• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Další „akce“ Čuka a Geka?
Počet návštěv: 1502

Další „akce“ Čuka a Geka?

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

Jak sdělují česká média, továrnou na výrobu munice v srbském městě Čačak otřásla včera (pátek, 5.6.2021) série explozí.

Místní úřady evakuovaly zaměstnance podniku Sloboda a obyvatele města, kteří žijí v okolí továrny. Oběti zatím nebyly hlášeny.

Po „teroristickém útoku“ ruských agentů Čuka a Geka na muniční sklad ve Vrběticích, po blíže nespecifikovaných explozích muničních skladů v Bulharsku, nepochybně prý také rukou dvojice agentů Čuka a Geka, bude nejspíše i exploze v srbském Čačaku dílem této legendární agentské dvojice! To bude metálů od FSB! Teď už jenom zbývá maličkost, dokázat, že to byli oni, jinak o ty metály přijdou!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.06.2021 11:07

Mohu si o ruských agentech myslet co chci,ale nikdy z nich nemohu dělat diletanty.Těmi diletanty jsou právě pražská CIA pod vedením dekorovaného plukovníka a jejich páni za velkou louží.Dát za úkol obvinit ruské agenty českými či britskými diletanty a lháři může jen pitomec.Takto se plukovník vytoužené generálské hodnosti nedočká!


 
Jan  Kučera

Jan Kučera

06.06.2021 23:24

Ale vy se opravdu nehezky chováte ke svému plukovníkovi pro špionážní účely. On je přece první po Bohu, hned za svým metálem od nejlepších kámošů. On chudáček přece nemůže za to, že jeho oblíbenci Čuk a Gek, případně Timur a jeho parta mu na vztek nenechali otisky prstů. Ale naše podezření má přece větší váhu, než nějaké trapné důkazy.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy