v tom přizvukují???
 
        Nedávno jsem napsal, že EU jakožto projekt vychází z cílů nacistického Německa a Adolfa Hitlera při použití jiných prostředků a metod. Ano je to tak. Cíle jsou totožné. Pro jistotu jsem rozložil i mapu Evropy. Je zvláštní, že značný ekonomický boom zažily a zažívají země, které byly za druhé světové války spojencem nacistů. Jedná se o Pobaltské státy - Lotyšsko, Litvu a Estonsko. K nim bezesporu patří i Chorvatsko kam mnozí z nás rádi jezdí na dovolenou. Není to zvláštní, že právě tyto státy rostou rychleji než ty ostatní??? Je to vlastně totožné s vývojem po druhé světové válce, kdy poražené a zdecimované Německo, Japonsko a Itálie rostly nejrychleji. To nebude ani výkonností těchto zemí, ale ani kvalitou jejich vlád. Zde jde o cílený záměr kohosi zvenčí. Ostatní země střední Evropy prakticky jen přežívají. Čím to asi bude. Víte-po oněch převratných devadesátých letech ve střední Evropě se Německu naskytla možnost rozšířit sféru svého vlivu. S ním se svezly zájmy celé západní Evropy a kde se vzal-tu se vzal-projekt EU, který navazoval na dřívější EHS. Je tu však rozdíl v tom,že země střední Evropy se staly prakticky koloniemi, které jsou západem krutě vysávány. 
 
          V jednom z dřívějších článků jsem napsal, že každý z nás si živí nějakého toho Němce a je to také pravda. Německo totiž po vzniku EU začalo růst a rozpočet Německa se vymanil z deficitů do čísel vyrovnaných, či plusových, přičemž musí táhnout náklady spojené se sjednocením s údajně zaostalým východním Německem. Jak zvláštní, když ekonomický růst Německa se již 10 let pohybuje v desetinách procenta okolo nuly. Navíc musí živit cca 1,5 mil. uprchlíků. Kde na to berou prostředky??? Já Vám to řeknu. Z vysávané střední Evropy. Země jako je Česko, Polsko, Slovensko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Slovinsko, Bosna, Srbsko, Černá Hora a Řecko jsou koloniemi západu a jsou odsud vyváděny prostředky z něhož si západ financuje svůj blahobyt. Už slyším paní Němcovou, Gazdíka, či Kalouska jak křičí, že jsme čistým příjemcem prostředků z EU. Jenže takhle to ve skutečnosti není. EU nám vyplácí čistě naše prostředky a ještě více si jich ponechává. Jsme upláceni našimi vlastními penězi. To, co odvedeme jako republika do rozpočtu EU se nám v podstatě vrací a k tomuto máme zatím cca 10% bonus. Musíte však dopočítávat i prostředky, které ze zemí střední Evropy vysají západní firmy jako svůj zisk-tedy i z ČR. Všechny ty banky, Kauflandy, Penny markety, Wolkswageny a další vyvádějí prostředky z naší republiky ven. Prostředky vytvořené naším lidem, naší dělnickou třídou a inteligencí. Bohužel o těchto prostředcích se nikde nemluví /radši/, protože naši politici o tomto vědí a nic nečiní. To jsou pravé důvody, proč máme třetinové mzdy oproti Němcům, proč jsou u nás dražší a horší potraviny než v Německu. Totéž se týká i textilu a dalších komodit. Také právě proto se pořád křičí, že nebude na důchody. Jsme totiž okrádáni o část prostředků vytvořených dělnickou třídou, které by měli zůstávat zde-u nás v republice. Za ty roky jsou to biliony korun.
 
          Kdyby EU byla rovným svazkem zemí, tak nic říkat nebudu, ale ten svazek rovný není a právě proto Britové práskli do bot. Kdyby se země V4 spojili a společně požádali o vystoupení z EU, tak máme šanci všichni a věřím tomu, že by nás Ruská federace a prezident Putin nenechali padnout. Dost možná, že by i Čína podala pomocnou ruku a to i přesto, že rétorika některých našich politiků je vůči Rusku a Číně poněkud pomatená a že jsme si o onu přes držku sami řekli. Tohoto se právě bojí pan Kocáb a proto by V4 nejraději rozpustil, či zakázal. On je totiž pan Kocáb stejný zaprodanec západu jako byl Havel.
 
      Spousta z Vás blábolí o tom, že jsme poklonkovali Sovětskému svazu, ale že jsme nuceni poklonkovat západu a ještě nacistům-to Vám nevadí. Trochu zvláštní rovnováha. Víte vážení-když se v Rusku naserou, tak bez výstřelu potopí celou Evropu-to si uvědomte. Stačí zavřít kohouty s ropou a plynem a i to slavné a vychvalované Německo bude v prdeli i s celou Merkelovou.
 
       Z těchto, ale i dalších tak nějak nezveřejnitelných důvodů zásadně podporuji CZEXIT v kontextu uceleného postupu celé V4.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Kateřina Amiourová

Kateřina Amiourová

05.02.2020 22:06

Pane Jiří Šedivký, o tom, ajkou strategii zvolit, se poradíme, ale Němci nepřijdou o Škodovku, Rakušané o Cěskou spořitelnu, Rakušané o Plžeňksý pivovar. Pvio si vymslím e nové lepší, místo spořitelny veřejné banky, vedle Škdovky auto eolo co je na stlačený vzduch a 100km vyjde na 0,77. Eur. A proč musíme ven, si přečtěte zde: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/proc-nam-nezbyva-nic-jineho-nez-czexit


 
Jiří Šedivý

Jiří Šedivý

05.02.2020 17:53

Fofrem opustit EU je jistě správná myšlénka, leč přichází o 2 dekády pozdě. Tím chci říct, že jsme tam vůbec neměli lézt. Dnes, kdy nám v naší zemi už prakticky nic nepatří je tento rozvod od stolu a lože prakticky neproveditelný. Majetkové vyrovnání, kdy bychom museli Němcům zaplatit Škodovku, Francouzům většinu vodovodů, Japoncům Plzeňský pivovar Rakušanům Českou spořitelnu a tisíce dalších majetků, které jim naši "ekonomičtí veleduchové" prodali za hubičku, by z nás učinilo dlužníky až do posledního soudu.


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

05.02.2020 16:51

Ráda Vás čtu, pane Rambousku! Předposlední odstavec - perla!!! :-))


 
Fakt zme tak hlupi?

Fakt zme tak hlupi?

Přemyšlam o tym, jak hluboko pude tento test naroda. Jak daleko nas ponoři do te žumpy, aby nam ukazali, že zme nuly, neschopne myslet? Copak su lidi take ovce, že nevyhažu ty hajzly z oken?

 

Školní rok za dveřmi

Školní rok za dveřmi

Neučím již pět let, ale pořád mám prázdninovou učitelsko/ředitelskou fobii z 14. srpna. To jsem vždy jako říďa nastupoval „do procesu“.

 Líbí se Vám film Havel??? Pro mě je to natočené NIC za miliony korun z kapes daňových poplatníků.

Líbí se Vám film Havel??? Pro mě je to natočené NIC za miliony korun z kapes daňových poplatníků.

Je o mě všeobecně známo, že Václava Havla jsem si nikdy neoblíbil. Bude to asi tím, že žiji cca 20 Km od Hrádečku a od Trutnova, kde Havel takzvaně vykuloval a chlastal jako duha. Díky té blízkosti ledacos vím o osobě tohoto neřáda a jsem toho názoru, že měl dostat lopatou přes palici, jen co vylezl z basy. Nicméně vraťme se k filmu o tomto .........!  Celé toto dílko je velice tendenční a populistické ve snaze glorifikovat osobu Václava Havla. Dá se říci, že v tomto směru si nemá co vyčítat s Klementem Gottwaldem. Je to jen snaha o vytvoření kultu osobnosti a o obhajobě protistátní činnosti Havla.

Poslední domácí zprávy

Fakt zme tak hlupi?

Fakt zme tak hlupi?

Přemyšlam o tym, jak hluboko pude tento test naroda. Jak daleko nas ponoři do te žumpy, aby nam ukazali, že zme nuly, neschopne myslet? Copak su lidi...