• Neděle, 05. duben 2020
  • Svátek má Rukojmí Miroslava

P.C.Roberts: Sankcionované a démonizované Rusko nabízí Západu pomoc
Počet návštěv: 595

P.C.Roberts: Sankcionované a démonizované Rusko nabízí Západu pomoc

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

V odpovědi na výzvu italského premiéra G.Conteho, která zazněla v jeho rozhovoru v telefonickém rozhovoru s Vladimírem Putinem, je Rusko připraveno vyslat týmy lékařů, ochranná zařízení a zdravotní vybavení do Itálie s cílem pomoci zde v boji proti viru COVID-19.

Vir, který se v této jihoevropské zemi šíří jako divoký požár (téměř 800 lidí podlehlo pandemii z COVIDU-19 jen během soboty), což je nejvyšší denní úmrtnost ode dne, kdy pandémie vypukla.
Celkový počet zemřelých na virovou nemoc zde pak dodneška dosáhl čísla 4 825, zatímco počet nakažených činí 53 578. Čímž Itálie daleko převýšila počet obětí i nakažených v Číně, kde se virus objevil poprvé.
Osm týmů ruských vojenských lékařů a virologických expertů je připraveno a může být, jakmile přijde souhlas z Říma, vypraveno do Itálie už v neděli, potvrdil ruský ministr obrany.
„V odpověď na žádost italské strany potvrdil ruský prezident připravenost okamžitě poskytnout nezbytnou pomoc a naznačil specifické parametry všeho, co  může Rusko poskytnout, ohlásila tisková služba Kremlu. Sdělila dále, že telefonický hovor obou státníků inicioval Putin.
Kromě Itálie posílá Rusko 100 000 testovacích souprav na COVID-19 do 13 států, jako např. do Iránu či Severní Koreje.


Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.03.2020 19:12

Být Putinem,tak bych se na celý západ vys-al.Oni jen na pokyn z USA zavádějí sankce za situaci,kterou sami způsobili a nyní žebrají o pomoc.Co píše Fendrych a jeho famílie je mi srdečně jedno.Je to lhář a podle toho ho také posuzuji.Ruská agrese jsou vojenská cvičení na jejich území,nutná obrana je pořádání stejných cvičení u ruských hranic.Rusko je mi vcelku lhostejné,stejně jako pátou kolonou milované USA.Jen posuzuji,co kdo dělá a co říká!Takže presstituti mne nezblbnou,jedině já sám!Jsem člověk a tedy jsem omylný,naše(j)elita jsou neomylná,ale jenom žvaní co by ,kdyby.To bycom raději zkoušet neměli.Už to ukázali téměř všichni,co jsou v opozici.A je jedno,zda ODS,TOP09,KDU-ČSL a v neposlední řadě novodobě piráti.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

22.03.2020 14:00

Bojím se, že ruská pomoc přijde pozdě. Už v roce 2014 zlý Putin, podle Bakalovo pohůnků, (nově novinářů) poslal tanky, aby nás zachvátily. Pořád jsou někde na cestě. Fendrych je snad někde stopuje a každý týden nás informuje, - že už brzy. No a to je armáda agresora ! Proto se obávám, že doktoři agresora se budou loudat ještě víc. Snad by se měl Conte obrátit na spřátelené Německo, jestli by kamarádka tetka Merkelů nepustila alespoň pár roušek, co nakradla zase přátelům jiným.


 
Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Kolář, Kolář, Kolář. I to jméno zní blbě a nehodí se ani k použití jako nadávka.

Co je to za člověka, ten pan Kolář, když si své ego musí posilovat soubojem s již dávno zemřelým člověkem??? Co je to za primitiva, jenž pro své osobní zviditelnění musí strhávat památníky??? To asi nebude člověk ryzího charakteru-viďte?? Je to ubožák a zbabělec, jenž aby vyhrál, tak vede souboj s mrtvým, neboť živému se bojí postavit z očí do očí. Vyzývám tě tedy Koláři. Pojď. Čekám na tebe. Jsem živý a má sevřená pěst čeká.

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

Koronavirové poselství starosty Prahy 6

""Dnešní sejmutí bronzové sochy maršála Koněva z piedestalu na náměstí Interbrigády je pomyslným posledním tónem v etudě, která se v Bubenči rozehrála v roce 1980. Její echo bude nadále rezonovat v muzeu věnovaném dějinám dvacátého století v Československu, a přispěje tak k objektivnímu výkladu naší nedávné historie,” okomentoval odstranění sochy starosta Ondřej Kolář (TOP 09).

Poslední domácí zprávy

Český Maduro

Český Maduro

Hlavní proud české žurnalistiky oklestil naše právo na svobodný přístup k informacím téměř monotematickým zúžením pozornosti na...