• Sobota, 19. říjen 2019
  • Svátek má Rukojmí Michaela

KDYŽ SE LEJNO SPLETE S MOZKEM…
Počet návštěv: 1090

KDYŽ SE LEJNO SPLETE S MOZKEM…

Ministerstvo zemědělství pokračuje v děsivém scénáři VYHUBIT VŠE ŽIVÉ – VČETNĚ ČLOVĚKA!

   Hraboši se přemnožili, tak na ně s jedem – plošně užitým, ať to stojí, co to stojí! Možná, že hraboši na jed zajdou, ale také s nimi zahynou čápi, volavky, sovy, káňata, pochopové, lasice, kuny a množství dalších živočichů, kteří uhynulé hraboše budou konzumovat podle své přirozenosti. Další dávku jedů díky zemědělcům dostane do svého organizmu i člověk, jako kdyby už toho nedostával i tak dost. Jediné, co může „potěšit“, je, že své zhltají i zemědělci.

   Zemědělci zničili půdu, teď pěstují plodiny včetně krmiva pro dobytek na lánech, kde povětšinou už schází nejen ornice, ale i podornice. Pole, která se změnila v jíloviště, nejsou schopná vsakovat vodu, protože jsou tvrdá a nepropustná jako beton sám. Ten beton, po kterém tak úpěnlivě volal ve svém inauguračním projevu prezident Miloš Zeman, cituji. „Více betonu!“  Snad ani netušil, jak se mu to přání vyplní.

   Dovolím si jedinou otázku: „Copak jsme opravdu ovce, které si nechají líbit všechny tyto fatální přehmaty, toto systematické ničení naší domoviny?“

   Kdo mi na ni pravdivě odpoví?

Štěpán Neuwirth

- Štěpán Neuwirth -
Publikuje od roku 1966; emeritní tiskový mluvčí Fakultní nemocnice Ostrava, později tiskový mluvčí Zdravotně sociální fakulty Ostravské univerzity (Dnes lékařské fakulty). Novinář, publicista, spisovatel. 18 vydaných knih; cena E.E.Kische za Tep nemocnice (literatura faktu).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

08.08.2019 21:49

Milujte se a množte se a klidně se i přemnožte! ...Vylepšil jsem původní text Bible, neboť už se stalo. Čím více lidí, tím méně hovínek na našich polích. Nevím, jak je to možné, ale z polí dřívějška se linul příšerný zápach, který pronikal i do autousu, který jel kolem. Pasažéři se po sobě podezíravě dívali a dělali jako že nic. Vzpomínáte na ten puch? Budoucnost veškeré úrody na našich polích spočívá ve smradu chlévské mrvy. Čím větší puch, tím lepší sklizeň. Tam, kde padaly žňové rekordy, se nedalo přejít na pole bez kyslíkové masky. I mouchy se urodily. Vlaštovky měly alespoň co do zobáku. A teď nic. Mouchy nebzučí, motýli nelétají, čmeláci jsou naživu jenom díky nadšencům, kteří je vymnožují v postavených dřevěnorašelinných příbytcích ve stinném prostředí. ...Vyděsil jsem se, že jste přestal psát kvůli mým zlovolným praktikám, mezi něž patří v době gobálního oteplení také druhá strana mince. Kdy už tedy určíme, že většina našeho kontinentu zažila rapidní oteplení, o němž se imrvére píše, některé oblasti na naší severní polokouli zažily opak. A tak oblast centrálního Ruska zažila malou dobu ledovou, kdy denní teploty po řadu dnů nepřesáhly 10 stupňů. (Neustálé proudění polárního vzduchu do centrální evropské oblasti RF). Dnes si konečně všichni libovali, že se teplota přehoupla přes 20 stupňů. V centrálním Rusku nebyla jenom zima, ale každodenně pršelo. Letošní (zatím) léto bylo nejchladnější za posledních sto let. Biju se v hruď, asi jsem podivín, ale osobně nevyhledávám jenom ty nejtepejší oblasti, ale i ty nejchladnější kolem padesáté rovnoběžky. Ono je totiž příliš jednoduché prohlásit vedro co mě sužuje za globální hic, co sužuje všechny. Ale kdepak! O co víc se potíme, o to víc jinde mrznou. A tak se musíme smířit s tím, co praví Bible. Střídá se sedm let žírné úrody se sedmi lety strádání. Co si máme jako uvědomělí oteplovači naší planety počít s těmi, kdo zažili nejchadnější léto za sto let a chodili, navzdory naším hicům zabaleni do teplých bund a zimáků. ....Na ně jsme jaksi zapomněli. Koho by zajímali lidé v péřovkách, když my ostatní trpíme vedrem...? .....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.08.2019 18:50

Měl bych jiný nápad.Vyhubte člověka a ostatní nechte žít!Člověk je největším nepřítelem této planety.


 
Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Kdoví, jak by dnes vzpomínaly na Dubčeka, který zemřel 7. 11. 1992, Kubišová a Janžurová, nebo již zesnulá antikomunistka Čáslavská, přestože to byl první tajemník ÚV KSČ, resp. právem nejmocnější komunista Československa?

Automobilová nehoda 1. září 1992 na dálnici u Humpolce ukončila 7. listopadu 1992 politickou i životní cestu Alexandera Dubčeka. Řidič luxusního BMW dostal v dešti na problematickém úseku 88. kilometru smyk, nezvládl řízení a proletěl svodidly.

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Halík obdržel kříž za zásluhy o česko-německé smíření, Herman na sjezdu landsmašaftu oslovil německy potomky henleinovců: “Milí přátelé“; jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet..

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier udělil českému katolickému knězi a teologovi Tomáši Halíkovi státní vyznamenání - Kříž za zásluhy 1. třídy Záslužného řádu Spolkové republiky Německo. Halík kříž obdržel za zásluhy o česko-německé smíření a angažovanost za spravedlivou občanskou společnost i dialog mezi národy a náboženstvími.

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Prvenství Rusů: Gagarin - první člověk obletěl Zemi- Leonov první ve volném prostoru; Ruští vědci se též potopili na dno jezera Bajkal s více než 1700 druhů rostlin a živočichů; hloubkou 1 637 metrů vytvořili sladkovodní světový rekord…

Ve věku 85 let zemřel 11, října 2019 bývalý sovětský kosmonaut Alexej Leonov, který 18. března 1965 jako první člověk vystoupil do otevřeného kosmu. Informovala o tom ruská média s odvoláním na páteční oznámení Leonovovy spolupracovnice Natalije Filimonovové.

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které  tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Po 9 letech Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku vynesl rozsudek; norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte Bude to precedent v kauze Evy Michalákové, které tak byly odebráni její dva syny v roce 2011?

Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku konečně vynesl v říjnu 2019 rozsudek, podle nějž norská sociální služba Barnevernet porušila práva matky a dítěte, když jí ho odebrala a proti její vůli dala k adopci. Znamená to pro Norsko nějaké změny, nebo se přístup Barnevernetu měnit nebude?

Poslední domácí zprávy