• Pondělí, 25. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Viola

PONDĚLNÍ GLOSY
Počet návštěv: 3034

PONDĚLNÍ GLOSY

Miroslav Macek Článek od Miroslav Macek

Rakousko nabralo kurz doprava, hlásí jeden z prvních titulků po oznámení výsledku tamních voleb.  Nejsem si pranic jist: přerostlí Kájové Maříci typu Macrona či Kurze jsou v podstatě rosolovití mládenci, pro které je Pí Ár, tedy napomádovaný vzhled a „ušlechtilé kecy“, stokrát důležitější než skutečná politická práce a hlavně její výsledky. Vsaďte se!

Maligní vzhled prezidenta Zemana je očividný. Podstoupil však lékařské vyšetření a tým jeho lékařů tvrdí, že je v tomto ohledu zcela zdráv. 
Alespoň tedy víme, jak má vypadat zdravý člověk…

„Dostupné bydlení pro rodiny a seniory“ hlásá jedno z volebních hesel KDU – ČSL. Tímto heslem ovšem velké skupině obyvatel, bezdětným párům, svobodným ženám a mužům i vdovám a vdovcům toto právo upírají. Podivuhodné…

Petr Paulczyński:
EU schválila zřízení postu evropského žalobce. 
“Jourová by v úřadu ráda viděla největší odborníky na finanční kriminalitu”. 
Tak to určitě měla na mysli Šlachtu nebo Ištvána, protože ty kabelky odhalili excelentně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.10.2017 20:12

Macron už se vybarvil a Kurzovi ponechme čas k realizaci jeho slibů. Neznám zdravotní stav prezidenta a pan Macek je sice Dr.,ale také o jeho zdravotním stavu nic neví.Jenom usuzuje. KDÚ-ČSL je slibotechna,které své sliby neplní a je plná vlastizrádných zmrdů,kteří chtějí český stát zlikvidovat a připojit k Německu.German na sudetoněmeckém sjezdu to řekl dost jasně. Jourová spíše měla na mysli spíše kriminálníky než kriminalisty.Zda by jí vyhovovali ti dva zmínění nevím.Co vím,že Šlachta byl odstaven,aby se nic nevyřešilo a Ištván asi moc dělat nemohl,když si chtěl udržet post. Proto to skončilo kabelkami a skutečný čin se jimi zamaskoval.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

16.10.2017 13:09

PS: Důležité upozornění: Při půzkumu veřejného mínění na PL, kam dáváte své přízpěvky, opět zázračně narostly preference hnutí ANO. Prašivci, kteří se dostali k zabezpečovacím kódům PL opět "předělali" preference. Z necelých 25% náhle stouply na padesát. Pozor na podvody v PL!. ...Mějte se hezky.....PS: Díky těmto cinknutým preferencím se pro mě stalo Babišovo hnutí naprosto, ale naprosto nevolitelným. Beru v úvahu i to, že tyto hlasy jsou pod kontrolou tajných služeb USA. Situace je vážná. "Kdosi" manipuluje s veřejným míněním. Stará se o to, aby Babišovo hnutí, jako bezproblémové pro americké jestřáby zvítězilo u voleb. To se nesmí nikdy stát! Vlastizrádce Stropnický posílá naše armádní jednotky do zahraničí a s nikým své kroky nekonzultuje. To se americkým šmejdům líbí, a proto dělají vše pro to, aby zvítězily takové síly, které dají k dispozici všechny naše vojáky na válečná kolbiště v cizích zemích. Musí bojovat za americké zájmy. Zatímco za Hitlera jsme nemuseli být na Ruské hranici, dnes tvoříme "mírovou sílu", spolu s Nmci. Jsme přibližně na stejné linii, jako Hitler při operaci "Barbarossa". Musíme bojovat za cizí zájmy. To Stropnický a ANO splňuje. Proto jsou počítačově přemalovány preference. ...JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

16.10.2017 10:29

Politiky dělíme na adolescenty, prohnance, všemi mastmi mazané, středního věku, páprdy a starce nad hrobem. Všichni jsou pro nás velkým přínosem pouze, když příliš nezasahují do vnitřních mechanismů chodu státu. Pro politika platí jediná zásada. Ta zní: Kdo nic nrdělá, nic nezkazí. Pokud nám vadí mladé krasavice, které nám nevěnují ani jeden pohled, můžeme se stát vítači těch, kdo je ošatí do pytlů a v případě potřeby ukamenují. (Když ne já, tak nikdo)! Lze se tak zbavit i svého souseda. Poslední, co soused uslyší bude "Allahu akbar"! Vítačský aspekt může mít tedy i skryté sexuální příčiny. Jako příklad mohu uvést sám sebe. Jsem v důchodovém věku. dívky se po mě už dávno neotáčejí. Já ale nejsem škodolibý, nemusí být napytlované ...Mějte se hezky.


 
QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany (ODS)

 Nebezpečný směr Občanské demokratické strany?  Proč ODS podporuje nedemokratické názory některých svých členů (např. komunálního politika Pavla Novotného)?  Co sleduje opakovaným vybízením „zabití, šibenicí“ politických oponentů, občanů, ústavních činitelů?  Chce ODS ve volbách strhnout na svoji stranu extremistické voliče?  Jaké cíle chce s extremisty dosáhnout?  Pozastavit nebo zrušit činnost ODS? Ať rozhodnou soudy! 

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...