• Úterý, 07. duben 2020
 • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

                    P.C.Roberts: Nejvoňavější téma
Počet návštěv: 536

P.C.Roberts: Nejvoňavější téma

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Uvádím písemný záznam rozhovoru Putina s redaktorem webu Russia Insider po setkání Putin-Trump v červnu loňského roku. 

Putin v něm vypráví o tom, jak v rozhovoru s předcházejícím prezidentem Obamou mu tento vysvětloval, že Amerika je „výjimečným národem“ se „svrchovanými“ právy všude ve světě. Video předmětného rozhovoru Putina s Obamou je přiloženo.

redaktor R.I.: Takže jste oslovil Trumpa přátelsky „Donalde“.
Putin: On mě oslovuje Vladimíre a já jeho Donalde.
r.: Jednal jste už se čtyřmi americkými prezidenty. Jednou Bush spatřil cosi ve vašich očích.
P.: Ano.
r.:  Ale s Obamou nešla ta rozprava hladce, nemám pravdu?
P.: No...
r.:  Při kterém z těch jednání jste se cítil nejlépe?
P.: To je těžké říct. Opravdu, měl jsem skutečně konstruktivní vztahy se všemi z nich.
r.:  Ale nešlo to zvlášť dobře s Obamou.
P.“ Šlo-nešlo. Měl  jsem dobré vztahy s Bushem.
r.:  Byl zde někdo, kdo způsobil, že jste se s ním dostal do rozporu?
P.: To nemá co dělat s „bytím v rozporu“. Je to tak, že když někdo řekne...
r.:  Míníte Barracka?
P.:  Prosím?
r.:  Míníte Barracka?
P.:  Ano. On prohlásil, že USA jsou výjimečným národem se zvláštními výsadními právy prakticky na celý svět. S tím nemohu souhlasit. Bůh nás vytvořil všechny stejné a dal nám stejná práva. Takže si myslím, že je zcela neopodstatněné říct, že někteří lidé by měli mít výhradní práva na cokoli.


Překlad: Lubomír Man
  

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

16.03.2020 18:50

Američané nejsou žádný národ.Je to jen arogantní primitivní směska z celého světa.Jen by rádi byli národem,ale nikdy nebudou.Budou jen občanskou společností.Národ mohou být Němci,Francouzi,nebo Češi,ale nikdy nemůže být národ Angličan s Francouzem,s černochem či Portorikáncem.K tomu se dá připočíst ještě nízká inteligence černochů a o to větší arogance a nelze se s nimi na ničem domluvit.Jinak za výjimečný národ se považovali i Hitlerovi Němci a považují židé.Směska zůstává směskou po mnoho staletí a národem nebudou nikdy!Vůbec nejlepší je slyšet od Američana slova "my máme tradici".To jsou okamžitě k smíchu.


 
    Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...