• Úterý, 07. duben 2020
 • Svátek má Rukojmí Heřman / Hermína

         P.C.Roberts: Biozbraně se obracejí proti svým uživatelům
Počet návštěv: 750

P.C.Roberts: Biozbraně se obracejí proti svým uživatelům

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Americký vojenský výzkum smrtelných virů  a biologických zbraní se přerušuje ze strachu, že by mohly z laboratoří uniknout.

Laboratoři v Pevnosti Derrick bylo nařízeno zastavit práci s anthraxem, ebolou a neštovicemi, a to do doby, než se postupy jejích výroby zlepší.
Hlavním americkým vojenským laboratořím, zabývajícím se výzkumem smrtelných virů a patogenů, bylo nařízeno zastavit veškerý výzkum – a to z obav, že by kontaminový odpad mohl odtud uniknout. Pevnost Detrick ve státě Maryland je centrem armádního bioválečného výzkumu už od začátku Studené války.
Tento nezvyklý krok následuje po inspekci v laboratoří Pevnosti Detrick, která zjistila několik problémů s novými postupy používanými pro detokontaminaci odpadní vody.
Po dlouhá léta se pro tuto detokontaminaci používala sterilizace parní, ale po bouři, která zničila příslušné strojní zařízení, začala laboratoř používat nový chemický detokontaminační systém, který má zřejmě problémy.
Nabízí se otázka: Proč americká vláda tuhle šílenost vůbec financuje? Vždyť proti výzkumu biozbraní existuje dosud platný zákon.


Vybral a přeložil Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.03.2020 19:22

V USA nařídili zastavit práce na vývoji biologických zbraní v pevnosti Derrick.Měl jsem za to,že tento vývoj a výzkum byl zakázán mezinárodními smlouvami,které podepsaly i USA.Ale k věci.Na jednom místě zakázali a přitom mohli na jiném místě zařídit stejné laboratoře se stejným úkolem.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

17.03.2020 11:48

PS: Bylo by dobré zmapovat všechny země, kde je špatně nastaveným systémem pojištění nedostupná zdravotní péče. (Jaké jsou možnosti léčby pacientů např. na Ukrajině). Tyto země představují reálné hrozby pro globální šíření koronaviru. ....JP.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

17.03.2020 11:38

"Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá". ....Mám kolegu v práci, který prožil řadu let v USA i Austrálii. Podle jeho osobních zkušeností je v USA katastrofální zdravotní péče "díky" předraženému zdravotnímu pojištění. Zdravotní systém je tedy špatně nastaven. Celá řada Američanů má například za skly automobilu vzkaz, aby v případě havárie nevolali hned svědci zdravotníky. Pokud je řidič vážně zraněn, pak se nedoplatí. Zdravotní pojištění je tak drahé, že tento luxus si mohou dovolit pouze ti majetnější s vyšším společenským postavením. V takové společnosti se koronavirus šíří, aniž by postižení nahlásili onemocnění lékařům. Tím se maximálně zvyšuje riziko nákazy těmi, kdo nemoc "přecházejí" a zatajují. Na rozdíl od direktivních opatřeních Číny, v USA nic obdobného neexistuje. Takže se sami zamotali do sítí, do nichž chtěli lapit celý svět. Je docela možné, až jisté, že stvořitelé tohoto viru mají sami pro sebe účinné sérum. To se vždy musí vyvíjet paralelně s daným typem viru či baktérie. To je přece smyslem výzkumu. Infikovat ty, kteří musí primárně čelit zkáze, kterou tento vir přináší a zároveň mít "protijed". USA jdou dnes směrem do naprosté, celosvětové zkázy. Ohrožení všech na planetě Zemi se dnes dostalo do fáze, kdy USA zadlužené desítkami bilionů dolarů přišly na to, že je třeba zlikvidovat své věřitele tím, že je odstraní ze světa biologickou zbraní. Je v tom však háček. Tím je nedostupnost pojištění pro všechny v americkém zdravotnictví. Ti budou i nadále šířit nekontrolovaně virus po americkém kontinentu. ....Mějte se hezky.


 
    Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Do jisté doby jsem si Vás vážil pane Prymulo. Dnes bych Vás však nejraději přetáhl holí po zádech.

Proč tak ostře, ptáte se. Inu to je tak. Přijde mi poněkud hloupé a ubohé, když už člověk neví kudy kam, tak okolo sebe začne kopat a vymýšlet ničím nepodložené návody pro ostatní. Samozřejmě tím myslím záměrné a podotýkám v úvozovkách řízené promořování společnosti!!! Tato bohulibá formulka se velmi lehce může stát smrtící zbraní proti bezbranným lidem v rukách mocipánů. Proto se ptám pane Prymulo-co žerete, že jste tak blbej??? Kdo Vás platí za to, že by se skrze takzvané promořování dalo zbavovat starých a nemocných lidí?? To je Goebbelsovská propaganda a jistě by se to moc líbilo Himmlerovi.

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

Kdy napsal Martin Shabu pravdu ?

V článku z 16. února 2020 „Justiční fakenews z Lidovek“ jsem znectil novináře Martina Shabu za způsob, jakým ve třech článcích z 10.,12. a 14.února 2020 referoval o zahájení trestního řízení proti podezřelým, kteří se pokoušeli z chráněnců spolku  Chamurappi vylákat 20 milionů Kč pod záminkou, že jim zařídí zprošťující rozsudek.

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně nepochybně nepopsatelný zážitek, životní počin, kterým se jim zřejmě vryje hluboko do paměti. Ovšem v jejich nadšení jim může být velkým problémem fakt, že jejich čin nebyl přijat všemi občany se stejným nadšením a uspokojením.

Poslední domácí zprávy

Tak to bychom měli!

Tak to bychom měli!

To si asi řekli na radnici městské části Prahy 6 v čele s panem starostou Ondřejem Kolářem. Odstranění sochy maršála Koněva byl pro ně...

Předposlední zvonění

Předposlední zvonění

Pod rouškou noci, skoro ještě nezačalo svítat, přikázal jistý starosta jeřábníkům strhnout sochu maršála Koněva. Svině v prasečinci nemají...

Co se nezmění?

Co se nezmění?


Pár lidí možná bude víc naštvaných na EU, ale ta si pojede své bomby dál. Rozpočty jsou naplňovány, poslanci vypláceni, procedury...