• Úterý, 07. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

R.Z.Cheng MD. PhD,Hanping Shi MD. PhD, Yangisava, MD. PhD: Nasaďme proti koronaviru vitamín C.
Počet návštěv: 1130

R.Z.Cheng MD. PhD,Hanping Shi MD. PhD, Yangisava, MD. PhD: Nasaďme proti koronaviru vitamín C.

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Epidémie koronaviru vznikla v čínském Wu-chanu a nyní, doprovázena strachem, se šíří do dalších kontinentů a zemí.  A nejhorší na věci je ta skutečnost, že dosud neexistuje vakcína či specifický lék, který by byl onemocnělým lidem  k dispozici. 

Čímž se samozřejmě strach lidí z  předmětné nemoci dále zvyšuje. Rychlá, pohotově použitelná, dostupná a též bezpečná léčba je v těchto dnech nezbytná nejen pro záchranu už onemocnělých pacientů a k zastavení dalšího šíření epidémie, ale též pro vzpruhu a povzbuzení, které by nalezení léku lidem v Číně a na celém světě psychologicky přineslo.

Akutní plícní selhání (acute respiratory distress syndrome (ARDS), je klíčovým mechanizmem, způsobujícím osudovou nemoc, o níž je řeč. Charakteristickým snakem ARDS vedoucím k poruše buněk, selhání životních orgánů a smrti je zvýšený oxidační stres dostavující se překotným uvolňováním volných radikálů a cytokinů (malé proteiny, které mohou ohrožovat imunitní systém).

Časné užití velkých dávek antioxidantů, zvláště pak vitaminu C (VC), hraje proto v léčbě nemoci z koronaviru klíčovou  roli. Vyzýváme proto všechny za zdraví lidí zodpovědné organizace a jejich  pracovníky, aby svým onemocnělým v zájmu zastavení šířící se epidémie odvážně a urychleně aplikovali do žil velké dávky vitamínu C (VC).

COVID-19 je rychle se šířící epidémie s vysokou nemocností a úmrtností a introžilně podávaný vitamín C efektivně oxidačnímu stresu čelí.

Z čínské zprávy zveřejněné na webu Orthomolecular.org. vybral a přeložil Lubomír Man

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

09.03.2020 21:13

Synteticky vyrobený vitamin C asi není to pravé, ořechové. Osobně dávám přednost česneku, cibuli, chilli, broskvím v nálevu, zelí, kapustě a rakytníkovému čaji s citronem a medem. To je ve zkratce "životní minimum přírodních vitamínů" dostupných nám všem. Je mi přes sedmdesát let. Samozřejmě, že neberu naprosto(!) žádné léky. Sportuji, chodím dálkové pochody, patřím mezi dálkoplazy. Kdo příliš dbá o své zdraví za pomoci léků, snadno o něj přijde. ...A samozřejmě, jako Čech až do pátého kolene mám rád pivo. Mortalita na koronavirus nepřekračuje meze úmrtí na běžné chřipkové epidemie. Pokud vím, chřipková epidemie se zákazy vstupu do zdravotnických zařízení začíná u tisíci pětiset nemocných na sto tisícovou populaci. Chřipkou a respiračními onemocněními se oficiálně nakazí přes jeden milion lidí v naší republice. Mnozí akutní rýmu a průduškový kašel přechodí, aniž by navštívili lékaře. Je jich "požehnaně". Člověk se smrti v žádném případě nevyhne. Vzpomeňme si na staré přísloví: "Mladý může, starý musí". Než se rozloučíme s dálkovým během životem, máme povinnost varovat nastupující generaci před chybami, jichž jsme se dopustili my. My, co jsme byli také mladí a kolovala v nás krev revolucionářů. Blaho lidstva se mělo dostavit mávnutím kouzelného proutku. Vznikne teorie, kterou uvádíme do praxe. Přejít od slov k činům je dřina. Přejít od činů ke slovům je pro mnohé radostná discipína. A tak se nedivme, že jsme po sobě nechali "pomníčky", řečeno mluvou kriminalistů. Že jsme si kdysi naivně mysleli totéž, co současná i nastupující generace a dali bychom za naši tehdejší naivitu ruku o ohně. A tak dnes měříme mladou generaci metrem, jenž jsme sami získali životními zkušenostmi. Asi to nikdy nijak jinak nebude. .....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.03.2020 18:43

Čím více titulů,tím menší moje důvěra v dotyčnou osobu.Ale to je zkušenost s českými,moravskými a slezskými titulovanými.Nakonec císař pán byl také titulovaný.


 
        Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin  Shabu  pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...