• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

VÝZVA SPOLKU CHAMURAPPI PREZIDENTOVI REPUBLIKY
Počet návštěv: 3166

VÝZVA SPOLKU CHAMURAPPI PREZIDENTOVI REPUBLIKY

- Zdeněk Jemelík - Článek od - Zdeněk Jemelík -

Věc: VŠEM, KOHO TO MŮŽE ZAJÍMAT - Výzva panu prezidentovi republiky. č.j.Cham182/19/TZ - Praha 17.12.2019  

Spolek Chamurappi z.s. si váží práce příslušníků Vězeňské služby. Proto se nás dotkla zpráva o smrti dvou příslušníků Vězeňské služby ČR při střelbě ve Fakultní nemocnici Ostrava dne 10. prosince 2019.

Čin nstrm. Petra Langa, který zakryl svým tělem dceru a zachránil jí tím život za cenu ztráty svého, oceňujeme jako oběť nejvyšší a vyzvali jsme proto pana prezidenta republiky, aby jej při nejbližší příležitosti vyznamenal in memoriam medailí Za hrdinství.

Za spolek Chamurappi z.s.:

Ing. Zdeněk Jemelík, předseda

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.12.2019 19:54

Zcela správný a oprávněný požadavek.Zachránil svou dceru před smrtí,ale vystavil ji tak šoku ze své smrti.Myslím,že děvče bude mít hrůzné vzpomínky na své dětství.A za to ovšem nemůže její otec.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

18.12.2019 10:11

Zcela se ztotožňuji se stanoviskem spolku Chamurapi. Hrdinský čin s obětováním vlastního života pro záchranu života své dceři lze považovat za vyjímečný čin, hodný hrdiny. .....Mějte se hezky.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy