• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

  Aspenský institut českého Heydricha v sukních!
Počet návštěv: 4629

Aspenský institut českého Heydricha v sukních!

Stanislav Novotný Článek od Stanislav Novotný

„Nezávislá“ státní zástupkyně, ministři, zkorumpovaní novináři, lokajští bankéři, supertuneláři, prodejce informací z archivu předlistopadových bezpečnostních služeb, novodobí cenzoři, zkompromitovaní politici  všeho druhu, pravidelní respondenti České televize, genderové „odbornice a odborníci“… nekonečná řada jmen v seznamu Aspenského institutu. Jmen, která seznam, již svým umístěním, staví na pranýř.

Aspenský institut, coby produkt Clintonovské válkychtivosti a úchylnosti, nám vyrostl v Praze pod nosem, aby tak soustředil kolaboranty s cizí mocí pod jednou střechou. Balkánská řeznice Madeleine Albrightová jej odkojila a pyšně odpornou ikonou zaštítila. Protektorka České republiky tak do jednoho pytle vehnala otroky globalismu.

Ale pozor! Lidé ze seznamu se již ohrazují. Nevěděli, že se mohou dostat mezi kolaboranty pouhým konferenčním příspěvkem. Někdo tu tedy zatraceně podvádí.

Seznam Aspenského institutu se stává dalším důležitým lustračním místem. Nejenom předlistopadová minulost, ale i současné jidášství musí mít svobodný občan na zřeteli.

Laskaví čtenáři, pohleďte na tuto adresu a kochejte se: https://www.aspeninstitutece.org/people/

A nyní si, prosím, dejte tu práci a zeptejte se osob ze seznamu, zda se nechali do tohoto potupného souručenství zařadit dobrovolně.

Stanislav Novotný, bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.12.2019 18:51

Problémem je,že občané si volí politiky podle příslušnosti k partaji,za kterou kandidují.O jejich chování a jednání v politice se nezajímají a tak mají,v součinosti s politiky,volné pole působnosti i další ničemové.Tito gauneři vždy budou podporovat hajzly u moci,ale mají plnou hubu demokracie.A je jedno,zda jsou v justici,v mediích či udávají ostatní pro svoje vlastní cíle,jimiž je většinou msta a závist.Národ si je nechal nalézt na tato místa a dnes se všichni jenom diví.Jinak poněkud nesouhlasím s panem Kavanem,že se jedná o potomky komoušů.Na to jich je příliš mnoho a těžko byla třeba Bradáčová členkou KSČ.O jiných ani nemluvě.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

14.12.2019 17:12

Oni se stavi na stranu silnych. Jsou to potomci tech 1,5 milionu clenu KSC. Byli to vetsinou oportuniste. Oni si to asi sami pred sebou racionalizovali a napul te komunisticke doktrine verili, ale v jadre to byli oportuniste. Hnus a spina!

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy