• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Bloger Jaromír Petřík má právo psát!
Počet návštěv: 3704

Bloger Jaromír Petřík má právo psát!

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Považuji jako svou povinnost nemlčet ve věci našeho kolegy, blogera, pana Jaromíra Petříka - v otázce jeho stažení z hlavní strany blogu Idnes. Pan Petřík se stal obětí těch, kteří se již léta pokoušejí jej umlčet!

Nedávno jiný bloger, pan Flaška, zde zveřejnil své snaživé propočty ohledně údajné manipulace s výší karmy v případě uznávaného blogera, pana Jaromíra Petříka. Tento ponižující počin, stavící pana Petříka do role podvodníka, je dle mého odporný - a ještě odpornější je navíc fakt, že už i z diskuze vyplývá, že za manipulací s karmou stojí někdo jiný a já dodávám - ti, kteří se už léta snaží pana Petříka umlčet.

Ti fanatici a "demokraté", kterým psaní pana Petřka leží v žaludku, nejsou schopni se se svou nenávistí vyrovnat a tak se rozhodli k té nejodpornější praktice - jak se nepohodlného blogera zbavit.

Pan Petřík ,byť už se ví, že stran jeho osoby k žádné vědomé manipulaci nedochází, ale dosud se nezjistilo - a kdo ví, jestli zjistí a zda bude zájem případ vůbec prošetřit, zaplatil ale za podvodné a nechutné praktiky nejvíc: byl stažen z hlavní strany a je ticho po pěšině.

Nedávno to byla Libuše Palková, která se mnohým znelíbila, svého času pan Jiří Hermánek....., dnes Jaromír Petřík. Kdo půjde dál? Kdo další je na řadě, slavní demokraté na blogu Idnes?

Volám po prošetření hnusného počinu kolem podvodů s karmou a po spravedlivém navrácení blogera, pana Jaromíra Petřka - zpět na hlavní stranu.

Autor: Beata Krusic | pondělí 4.11.2019 11:17 | karma článku: 31.56 | přečteno: 1045x

Zdroj: https://krusic.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=734250

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.11.2019 19:04

Proč by to mocní nedělali,když jium v tom nikdo nebrání.Český národ je dnes hluboko pod národní úrovní a nízká inteligence tomu ještě napomáhá.Zkrátka,tupý národ a jeho konečná likvidace.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy