• Úterý, 07. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

  Andrew W.Saul: Vláda Šanghaje oficiálně doporučila vitamín C jako lék proti infekci koronavirem
Počet návštěv: 4867

Andrew W.Saul: Vláda Šanghaje oficiálně doporučila vitamín C jako lék proti infekci koronavirem

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Na počátku tohoto doporučení stálo toto prohlášení Druhé univerzitní nemocnice v Xián Jiaotongu z 3. března t.r.: Odpoledne 20, února t.r. se další naši pacienti uzdravili z těžkého koronavirového zápalu plic, když už předtím bylo osm stejně onemocnělých a posléze uzdravených pacientů odesláno z nemocnice do domácího ošetření. 

Těchto dobrých výsledků jsme dosáhli klinickou aplikací vysokých dávek vitamínu C. Věříme, že u pacientů postižených vážným naonatálním zápalem plic a pacientů kriticky nemocných by měla být léčba vitamínem C aplikována pokud možno okamžitě po jejich přijetí do nemocnice (časné podání vysokých dávek vitamínu C může mít silný protioxidační efekt, může snížit zánětlivou reakci a zlepšit endotheliální funkce)...Mnoho studií prokázalo, že podávání vitamínu C má na výsledek léčby nepominutelný vliv...
Nu a 3. března, jak už shora uvedeno, oznámila vláda Šanghaje, že léčbu koronaviru COVID-19 vysokými intravenózními dávkami vitamínu C oficiálně doporučuje. Doporučené denní dávky se dle vážnosti onemocnění pohybují od 50 do 200 miligramů vitamínu C na jeden kilogram váhy pacienta. Takže tyto denní dávky dospělé osobě činí přibližně 4000 až 16000 miligramu intravenózně podaného vitamínu C. Metoda intravenózního podávání vitamínu je důležitá, říká Dr. A.Yanagisava, protože tak je léčebný účinek při nejmenší desetkrát vyšší než při přijímání vitamínu ústy. Dr.Yanagisava je v Tokiu působícím prezidentem  japonské fakulty intravenózní therapie, který říká: Intravenózní podávání vitamínu C je bezpečné, efektivní a v širokém svém spektru antivirové.
Richard Z.Cheng M.D.Phd, čínsko-americký lékař úzce spolupracoval s lékařskými i vládními úřady na různých místech Číny. V současné době působí v Šanghaji, kde pokračuje ve svém úsílí prosadit léčbu koronaviru vysokými dávkami intarvenózně podávaného vitamínu C.
Jak Dr. Cheng, tak Dr. Yanagisava doporučují orálně podávaný vitamín C pro prevenci  proti infekci způsobené virem COVID-19.
Z webu Orthomolecural.org. přeložil Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.03.2020 18:50

To je sice hezké,ale v tolik potřebných banánech,jež za komoušů nebyly,zase příliš vitamínu C není.Někde se stala chyba.


 
        Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin  Shabu  pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...