• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Řídí zahraniční politiku Zdeněk Hřib, Ondřej Kolář, Jaroslav Kubera a Pavel Novotný?
Počet návštěv: 3583

Řídí zahraniční politiku Zdeněk Hřib, Ondřej Kolář, Jaroslav Kubera a Pavel Novotný?

Stanislav Novotný Článek od Stanislav Novotný

Vládo! Máš řídit zahraniční politiku České republiky. K tomu tě snad máme! Přespolní pirát Hřib, který se před dosednutím na pražskou primátorskou židli podílel na jedovatých zakázkách ve zdravotnictví, nyní otravuje naše zájmy v Číně a v Rusku. 

Hochštapler a ochrankou obložený Kolář si zase vedle budování předražených laviček a záchodků na Praze 6 došlápl na Koněva a Rusko. No a vrchní senátor Kubera si po zdárně odvedené práci na islamizaci Teplicka, zajede na Tchaj-wan, aby udělal radost zaoceánským soudruhům a přidal se k množícím se škůdcům, jež likvidují úsilí jiných o zpětné nabytí ztracených trhů.

Nedostižný kousek však předvedl Řeporyjec Pavel Novotný. Postaví pomník Vlasovcům a hotovo. Zajel s multikárou před ruské velvyslanectví a předal tam dopis Putinovi, vystoupil v ruské televizi, kde udělal ostudu, jež nepochybně souvisí se ztrátou zábran po dlouhodobém užívání omamných látek. Já však dnes nechci spílat bulvárnímu starostovi Kotěhůlek. Jeho program je jasný. Hraje na sebe a skandály a lísáním se k hlavnímu proudu dnešních normalizátorů chce nasytit svůj břich.

Kde je však jasné a razantní jednání vlády? Ta musí podobné úchylnosti okamžitě marginalizovat. Nestačí snad, že se zde na všech stranách rozmáhá zlehčování nacistické viny za kataklyzma 2. světové války? Vždyť i Mikuláš Minář si libuje ve střihu a barvě uniformy nacistických SA.

Rozumím. Na trhu už vítězí i peníze německých kolonizátorů. Vy o tom přeci něco víte, pane Petře Fialo, předsedo ODS. Ten všude se vyjímající nahý zadek Pavla Novotného je vskutku svěží tváří vaší strany. Schvalováním jeho počínání by se mohl i Váš obličej postupně a potupně proměnit.

Nechci být nespravedlivý. Vláda občas zakňourá, ale jen jako prašivé kotě v botě. Ale přece i malý stát může být alespoň kocourem v botách, když ne rovnou lvem. Ale musí být odvážný a občas i nekorektní, jako právě ten od Josefa Lady.

Stanislav Novotný

bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.12.2019 19:48

Tento národ ztratil veškerou hrdost a hloupý starosta je toho dostatečným příkladem.Jeho otec pro samé děvky neměl na něho čas a tak je z něho jen nevychovaný,drzý a vyžraný šašek.Nakonec byste neměl od ODS nic chtít,když jejich dlouhodobou tváří je žena,která kradla rohlíky v samoobsluze a když se stal "předsedkyní" posranců,její synáček jezdil s jejím služebním vozem a kartou na PHM zadarmo pro svoje soukromé účely.A voličům ODS to buď nevadilo,nebo došlo k manipulaci při sčítání volebních lístků.Jiný člen ODS veřejně vyzve veřejně k podřezání prezidenta a je pro ně geroj!S takovými politiky se dostaneme maximálně do pr-yč.A tak se potřebují zviditelnit a česká pobočka CIA už na ně poslala hlášení o schopnosti sloužit.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

01.12.2019 04:46

Jsme spis narodem hyen, ktery se lisa ke lvum, aby se taky mohl podilet na roztrhani Ruska.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy