• Čtvrtek, 18. leden 2018
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Pro pobavení i k zamyšlení – drobné postřehy z internetu, díl 6.
Počet návštěv: 918

Pro pobavení i k zamyšlení – drobné postřehy z internetu, díl 6.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Novinky.cz: Lidé by měli pracovat do sedmdesáti, tvrdí ekonomové Věk odchodu do důchodu by se měl v bohatých zemích do roku 2050 zvýšit na nejméně 70 let. Uvedlo to ve své aktuální studii Světové ekonomické fórum (WEF). Důvodem je stárnutí populace a delší doba dožití.

Komentář: Všechny ty „ekonomy“ bych poslal makat na šachty, na stavby, do lesa, do lomů a podobně. S nimi poslance a ministry, kteří ty jejich výmysly legalizují a realizují, a zrušil bych pro ně zákoník práce. Ony by je ty stupidní nápady rychle přešly...

Většina Čechů by chtěla vidět garantem své bezpečnosti Kreml. A více než čtvrtina je přesvědčena, že právě Rusko, a nikoli Evropská unie, ochraňuje jejich tradiční hodnoty, jako jsou rodina, víra či morálka. Třetina dotázaných věří ruským informačním zdrojům, protože je považuje za pravdivé.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201705295376697-sokujici-vysledek-Cechy-garant-bezpeci/

Události na ČT 29.5. 2017:
Kolem věznice Odolov u Malých Svatoňovic se staví nový plot. Nebude sloužit k tomu, aby bránil útěku vězňů, ale aby chránil majetek věznice před odcizením.
Komentář: To jsme to dopracovali. Že se v Čechách krade všechno, víme dlouho, ale vykrást věznici se dosud nikdo nepokusil... Kdo bude první?
(Můj tip: První budou zloději kovů – ukradnou ten nový plot...)

Zeman v Moskvě, Stropnický v Kyjevě. Co vy na to?
Martin Koller: Ministr Stropnický je takový Kazimír, či Kazisvět, který se snaží poškozovat snahy o vytváření normálního, bezpečnějšího a ekonomicky průchodnějšího vztahu zkrachovalé Evropy s Ruskem.

Ze zpráv:
V Londýně zemřelo po útoku teroristů 7 lidí, na 50 jich bylo zraněno. Britské vládě kondolovali politici z celého světa.
V Iráku zahynulo po spojeneckých náletech na 800 civilistů, včetně žen a dětí. Irácké vládě nekondoloval nikdo.
Komentář: Když zemře jeden člověk je to tragédie, když zahyne milion lidí, je to statistika.

Ze zpráv:
Teroristé v Londýně tentokrát zaútočili dlouhými noži.
Z diskuze: Teď nám Evropská komise zakáže kromě střelných zbraní i nože, včetně kuchyňských. O rybičky ještě svedou čeští europoslanci tvrdý boj...

V USA působí 17 zpravodajských služeb, které pracují ve více než 130 zemích světa a ročně spolykají 80 miliard dolarů ze státního rozpočtu. To je 1 871,2 mld. Kč, víc než roční rozpočet České republiky.
Já chci být americkým zpravodaj(c)em....

Vzkaz premiérovi a bývalému předsedovi ČSSD B. Sobotkovi:
Na vedení je nejtěžší – nemít ho dlouhé. (Murphyho zákon)

K „novému“ triumvirátu Sobotka, Zaorálek, Chovanec: „Budeme vypadat jako kreténi, ale bude to posun...“ (anonymní sociální demokrat z Ústecka).

Definice kapitalismu:
Kapitalismus je systém ve kterém jedna skupina lidí žije na úkor té druhé. Forem neboli způsobů, jak toho dosáhnout, je nepřeberné množství. Všichni kapitalisti mají jediné krédo: "NIKDY NENÍ DOST".

Odposlechnuto v (nekuřácké) hospodě:
„Co říkáte svaté trojici Sobotka-Chovanec-Zaorálek ve vedení ČSSD?“
„Myslíte ty 3 v 1? Tak tyhle tři prošlé tablety neodstraní rezavé skvrny na růžích ČSSD, ani kdyby se rozkrájely a proměnily v 10 v1 …

Výrok měsíce:
„Zvedněme odvody OSVČ, ať se radši nechají zaměstnat,“ navrhl předseda Senátu Milan Štěch. „Jsem přesvědčený, že by (při sjednocení odvodových podmínek) přibylo několik desítek tisíc zaměstnanců nebo lidí, kteří by chtěli být zaměstnanci.“ (a vyřešil by se problém nedostatku zaměstnanců pro výrobní firmy...)
Komentář: Za tohle si ČSSD nezaslouží ve volbách ani těch 5% ...

Z programové konference ČSSD:
Lubomír Zaorálek: „O ty volby zas tak nejde. Jde o to, aby strana jako celek fungovala. ... Musíme ukázat, že nejsme ten establishment. Naše role by měla být pomáhat a chránit. … Stáváte se vojskem, které míří do bitvy. Čtěte ten program. ... Když to dokážeme lidem vysvětlit, bude to fungovat jako Karlův most. …
Milouši Jakeši, vraťte se. Vše odpuštěno...

Z nabídky knižních novinek: Právě vychází nová sci-fi s názvem Volební program ČSSD.

Klaustrofobie je strach z uzavřených prostor.
„Trpím klaustrofobií. Když jdu do hospody, bojím se, že bude zavřená.“ (B. Polívka)

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.06.2017 20:10

Je to tak,pane Bradávko.Staří budou dělat do sedmdesáti a mladí už od konce školní docházky na ÚP.Neschopnost debilních ekonomů už je nebetyčná!To jim nikdo nedokáže říct,že jsou idioti?Já bych jim to klidně řekl.Až ti staří pomřou,tak bude dělat kdo,dementní idioti? To se sberete,vypadnete z teplých kanceláří a půjdete dělat místo těch starých?Mladí určitě ne,pro ty nemáte práci,jen pro staré,aby dlouho nežili.Jenže už bude pozdě,protože vy,ekonomové,nic neumíte.Jenom zdůvodňovat,proč to musí být po vašem.Nažeňte mladé pracovat a ne žít na dávkách.Jinak nebudou peníze ani pro ekonomy.


 
Odhalení natvrdo: Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem, volí Karla Schwarzenberga jako mentálního guru, volí celou TOP09

Odhalení natvrdo: Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem, volí Karla Schwarzenberga jako mentálního guru, volí celou TOP09

Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem, volí Karla Schwarzenberga jako mentálního guru, volí celou TOP09 včetně Kroměřížské výzvy a jako třešničku k tomu volíte Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu! Známe podrobnosti!

Zvolení Drahoše by znamenalo zavírání vlastenců,  občanskou válku a invazi statisíců muslimů!

Zvolení Drahoše by znamenalo zavírání vlastenců, občanskou válku a invazi statisíců muslimů!

Kdo je Jiří Drahoš? Kde se vzal, tu se vzal, na Háchu se podobal. Podobnost čistě náhodná? Nikoli, vše je promyšlené do posledních detailů. Drahoš je spjat se západní politickou scénou již řadu let. Jeho časté schůzky s Merkelovou, tureckým velvyslancem Bigalim, americkým velvyslancem Schapirem a dalšími zločinci, usilujícími o islamizaci Evropy, čili superholokaust a likvidaci bílých, jsou dostatečně vypovídající.

Poslední domácí zprávy

Jsem „hrdá lůza“

Jsem „hrdá lůza“

Proč je současný ekonomický systém špatný? Je mi ukradené, že zlevňuje elektronika, tu člověk až tak nutně k životu nepotřebuje. Jenže co...