• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

PONDĚLNÍ GLOSY
Počet návštěv: 3107

PONDĚLNÍ GLOSY

Miroslav Macek Článek od Miroslav Macek

Náměstkovi ministra průmyslu Novotnému by měl někdo vysvětlit, že cikáni nejsou obtížní a zbyteční. Vždyť kdybychom se ráno probudili a nebyl zde ani jeden, dovede si představit ten zdrcující negativní dopad na HDP, pracovní trh a důchodový systém a kvalitu našeho života?  Já tedy ne, ale někdo možná ano… 

Europoslanec za svobodné Jiří Payne:
"Já bych dneska už nemluvil o vystoupení z Evropské Unie. Já bych daleko více mluvil o tom, že se musí zásadně přebudovat."
A tak tu máme dalšího naivku, který vstoupil do KSČ, aby ji zevnitř přebudoval. (Že jsem jich za život potkal!) 
EU bude taková, jakou si ji bude přát mít Německo a Francie, nebo nebude žádná, napsal jsem už před drahnými léty a platí to stále.

Před čtyřmi léty jsem též napsal, že odchod Petra Macha, šéfa Svobodných, do Bruselu je hrubou chybou, která se jim vymstí.
Rok se s rokem sešel a co myslíte? Přelezou Svobodní přes tři procenta? Těžko, přetěžko…

Jindřich Šídlo:
Andrej Babiš právě oznámil, že ho "vydírali estébáci". Do voleb je z něj signatář Charty.

Karolina Stonjeková:
Eurkomisařka Džourová potřebuje jednotnou metodiku, aby mohla testovat dvojí kvalitu potravin a měla v ruce pádný argument. Kolik bude testování stát, neřekla.
Já ti, Věrko, poradím a dokonce, že jsi to ty, za to ani nebudu nic chtít. 
Bude to děsně levný testování a bude to hotový dřív, než řekneš "eurodotace jsou zlo". Kup si jednu pizzu, čokošku a prášek na praní v Německu a ten samej tovar u nás. Pak si sedni a porovnej složení.
A máš to, kočko, neprůstřelně otestovaný!

Čeština je jazyk vtipný:
Stropnický = strop nicky.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.09.2017 21:30

Novotný správně označil jednu z příčin špatné ekonomiky.Jestli byl Payne členem KSČ nevím,ale přebudovávat byrokratického molocha EU není dobrý nápad.Nechápu člověka,který je proti něčemu a přesto do jisté části této organizace se zapojí.Co budez Babiše nevím,ale české zákony mu umožnili vybudovat majetkové imperium.Žádat o dotace zákon nezakazuje a vzít je po schválení také není zakázáno.Možná bude premiér.Jourová nepotřebuje vůbec nic,český národ jí nezajímá.Zajímají ji jen prebendy, na které v Bruseli bez problémů dosáhne.Nakonec v EK hlasovala proti ČR a ani se s tím netajila.Potřebuje se zviditelnit.


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy