• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Kdo byl ve skutečnosti Jaroslav Kubera
Počet návštěv: 9906

Kdo byl ve skutečnosti Jaroslav Kubera

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

Poznamenávám, že toto pojednání mi bylo doručeno jako nevyžádaný email. Autor, který zřejmě žije v Teplicích a důvěrně zná osobnost pana Kubery a jeho působení především ve městě Teplicích, bez jakýchkoliv skrupulí popsal kariéru Jaroslava Kubery v jiném úhlu pohledu a jiné realitě, než je znám, resp. než jak je veřejnosti mediálně po smrti prezentován.

Obsah článku je vyjádření názoru, ke kterému se nemohu vyjádřit, osobnost J. Kubery kromě toho, že byl členem ODS, bývalý dlouholetý primátor Teplic a předseda horní komory Parlamentu ČR, jej více nebo blíže neznám. Nicméně, ctím demokracii i v tom, že se má říkat pravda, i když je kritická a nemusí být zrovna příjemná. Ostatně i pan Kubera, stejně jako celá ODS, vyznávali Havlovo: Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí! Tento článek je tedy psán v intencích zmíněné Havlovy „glasnosti“!

Tragedie smrti se nevyhne nikomu z nás a natož ani politikům jako je Kubera. Říkává se, že o mrtvých vždy dobře, ale u této karikatury je nutné udělat výjimku a výjimka potvrzuje pravidlo.

Ve všech medií je Kubera oslavován jako velký a úspěšný politik, ale opak je pravdou. Pár televizních štábů běhalo po Teplicích a zjišťovalo názory občanů na tohoto kontroverzního politika a dříve starostu a primátora Teplic. Když jim někdo chtěl říci pravdu tak to netočili! Neměli zájem.

Kubera totiž stojí za islamizací Teplic a jako zkorumpovaný politik se přímo na tom podílel osobně. Samozřejmě nejen to. Když se podíváte na volební výsledky ODS v Teplicích, tak samozřejmě tato parta z ODS vyhrála volby, ale nikdy nemohla sestavit vládu na radnici ( to bylo jen jednou, když odpustil tepličákům poplatky za popelnice) a tak si poslední dvě volební období za sebou přetáhla přeběhlíky a ty jí pomáhali vládnou na radnici. To jak dokázal Kubera zkorumpovat kde koho, byl opravdu geniální. Kubera měl již dávno sedět za mřížemi.

Mlčí se o jeho kariéře jako maturanta v armádě! Ano, Kubera vystudoval vojenskou střední školu v době totality a jako svazák a mladý komunista měl otevřené dveře všude díky svému otci, který byl v Teplicích kovaný komunista a člen okresního výboru strany. Tento mladý lempl nikdy nic nedotáhl do konce a vysoké školy, kam vždy nastoupil díky svému komunistickému otci, nikdy nedotáhl ani do druhého semestru. V době kdy jiní nemohli na vysokých školách studovat, tak on přecházel ze školy na školu. Vše mu zařizoval otec soudruh Kubera starší.

Nakonec skončil v teplickém Elektrosvitu, kde dělal nákupčího a nakonec i předsedu komunistických odborů ROH. Na této pozici začal úspěšně kšeftovat s poukázkami na rekreaci, každý rok běhal na závodní výbor KSČ a dožadoval se opakovaného vstupu do KSČ. Tam ho nevzali, ale jen z jedné maličkosti. Kubera měl za sebou trestnou činnost rozkrádání elektrolamp. Ale strana a vláda ho nepotrestala, protože jeho otec nad ním držel ruku a tak byl potrestán po stranické linii tím, že nebyl coby kandidát strany přijat za plnohodnotného člena a musel trpělivě čekat, až si odpyká svůj prohřešek.

Po revoluci vystřídal několik stran (hnutí OF, Stranu zelených atd.), než zakotvil ve zlodějské ODS a to bylo pro něj ryto. Přesně strana šitá na míru pro tohoto politického šmejda. Začal se chovat v Teplicích arogantně a předváděnou jakousi údajnou lidovostí zastíral jen svoji intelektuální prázdnotu. To opravdu uměl dokonale!Jediná životní rode která mu opravdu sedla byla role Kecala v Prodané nevěstě a tu zahrál opravdu super dokonale.

Takže když hovořil Kubera ve svém novoročním projevu, že nemluví z pekla, tak se mu to nakonec vyplnilo! Teď už z pekla mluvit může!!!

Zdroj: https://krusnohorec.webnode.cz/news/kdo-byl-ve-skutecnosti-jaroslav-kubera/

https://infokuryr.cz/news.php?extend.27073.2

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Olga Sali

Olga Sali

29.01.2020 08:39

Děkuji, panu Jiřímu Baťovi, že se nebál zveřejnit tento článek, neb autocenzura je u nás již v plném proudu.


 
Olga Sali

Olga Sali

29.01.2020 08:35

Pravda dříve či později vždy vyjde na světlo světa.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.01.2020 18:50

Kubera byl známý tím,že do Teplic bral muslimy kvůli penězům.Jaký byl primátor(starosta) nemám povědomí.Ale právě za islamizací Teplic a přilehlého regionu stojí tento pán.Lépe řečeno stál.O tom se vědělo už mnohem dříve a právě na základě muslimských peněz nemuseli občané Teplic platit za odvoz odpadků.Jinak jsem mu posílal mail,kde jsem jeho činnost ohledně islámu kritizoval,ale pro něho jsem nebyl dostatečně postavený na to,aby mi odpověděl.Takže beru jeho vykonstruovanou pověst,velmi upravovanou v jeho prospěch,negativně.Nebyl dobrý politik a dával přednost penězům před politikou pro občany.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy