• Úterý, 07. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

VÝZVA SPOLKU CHAMURAPPI PREZIDENTOVI REPUBLIKY
Počet návštěv: 1118

VÝZVA SPOLKU CHAMURAPPI PREZIDENTOVI REPUBLIKY

- Zdeněk Jemelík - Článek od - Zdeněk Jemelík -

Věc: VŠEM, KOHO TO MŮŽE ZAJÍMAT - Výzva panu prezidentovi republiky. č.j.Cham182/19/TZ - Praha 17.12.2019  

Spolek Chamurappi z.s. si váží práce příslušníků Vězeňské služby. Proto se nás dotkla zpráva o smrti dvou příslušníků Vězeňské služby ČR při střelbě ve Fakultní nemocnici Ostrava dne 10. prosince 2019.

Čin nstrm. Petra Langa, který zakryl svým tělem dceru a zachránil jí tím život za cenu ztráty svého, oceňujeme jako oběť nejvyšší a vyzvali jsme proto pana prezidenta republiky, aby jej při nejbližší příležitosti vyznamenal in memoriam medailí Za hrdinství.

Za spolek Chamurappi z.s.:

Ing. Zdeněk Jemelík, předseda

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.12.2019 19:54

Zcela správný a oprávněný požadavek.Zachránil svou dceru před smrtí,ale vystavil ji tak šoku ze své smrti.Myslím,že děvče bude mít hrůzné vzpomínky na své dětství.A za to ovšem nemůže její otec.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

18.12.2019 10:11

Zcela se ztotožňuji se stanoviskem spolku Chamurapi. Hrdinský čin s obětováním vlastního života pro záchranu života své dceři lze považovat za vyjímečný čin, hodný hrdiny. .....Mějte se hezky.


 
        Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin  Shabu  pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...