• Úterý, 31. březen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kvido

Bloger Jaromír Petřík má právo psát!
Počet návštěv: 1415

Bloger Jaromír Petřík má právo psát!

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Považuji jako svou povinnost nemlčet ve věci našeho kolegy, blogera, pana Jaromíra Petříka - v otázce jeho stažení z hlavní strany blogu Idnes. Pan Petřík se stal obětí těch, kteří se již léta pokoušejí jej umlčet!

Nedávno jiný bloger, pan Flaška, zde zveřejnil své snaživé propočty ohledně údajné manipulace s výší karmy v případě uznávaného blogera, pana Jaromíra Petříka. Tento ponižující počin, stavící pana Petříka do role podvodníka, je dle mého odporný - a ještě odpornější je navíc fakt, že už i z diskuze vyplývá, že za manipulací s karmou stojí někdo jiný a já dodávám - ti, kteří se už léta snaží pana Petříka umlčet.

Ti fanatici a "demokraté", kterým psaní pana Petřka leží v žaludku, nejsou schopni se se svou nenávistí vyrovnat a tak se rozhodli k té nejodpornější praktice - jak se nepohodlného blogera zbavit.

Pan Petřík ,byť už se ví, že stran jeho osoby k žádné vědomé manipulaci nedochází, ale dosud se nezjistilo - a kdo ví, jestli zjistí a zda bude zájem případ vůbec prošetřit, zaplatil ale za podvodné a nechutné praktiky nejvíc: byl stažen z hlavní strany a je ticho po pěšině.

Nedávno to byla Libuše Palková, která se mnohým znelíbila, svého času pan Jiří Hermánek....., dnes Jaromír Petřík. Kdo půjde dál? Kdo další je na řadě, slavní demokraté na blogu Idnes?

Volám po prošetření hnusného počinu kolem podvodů s karmou a po spravedlivém navrácení blogera, pana Jaromíra Petřka - zpět na hlavní stranu.

Autor: Beata Krusic | pondělí 4.11.2019 11:17 | karma článku: 31.56 | přečteno: 1045x

Zdroj: https://krusic.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=734250

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.11.2019 19:04

Proč by to mocní nedělali,když jium v tom nikdo nebrání.Český národ je dnes hluboko pod národní úrovní a nízká inteligence tomu ještě napomáhá.Zkrátka,tupý národ a jeho konečná likvidace.


 
Pravidla reinkarnace? Ráno vstát a zakřičet, že věci, které mu právě ukázali lámové, patřily 13. Dalajlámovi a abrakadabra, na světě byl Dalajláma čtrnáctý, oslavující 80. let svého vysvěcení…

Pravidla reinkarnace? Ráno vstát a zakřičet, že věci, které mu právě ukázali lámové, patřily 13. Dalajlámovi a abrakadabra, na světě byl Dalajláma čtrnáctý, oslavující 80. let svého vysvěcení…

Úřady, školy a instituce vlajku Tibetu vyvěšují 10. března jako symbolické připomenutí protičínského povstání v roce 1959, při kterém údajně zahynulo nejméně 80 000 Tibeťanů. Spolek Lungta i v letošním roce v České republice koordinuje kampaň Vlajka pro Tibet…

Kdo je kdo

Kdo je kdo

Rozpor mezi slovy a činy. Zpravidla krizová situace odhalí takové počínání nejen v mezilidských vztazích, ale také ve vztazích mezi státy a spojenci.

 

Poslední domácí zprávy

Kdo je kdo

Kdo je kdo

Rozpor mezi slovy a činy. Zpravidla krizová situace odhalí takové počínání nejen v mezilidských vztazích, ale také ve vztazích mezi státy a...

Infekční snění

Infekční snění

Karanténa doprovázející současnou pandemii zasáhla do životů nás všech. Vytrhla nás ze zaběhaného rytmu našeho bytí a způsobila to, nač...