• Čtvrtek, 02. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Patricie

KDYŽ SE LEJNO SPLETE S MOZKEM…
Počet návštěv: 2038

KDYŽ SE LEJNO SPLETE S MOZKEM…

Ministerstvo zemědělství pokračuje v děsivém scénáři VYHUBIT VŠE ŽIVÉ – VČETNĚ ČLOVĚKA!

   Hraboši se přemnožili, tak na ně s jedem – plošně užitým, ať to stojí, co to stojí! Možná, že hraboši na jed zajdou, ale také s nimi zahynou čápi, volavky, sovy, káňata, pochopové, lasice, kuny a množství dalších živočichů, kteří uhynulé hraboše budou konzumovat podle své přirozenosti. Další dávku jedů díky zemědělcům dostane do svého organizmu i člověk, jako kdyby už toho nedostával i tak dost. Jediné, co může „potěšit“, je, že své zhltají i zemědělci.

   Zemědělci zničili půdu, teď pěstují plodiny včetně krmiva pro dobytek na lánech, kde povětšinou už schází nejen ornice, ale i podornice. Pole, která se změnila v jíloviště, nejsou schopná vsakovat vodu, protože jsou tvrdá a nepropustná jako beton sám. Ten beton, po kterém tak úpěnlivě volal ve svém inauguračním projevu prezident Miloš Zeman, cituji. „Více betonu!“  Snad ani netušil, jak se mu to přání vyplní.

   Dovolím si jedinou otázku: „Copak jsme opravdu ovce, které si nechají líbit všechny tyto fatální přehmaty, toto systematické ničení naší domoviny?“

   Kdo mi na ni pravdivě odpoví?

Štěpán Neuwirth

- Štěpán Neuwirth -
Publikuje od roku 1966; emeritní tiskový mluvčí Fakultní nemocnice Ostrava, později tiskový mluvčí Zdravotně sociální fakulty Ostravské univerzity (Dnes lékařské fakulty). Novinář, publicista, spisovatel. 18 vydaných knih; cena E.E.Kische za Tep nemocnice (literatura faktu).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

08.08.2019 21:49

Milujte se a množte se a klidně se i přemnožte! ...Vylepšil jsem původní text Bible, neboť už se stalo. Čím více lidí, tím méně hovínek na našich polích. Nevím, jak je to možné, ale z polí dřívějška se linul příšerný zápach, který pronikal i do autousu, který jel kolem. Pasažéři se po sobě podezíravě dívali a dělali jako že nic. Vzpomínáte na ten puch? Budoucnost veškeré úrody na našich polích spočívá ve smradu chlévské mrvy. Čím větší puch, tím lepší sklizeň. Tam, kde padaly žňové rekordy, se nedalo přejít na pole bez kyslíkové masky. I mouchy se urodily. Vlaštovky měly alespoň co do zobáku. A teď nic. Mouchy nebzučí, motýli nelétají, čmeláci jsou naživu jenom díky nadšencům, kteří je vymnožují v postavených dřevěnorašelinných příbytcích ve stinném prostředí. ...Vyděsil jsem se, že jste přestal psát kvůli mým zlovolným praktikám, mezi něž patří v době gobálního oteplení také druhá strana mince. Kdy už tedy určíme, že většina našeho kontinentu zažila rapidní oteplení, o němž se imrvére píše, některé oblasti na naší severní polokouli zažily opak. A tak oblast centrálního Ruska zažila malou dobu ledovou, kdy denní teploty po řadu dnů nepřesáhly 10 stupňů. (Neustálé proudění polárního vzduchu do centrální evropské oblasti RF). Dnes si konečně všichni libovali, že se teplota přehoupla přes 20 stupňů. V centrálním Rusku nebyla jenom zima, ale každodenně pršelo. Letošní (zatím) léto bylo nejchladnější za posledních sto let. Biju se v hruď, asi jsem podivín, ale osobně nevyhledávám jenom ty nejtepejší oblasti, ale i ty nejchladnější kolem padesáté rovnoběžky. Ono je totiž příliš jednoduché prohlásit vedro co mě sužuje za globální hic, co sužuje všechny. Ale kdepak! O co víc se potíme, o to víc jinde mrznou. A tak se musíme smířit s tím, co praví Bible. Střídá se sedm let žírné úrody se sedmi lety strádání. Co si máme jako uvědomělí oteplovači naší planety počít s těmi, kdo zažili nejchadnější léto za sto let a chodili, navzdory naším hicům zabaleni do teplých bund a zimáků. ....Na ně jsme jaksi zapomněli. Koho by zajímali lidé v péřovkách, když my ostatní trpíme vedrem...? .....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.08.2019 18:50

Měl bych jiný nápad.Vyhubte člověka a ostatní nechte žít!Člověk je největším nepřítelem této planety.


 
Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

Zlaté časy, kdy se mlaskalo…

„To se nám to hoduje, když to platí jiní…“, to je slavný výrok feldkuráta Katze, který si za cizí peníze užíval lahůdkami obložený stůl. Ten jeho bohatě prostřený stůl, se přímo hodí na imperiální dobu, kdy koloniální mocnosti žily v blahobytu na úkor svých kolonií. Ono to zase není tak dávno, co planeta Země byla spíše anglickou obchodní a realitní kanceláří.

Zeman: Black lives matter je rasismus

Zeman: Black lives matter je rasismus

Včera mnohý z nás, dokonce možná většina národa mohla souznít s prezidentem republiky, když heslo černošských aktivistů Black lives matter, provázené tisíci vyrabovaných obchodů, stržením a pomalováním možná stovek soch osob spojených i nespojených s otrokářskou minulostí, vynucovaným klekáním bílých spoluobčanů a prosbami o odpuštění, davovou psychózou při odmítání všeho bílého, počínaje vážnou hudbou, ruku na srdce neznám žádného černošského světového skladatele, přes rasistická jídla dokonce i u italské kuchyně a samozřejmě u módy, označil jako rasistické. A já bych dodal jako tupě rasistické.

Poslední domácí zprávy

Bratři v triku (ODS).

Bratři v triku (ODS).

Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada...