• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

PÁTEČNÍ GLOSY
Počet návštěv: 3256

PÁTEČNÍ GLOSY

Miroslav Macek Článek od Miroslav Macek

Španělský ústavní soud zakázal schůzovat v pondělí katalánskému parlamentu. Správně, vždyť je to jen taková „žvanírna“ zvolená nevzdělaným plebsem, to už přece věděl Vladimír Iljič, ba dokonce jeden náš velkostatkář.

Parlamenty k ničemu nejsou, pokud tedy nemají pravomoci jen jako ten evropský přitakávací. Zatrhnout jim tipec třeba! A komu se to nebude líbit, do basy s ním, třeba za nenávistné projevy!

Jen menšina žen, které dostaly v posledních letech azyl ve Švédsku, nastoupí do práce a to přesto, že pro uprchlíky jsou v této skandinávské zemi vytvářena státem dotovaná místa a placeny drahé rekvalifikační kurzy. Prý je to proti jejich tradicím…
A pak, že je islám mizerné náboženství!

Josef Provazník na facebooku vyjádřil i mé mínění:
Doufal jsem, že Petra Fialu to bláhové snění o reformách Evropské unie pustilo. Takhle šéf ODS tak trochu připomíná stejně bláhové snění Dubčeka o reformě socialismu. 
Je vidět, že ODS primárně cílí na voliče TOPky. Ostatně kníže taky na jednom z předvolebních billboardů říká, že se musí EU změnit, ovšem s dodatkem, že "s námi". 
Britům se nepodařilo změnit EU za desítky let a někdo tady může věřit tomu, že Čechům se to podaří?

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.10.2017 19:56

Parlamenty jsou doopravdy k ničemu,když jejich činnost může paralyzovat ústavní soud.Prací ústavního soudu je posuzovat,zda nějaké rozhodnutí porušuje či neporušuje ústavu a není oprávněn vydávat příkazy a zákazy. Pokud něco takového udělá ústavní soud,sám porušuje ústavu státu, pokud v ústavě není uvedeno jinak.Nakonec mohl ústavní soud v ČR dle tohoto výkladu zakázat církevní restituce,protože odporují ústavě.A také to neudělal. Muslimky nemohou pracovat,pokud nemají souhlas manžela.Švédské problémy s nimi si dělají Švédové sami. ODS je stejně nereformovatelná,jako EU a jako byl i socialismus.Necílí jen na voliče TOP09,ale na všechny.Fiala je přesvědčen,že se už zapmnělo na způsob vládnutí,který ODS v minulosti předvedla.Nedoučený hajný se rád poslouchá a sám sobě nerozumí,jak šišlá.Pořád se snaží být na čele čehosi, comá v hlavě a nemá představu,jak to řídit.Ukecaný stařeček.


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy