• Čtvrtek, 02. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Patricie

Glosa: MÁME TU VÁNOCE!!!
Počet návštěv: 2977

Glosa: MÁME TU VÁNOCE!!!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Dovolte mi tímto mí vážení přátelé, spolupracovníci, kolegové, kamarádi, ale i nepřátelé, abych Vám všem popřál KRÁSNÉ VÁNOCE. Nebudu Vám tu na tomto místě přát hodně dárků, neb věci hmotné si můžeme koupit

Přeji Vám všem hlavně rodinnou pohodu, hodně empatie k druhým lidem, hodně lásky, klidu a co nejvíce zdraví. Dále Vám všem přeji, aby se podařilo i přes všechna úskalí zachovat ráz tradiční křesťanské Evropy bez muslimských vetřelců a vrahů, aby se naše děti nemusely bát o holý život. To jsou ty největší dary které můžeme mít. Proč přeji i nepřátelům, či oponentům???

Víte-právě jejich pohled mě obohacuje a nutí mne se nad věcmi, ale i politikou která je mým koníčkem zamýšlet a dívat se na ně i jiným pohledem než je zrovna ten můj. Tedy i můj kritik je pro mne obohacením aniž by si to on sám třeba uvědomoval a za toto jsem prostě vděčný. Přeji vše dobré i těm, kterým vadí fakt, že se hlásím k Marxistické ideologii. Já jsem na toto naopak hrdý a nijak se za to nestydím a nepřevléknu kabát jenom proto, že Marxismus není zrovna moc in a většina lidí mu nerozumí.

Jednou to možná pochopíte i vy ostatní, ale je možné, že to bude za cenu šílených lidských obětí. Samozřejmě bych to nikomu nepřál, ale blížíme se k tomu, neb mamon a statky vezdejší jsou pro většinu lidí důležitější, než třeba stará osamocená babička sedící u štědrovečerní večeře osamocená se slzami v očích.

Proto tímto vyzývám všechny-odložme nyní stranou veškeré spory a vády a zkusme potěšit nejen sebe, ale i ty druhé.

RAMBO.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.12.2017 20:16

Přání je to hezké a patří mu za to dík.Bohužel je pravdivý ten konec,že hmotné statky jsou víc než člověk.A bude to ještě dlouhou dobu trvat.


 
Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

„To se nám to hoduje, když to platí jiní…“, to je slavný výrok feldkuráta Katze, který si za cizí peníze užíval lahůdkami obložený stůl. Ten jeho bohatě prostřený stůl, se přímo hodí na imperiální dobu, kdy koloniální mocnosti žily v blahobytu na úkor svých kolonií. Ono to zase není tak dávno, co planeta Země byla spíše anglickou obchodní a realitní kanceláří.

Zeman: Black lives matter je rasismus

Zeman: Black lives matter je rasismus

Včera mnohý z nás, dokonce možná většina národa mohla souznít s prezidentem republiky, když heslo černošských aktivistů Black lives matter, provázené tisíci vyrabovaných obchodů, stržením a pomalováním možná stovek soch osob spojených i nespojených s otrokářskou minulostí, vynucovaným klekáním bílých spoluobčanů a prosbami o odpuštění, davovou psychózou při odmítání všeho bílého, počínaje vážnou hudbou, ruku na srdce neznám žádného černošského světového skladatele, přes rasistická jídla dokonce i u italské kuchyně a samozřejmě u módy, označil jako rasistické. A já bych dodal jako tupě rasistické.

Poslední domácí zprávy

Bratři v triku (ODS).

Bratři v triku (ODS).

Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada...