• Úterý, 07. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

Petra Procházková versus Vladimír Franta
Počet návštěv: 1616

Petra Procházková versus Vladimír Franta

Stanislav Novotný Článek od Stanislav Novotný

Padla facka na sále. Petra Procházková plácala nesmysly a ve svém špatně připraveném vstupu na pražském Mezinárodním mediálním fóru neústrojně skládala propagandistické příběhy bez ladu a skladu, stejně jako ve své novinářské praxi. Její vystoupení bylo slabé a Vladimír Franta ji ocitoval na stránkách Sputniku. Procházková neunesla nastavené zrcadlo a rozhodla se bránit útokem.

Na Vladimíra Frantu vyrazil fotograf z dezinformačního Deníku N, tedy Ludvík Hradílek ze současného hnízdiště létající Petry. Ve foyer mu vrazil objektiv do obličeje, leč Franta se nedal a vytasil mobil.

Pánové zahájili fantastickou koridu. Stříleli po sobě fotoaparáty. Jeden agresivně útočil a druhý se snímáním soupeře bránil.  Kde se vzala, tu se vzala. Na místo dorazila teta Petra. A hned Frantu fackovala, mobil z ruky vyrazila, za hajzla a prase označila.

Milý čtenáři, posuď sám, kdo si stojí lépe ve Tvých očích. Redaktorka předlistopadových Květů a zakladatelka subverzní organizace Člověk v tísni nebo gentleman, který facku nevrátil, neb je evropsky přesvědčen, že se ženy nebijí.

Byl jsem osobně přítomen a scénu na vlastní oči i uši zaznamenal.

Stanislav Novotný

bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.11.2019 19:20

Citace debility Petry Procházkové je přísně zakázána.Je to muslimka a tak se proti ní nesmí říci křivé slůvko.Pan Vladimír Franta udělal chybu.Měl jí okamžitě facku vrátit,protože zlo se musí zastavit hned,než se rozšíří jako jed.Zkrátka tady vládnou křiváci a podvodníci,ale legálně.Byli zvoleni ve volbách národem,který na to také doplatí.Politická přeměna historie je přece žádoucí!Je třeba SRN,jako nástupce nacistů,očistit od jejich vraždění po celé Evropě.Jinak by nemohli vládnout Evropě.Že jsou pořád stejní,jako za Hitlera přece nevadí.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

25.11.2019 15:37

Nejhorsi v nynejsim Cesku je ta silena rusofobie. Cela rada lidi ma nasledujici zcestne predstavy o Rusku:

* Komunisticky blok byl jakesi ruske imperium.
* Rusko prohralo a komunisticky blok se rozpadl.
* Rusko chce sve imperium znovu obnovit.

Je to predstava zcela ABSURDNI. Sovetsky Svaz nebyl ruske imperium. Byl to mnohonarodnostni stat. Rusove tvorili zhruba polovinu obyvatelstva a zadne privilegovane postaveni nemeli. Zejmena v pocatcich bolsevickeho rezimu neruske mensiny ve vedeni KSSS prevladaly. Je snad taky jasne, ze Kuba, Vietnam apod, nepatrily k zadnemu ruskemu imperiu, ale s komunistickym blokem je pojila spolecna ideologie.

Vyvoj v Rusku v nedavne minulosti byl zhruba nasledujici:
* Jednim z duvodu, proc vypukla 1. svet. valka, bylo Marxovo stvani proti Rusku.
* Kdyz Rusko bylo valkou vysilene, tak nemecky generalni stab, vyslal Lenina do Petrohradu v zapecetenem vagonu.
* Bolsevicka revoluce byla provedena NE-ruskymi mensinami.
* Netrvalo dlouho a Nemecko zahajilo valku proti SSSR. Naciste to vnimali jako valku proti Rusku a zaroven proti rivalske sekte.
* Gruzinec Stalin byl v koncich. Zacal apelovat na ruske narodni citeni a obnovil nektere ruske tradice.
* Diky tomu se Rusove nakonec ve vedeni KSSS prosadili. Chruscov zacal process liberalizace.
* Rusove nakonec komunismus zlikvidovali. Duvody byly mj., ze zadny komunisticky blahobyt nenastal a roztrzka s Cinou.
* Nejakou dobu se snizovaly naklady na zbrojeni a zdalo se, ze na svete zavladne harmonie.
* V USA se k moci dostali neoconi. Zahajili zbesile protiruske stvani a nove zavody ve zbrojeni.

Neoconi jsou zakukleni marxiste.
https://www.keepandshare.com/doc9/22901/neoconi-trockij-pdf-40k?da=y

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
        Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin  Shabu  pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...